Gry które Was najbardziej zawiodły...

snochu

Użytkownik
Użytkownik
Na razie jest tylko jedna: Bioshock 2 - niestety na grze zawiodłem się nie tylko ze względu grafiki, która nie ruszyła do przodu chociaż i tak jest dobra, ale ze względu fabuły oraz tego że jest po prostu nudny. Multiplayer nie podoba mi się w ogóle, a gra jest cieniem części pierwszej, która była świetna pod każdym względem.
 

devil12

Użytkownik
Użytkownik
Osobiście żałuję wydanych pieniędzy na "Sniper: Ghost Warrior" - najgłupsza gra w jaką grałem - wrogowie chyba mają lornetki zamiast oczu.
Zawiodłem się także na Lost Planet 2 - taaka niby świetna gra, a mi nie pasuje w niej wszystko - od grafiki po głupowatą rozgrywkę.
I to na razie tyle :)
 

millena

Użytkownik
Użytkownik
sniper ghost worrior - ja wiem ze powinno sie wspierac polskie produkcja ale gra mnie tak zmęczyła ze masakra
 

mjetek

Użytkownik
Użytkownik
Dragon ball raging blast 2. Co prawda pograłem w demo, ale już teraz moge stwierdzic ze gra jest slaba. Tzn moze nie byla by slaba, ale budokai tenkaichi 3 na ps2 mimo gorszej grafiki bylo zdecydowanie lepsze. Gra na konsoli nextgenowej powinna być po prostu lepsza niż poprzednik, a tu mamy podrasowaną grafika, ale jeśli chodzi o gameplay to krok w tył.
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Po długim czasie rozmyślania postanowiłem spróbować GTA4. Mimo wysokich ocen do mnie ta gra nie przemawia wcale i zastanawiam się co ludzie w niej widzą. Pewnie rzecz gustu ja na pewno po nią już nie sięgnę :) Oczywiście to tylko moje zdanie.
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja osobiście zawiodłem się na Bad Company 2.
Jakoś od takiej gry oczekiwałem tego klimatu ale jakoś go brakło. Widać ta gra akurat nie dla mnie.
Być może BF3 podkręci akcje i będzie lepiej sie okaże.
 

Grahf666

Użytkownik
Użytkownik
Test Drive Unlimited 2
 

piter01PL

Świeżak
Świeżak
Najbardziej to nowy MoH !! OMG co za katastrofa ...
Multik doobry (bo inne studio robilo)
Ale 4h grania !! Totalna porażka EA postarajcie się baardziej ;/
 

xaxon

Użytkownik
Użytkownik
BAYONETTA . Brak słów jak dla mnie...
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Kolejna porażka to MorphX Szkoda czasu i kasy kompletne dno. Nie polecam nikomu.
 

panborysek

Użytkownik
Użytkownik
Sniper ghost warrior sterowanie i przeciwnicy,Tron:Evolution-skopane sterowanie i walka.
 

FAFIK5255

Świeżak
Świeżak
1.mercenaries 2 world in flames-nuuda...
2.assasin creed BROTHERHOOD-gra ogółęm nawet ale spodziewałem się czegoś lepszego
3.crysis-totalne dno
a jeśli chodzi o assasina to nie polecam w ogóle grafa fajna ale to to samo co 1,2 część, misje się w ogóle nie odróżniają więc jaka moja opinia?-szkoda płytki
CRYSIS-po prostu nuda
mercenaries-mało wolnej przestrzeni DZIĘKI JEŚLI POMOGŁEM pozdro
 

Nihilus

Użytkownik
Użytkownik
Terminator Salvation: The Videogame - za krotka gra
Fight Night Round 4 - lubie boks ale gra mnie lekko rozczarowala iloscia bokserów
 

smoqpl

Użytkownik
Użytkownik
Stocked - marne sterowanie , denny samouczek
MMA2010 - jakies takie zaproste, sterowanie ujdzie
Halo Reach - single do d*py, multi nawet ogarniete
Hallo (wszystkie)- j.w
Ninety-nine nights 2 - chodzisz i naciskasz to samo ...
H.A.W.X - WTF?
Lost Planet 2 - single nudne jak flaki z olejem , multi ladne
 

ML1991

Świeżak
Świeżak
Pure
Fuel
Skate 2
GTA IV
EA MMA
Army of two
Assassin's Creed
NFS Undercover
NFS Prostreet
Ninja Blade
Medal of honor Airborn
 

SNIP3RO

Świeżak
Świeżak
Assassin's Creed- jedna wielka beznadzieja
Medal of Honor Airborne- to nie to samo co pierwsze części
Meda off Honor(najnowsza)- niby lepiej ale i tak nie za fajnie :[
Halo(all)-WTF
Call of Duty- multi jak zawsze fajny ale singiel już coraz bardziej traci na znaczeniu :[
Batlefield Bad Company 2- chodzi mi o singla nie jest to samo co w 1 (chodzi o snigla) już po pierwszej misji można wnioskować że staje się on coraz bardziej "Call of Duty-owy"(pisząc to miałem na myśli części takie jak "Modern Warfare2 i Black Ops" co mi się nie podoba :[
 

RailoF

Użytkownik
Użytkownik
Need For Speed Pro Street - Niestety totalna beznadzieja...
 

Meis

Użytkownik
Użytkownik
Halo Reach, ale całkowicie z innego względu ... przeszedłem całą grę (przyznaje na łatwym poziomie) a odblokowały mi się tylko 2 achievmenty :)
 

smoqpl

Użytkownik
Użytkownik
Stocked - marne sterowanie , denny samouczek
MMA2010 - jakies takie zaproste, sterowanie ujdzie
Halo Reach - single do d*py, multi nawet ogarniete
Hallo (wszystkie)- j.w
Ninety-nine nights 2 - chodzisz i naciskasz to samo ...
H.A.W.X - WTF?
Lost Planet 2 - single nudne jak flaki z olejem , multi ladne
Do mojej listy dołączam The Saboteur - ciagle robimy to samo, jak ktos nie lubi niemcow to cos dla niego.
 

XboXers

Użytkownik
Użytkownik
Każda kontunacja gier z 1 xboxsa. Poprzednie wersje wprowadzały świeżość i nowości. Te tylko mają ładniejszą grafę i tyle...
 

Do góry Bottom