Gry które Was najbardziej zawiodły...

NIKODEMUS

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...Gry które Was najbardziej zawiodły...

Rage duża instalka a gra na kilka godzin

Wysłane z mojego LG-E610
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

Gta 4
Nfs Mw
Te dwie gry mnie zawiodły najbardziej,po Nfs się tego spodziewałem,więc mega zaskoczenia nie było,ale Gta 4 totalne zaskoczenie,pierwsza część(wliczając części jeszcze Gta 1,2 london itp) której nie przeszedłem.

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Assassin's Creed III tyle czekania zapowiedzi, szału i **** ...
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Saints Row: The Third - o wiele gorsza od Saints Row 2
 

Kanonier90

Użytkownik
Użytkownik
Assassin`s Creed III - tyle oczekiwania i klapa... Nie można powiedzieć, że jest to gra zła, ale po takim tytule i wydawcy zwyczajnie oczekiwałem czegoś więcej. Nie wciągnęła mnie kompletnie, nie to co poprzednie części. Gra nudna, monotonna i bez wyrazu. Może dlatego, że postać Assasina bardziej wpisuje się w czasy starożytne/średniowieczne niż nowożytne...
Fifa 2013 - Po dobrej 12, myślałem że EA jest na dobrej drodze do zdeklasowania swojego odwiecznego rywala... Niestety rok 2012 należał do Fify, 2013 należy do PESa.
Duke Nukem Forever - Nie wymaga chyba komentarza... Gra tragedia
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
Assassins Creed III tytuł kompletnie nieudany według mojej opinii. robiony na szybko w pośpiechu bez jakichkolwiek przemyśleń, budynki i cała struktura miasta technika kopiuj wklej, tyle sie mówiło że będą wielkie bitwy tyle ludzi a raptem 2 czy 3 sceny takie były i już, co do zakończenia to szkoda nawet jeżyka strzępić, jeżeli ta gra zostanie wybrana grą roku to ja dizękuje po prostu żenada
ubisoft tą częścią zbeształ całą serie według mojej opinii
dziękuje dobranoc
 

Kaxodron

Użytkownik
Użytkownik
Ostatnią grą beznadziejną w jaką grałem to Need For Speed The Run... Moim zdaniem kompletny niewypał :D
 

jaros1024

Użytkownik
Użytkownik
Rayman Origins. Spodziewałem się jakiegoś hitu na miarę Raymana 2 albo 3, a gra okazała się nudna, na poziomie Pegasusowego Mario. Nie żebym się czepiał Mario bo kiedyś się w to grało godzinami, no ale jednak dziś już są inne czasy.
 

the_mask

Banned
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

Nudna? A doszedłeś choć do połowy? ;-)

Wysłano z HTC EVO 3D przy użyciu SwiftKey :)
 

jaros1024

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem, ale doszedłem już dość daleko. Wystarczająco daleko, żeby mnie zdążyła znużyć. Jedyna gra na X360, w której nie ukończyłem całej fabuły. No ale to chyba nie miejsce na takie rozmowy, jak coś to zapraszam na PW.
 

tokrzys17

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie mass effect 3. Wogóle mnie nie zainteresowała. Grałem może z 3 godziny i sprzedałem.
 

mustangx

Banned
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

Kinect Star Wars i Kiect Harry Potter , a nie na Kinect to London 2012

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
 

Shodan155

Użytkownik
Użytkownik
# Assassin's Creed 3 --- wcześniejsze części jakoś bardziej mnie "wciągały"
# Diablo III --- tyle krzyku, promocji a wyszła gra... dobra? o której po 2 tygodniach gry zapomniałem
# Need for Speed: Most Wanted (2012) --- nie spodziewałem się szału, ale że aż tak źle będzie też nie ..
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Darksiders - crap
Borderlands - wszystko fajnie pięknie ale... system strzelania niby normalny jak w każdym innym shooter'ze ale jednak jak dla mnie strasznie drętwy (pod tym względem RAGE bije borderlands na głowę) ...ciekawe jak jest z borderlands 2...
 

stuff1000

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie NFS-Most Wanted z każdą częscią ta seria coraz bardziej umiera :(
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Assassin's Creed 3, brakuje jej tego czegoś co miały poprzednie odsłony
 

ziutas

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gry które Was najbardziej zawiodły...

Dokładnie jak wyżej. AC3... Niestety zmiana interfejsu i całego sterowania odrzuca mnie od tej gry. Ale chyba się jednak zmuszę do przejścia, bo cała historia jest mega wciągająca.

OBEY ZIUTAS !! <=> tapatalk...
 

Cesc93

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Most Wanted nie był taki najgorszy, w zasadzie przeszedłem i nawet przyjemnie się grało, ale fakt, przyznam rację, to już nie to samo co kiedyś. WRC 3 mnie zawiodło, ściągnąłem demo, myślałem, że gra poszła do przodu, ale niestety się myliłem. Jak dla mnie to ściganka lat 2005 (jeśli chodzi o fizykę jazdy). Lego Batman też takie dziwne było.
 

xanon21

Użytkownik
Użytkownik
Far cry 3 czy Hitman Absolution?Lubię gry z mroczonym klimatem i mocnym klimatem z domieszką porządnego skradania.Dlatego z tych dwóch która polecacie?
 

czeski24

Banned
Użytkownik
Nie ten dział...sam sobie odpowiedziałeś....Hitman
 

Do góry Bottom