gta przycina

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

arek96

Świeżak
Świeżak
G.T.A. E.F.L.C. na xbox 360 czasem przycina nie jest to spadek fps, bo gra pracuje prawidłowo,ale
czasem zdarza się ,że na dosłownie ułamek sekundy obraz staje w miejscu.
Jest to dość irytujące gdyż nie jest to jednorazowy przypadek. Jeśli gram godzine to z trzy,cztery razy
tak będzie.
Ktoś miał podobny problem ?
Co o tym myślicie ?
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Miałem tak samo, zresztą ze zwykłym GTA 4 także, chyba po prostu XBOX nie wyrabia na tej grze albo jest źle zoptymalizowana, nic nie zrobisz ;)
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Może być wina dysku. Czyściłeś pamięć podręczną ?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mi tam nic nie przycina i nie ma prawa przycinać.

Grasz z płyty ? - Płyta porysowana / słaby laser
Masz grę zainstalowaną na dysku ? Mały dysk 20GB jest bardzo wolny / Dysk może być w słabym stanie.

Dysko można sprawdzić tak, podpinasz pendrive 16GB USB 3.0 (tak konsola ma 2.0 ale pendrive z 3.0 mają o wiele lepszy odczyt) i na nim instalujesz grę.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tez tak mialem na slimce jak gralem po prostu ta gra byla dlabo zoptymalizowana
 

arek96

Świeżak
Świeżak
Może być wina dysku. Czyściłeś pamięć podręczną ?
za stary jestem żeby wierzyć w takie bajki,że to cokolwiek da.

Mi tam nic nie przycina i nie ma prawa przycinać.

Grasz z płyty ? - Płyta porysowana / słaby laser
Masz grę zainstalowaną na dysku ? Mały dysk 20GB jest bardzo wolny / Dysk może być w słabym stanie.

Dysko można sprawdzić tak, podpinasz pendrive 16GB USB 3.0 (tak konsola ma 2.0 ale pendrive z 3.0 mają o wiele lepszy odczyt) i na nim instalujesz grę.

no raczej gdybym znalazł tę płyte gdzieś w lesie całą porysowaną to mógłbym się spodziewać jak to będzie chodzić...
płyta oczywiśćie nowa- ((co powinno być logiczne))
czy laser słaby tego nie wiem ... konsola ma już 3 lata, ale dla przykładu G.T.A.5 ''daje rade'' oczywiśćie w cudzysłowiu
bo do prawidłowej rozgrywki brakuje tyle co graczom reprezentacji San Mariono do mistrzów Europy Portugalczykom.
nie gram z dysku mam pendrive 32 gb.

Tez tak mialem na slimce jak gralem po prostu ta gra byla dlabo zoptymalizowana
również mama slim.:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no raczej gdybym znalazł tę płyte gdzieś w lesie całą porysowaną to mógłbym się spodziewać jak to będzie chodzić...
płyta oczywiśćie nowa- ((co powinno być logiczne))
czy laser słaby tego nie wiem ... konsola ma już 3 lata, ale dla przykładu G.T.A.5 ''daje rade'' oczywiśćie w cudzysłowiu
bo do prawidłowej rozgrywki brakuje tyle co graczom reprezentacji San Mariono do mistrzów Europy Portugalczykom.
nie gram z dysku mam pendrive 32 gb.

Co to za logika na której podstawie piszesz ,,płyta oczywiśćie nowa- ((co powinno być logiczne)) '' ? Bo logiczne to jest to że premiera gry była kilka lat temu a na rynku jest od groma używanych kopii.

Logiczne także powinno być dla wszystkich by opisali problem ze szczegółami a nie mamy się domyślać co ty masz i gdzie masz...
 

arek96

Świeżak
Świeżak
Co to za logika na której podstawie piszesz ,,płyta oczywiśćie nowa- ((co powinno być logiczne)) '' ? Bo logiczne to jest to że premiera gry była kilka lat temu a na rynku jest od groma używanych kopii.

Logiczne także powinno być dla wszystkich by opisali problem ze szczegółami a nie mamy się domyślać co ty masz i gdzie masz...

1. logiczne jest to,że gdybym kupił gre używaną to nie robił bym z tego problemu gdyby nie działało.
gre kupiłem nową za 70 zł w grajtanio .

2.Logiczne także powinno być dla wszystkich by opisali problem ze szczegółami a nie mamy się domyślać co ty masz i gdzie masz...
co chcesz wiedzieć konkretnie ?
 

Mitzek

Użytkownik
Użytkownik
ja gralem na X360 / falcon - zero przycinek zarowno w Gta 4, jak i gta V - instalacja na Pendrive 16GB (3.0) - i tez "0" problemow z zacieciami i teksturami...
...takze nie generalizowalbym, ze gra (-y) maja slaba optymalizacje.
 

arek96

Świeżak
Świeżak
ja gralem na X360 / falcon - zero przycinek zarowno w Gta 4, jak i gta V - instalacja na Pendrive 16GB (3.0) - i tez "0" problemow z zacieciami i teksturami...
...takze nie generalizowalbym, ze gra (-y) maja slaba optymalizacje.
nie pierwszy raz spotykam się z opnią,że starsze wersje są lepsze.
też uważam ,że slim to niewypał,szkoda tylko,że nie byłem w posiadaniu tej wiedzy 3 lata temu .
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
za stary jestem żeby wierzyć w takie bajki,że to cokolwiek da.
Zdziwił byś się jakie figle potrafi odstawić zasyfiony dysk i cache. No,ale co ja tam mogę wiedzieć. Ty jesteś na to za stary a ja mam jeszcze mleko pod nosem [emoji3]

Wysłane z mojego Moto G (4) przy użyciu Tapatalka
 

arek96

Świeżak
Świeżak
Widzę że jesteś bardzo mądry, po prostu dużo wiesz, więc myślę że temat już nie potrzebny :)

po co ta aluzja ?
czym zasugerwowałem,że jestem przemądrzały czy czuje się ''lepszy od innych'' ?

a co do cache
naczytałeś się tych pierdół na xboxonline.pl? Po pierwsze, czyszczenie cache to nie to samo co defragmentacja. To nic nie daje. Usuwa tylko aktualizacje gier i pliki tymczasowe, które i tak są usuwane przy wyłączaniu konsoli. Konsola nie działa przez to szybciej.

bo jak wytłumaczyć fakt,że w gta 5 nie ma takich ścinek ?
z dużym prawodopodobieństwem stwierdzam,że SLIM ma problem z tą grą (nie tylko ja)

''Tez tak mialem na slimce jak gralem po prostu ta gra byla dlabo zoptymalizowana''
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
po co ta aluzja ?
czym zasugerwowałem,że jestem przemądrzały czy czuje się ''lepszy od innych'' ?

a co do cache
naczytałeś się tych pierdół na xboxonline.pl? Po pierwsze, czyszczenie cache to nie to samo co defragmentacja. To nic nie daje. Usuwa tylko aktualizacje gier i pliki tymczasowe, które i tak są usuwane przy wyłączaniu konsoli. Konsola nie działa przez to szybciej.

bo jak wytłumaczyć fakt,że w gta 5 nie ma takich ścinek ?
z dużym prawodopodobieństwem stwierdzam,że SLIM ma problem z tą grą (nie tylko ja)

''Tez tak mialem na slimce jak gralem po prostu ta gra byla dlabo zoptymalizowana''
Powiem Ci że ja też tak miałem na właśnie slimce, może coś w tym być :D
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
U mnie na slimce nie bylo zadnych problemów wiec pewnie laser powoli pada stąd takie akcje masz
 

arek96

Świeżak
Świeżak
U mnie na slimce nie bylo zadnych problemów wiec pewnie laser powoli pada stąd takie akcje masz

A jak wytłumaczysz to ,że nowsze i bardziej wymagające G.T.A. 5 działa bez zarzutów ?
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie na slimce też chodziło bez zarzutów . Posiadasz felerny egzemplarz :)

Za błędy odpowiada Android[emoji767]
 

arek96

Świeżak
Świeżak
U mnie na slimce też chodziło bez zarzutów . Posiadasz felerny egzemplarz :)

Za błędy odpowiada Android[emoji767]
w sumie to u mnie tragedii wielkiej nie ma,ale zdarza się jedno ,dwa cięcia w ciągu godziny
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Brawo stali super pomocnicy wyjadacze itp... Z tematu zrobiliście Syf z samym OT temat wyczyszcze, kogo trzeba nagrodzę...

Temat zamykam, kosz.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom