Gry przed premiera??

Sala8

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Chcialem zapytac bo tego nie kapuje . (Jesli zly dzial prosze o przeniesienie i przepraszam)

Wiec jak kazdy wie 01.pazia wychodzi fifa 11 w polsce. Jednak na swiecie 28. Slyszalem ze gry sie ukazuja w sklepach dzien czy 2 dni przed premierami. Jak to prawda to w takim razie nie rozumiem dlaczego piratom mowi sie zeby nie grali gry przed premiera? To w takim razie rownie dobrze jak sie kupi oryginal przed premiera tez bana sie dostanie ? Troszke nie logiczne. Wiec chce zapytac czy dostane bana gdy kupie np. PL 28 paz. albo eng 27 ??

(Oczywiscie jesli to prawda jest)
 

Mafia 2

Banned
tak to jest w zyciu jedni maja to co chca wczesnie bo sa kumaci a inni bula za kawalek gry kupe hajsu i czekaja na premiere
ja gry mam nawet 10 dni przed premiera swiatowa a polska to juz zapomin nawet 2 tygonie jesli jest wydanie pl
ps
nie dostaneicsz orginalne polskiej gry przed premiera chyba ze jestes jakis chudini badz koperfilc ^^
 

Sala8

Użytkownik
Użytkownik
No wlasnie nie bardzo.. Bo wszedzie pisza ze fifa od 01 a teraz juz jest na pulkach!!! wiec mnie to dziwi wie ktos moze czy za to sie bana nie dostanie bo to troszke dziwne by bylo.
 

masakryczny

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jest nielogiczne, ale jest możliwość dostania bana. Ludzie dostają bana grając na nieprzerobionej konsoli. Nie ma reguły. Po co ryzykować? Graj offline przed premierą, bo i tak po necie raczej za dużo userów do gry nie znajdziesz :)
 

Sala8

Użytkownik
Użytkownik
Userow jest i to sporo :) Polowa znajomych juz gra. Ale bana nie mam prawa dostac teoretycznie bo mam oryginaly i kupuje wpelnie legalnie.. troche dziwne to jest. Moze jak banuja na naped to w takim razie jak ktos gra przed premiera przypatruja mu sie .. I jak ktos ma piraty to banuja ? :) Jak ktos wie prOsze o odp.
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
tak to jest w zyciu jedni maja to co chca wczesnie bo sa kumaci a inni bula za kawalek gry kupe hajsu i czekaja na premiere
ja gry mam nawet 10 dni przed premiera swiatowa a polska to juz zapomin nawet 2 tygonie jesli jest wydanie pl
ps
nie dostaneicsz orginalne polskiej gry przed premiera chyba ze jestes jakis chudini badz koperfilc ^^
to fajnie masz, zazdroszcze ci ze jestes takim kozakiem. niektorzy przerabiaja, niektorzy nie i to ich sprawa a tobie nic do tego wiec nie musisz obrazac bo ktos chce wspierac przemysl growy i nie chce krasc. to tak jakbys cisnal znajomych ze kupuja w sklepie np gazety jak moga ukrasc i miec za free. tak sie sklada ze fifa 11 byla juz w sklepach pare dni przed premiera.
co do tematu to mysle ze microsoft nie banuje ludzi za granie 2-3 dni przed premiera. przede wszystkim banuja za przerobiony naped. wydaje mi sie ze mozna spokojnie grac na oryginalach.
 

stefooo

Użytkownik
Użytkownik
masz gre przed premierą orginalną i masz nie przerobioną konsole więc czego jeszcze nie wiesz?
 

Chuck

Banned
do złego tematu napisałem, prosze o usuniecie tego postu :)
 

gelmen

Świeżak
Świeżak
Mafia 2 a skąd ogarniasz te gry przed premierą?
 

Do góry Bottom