GTA V a IHAS

babiniu

Świeżak
Świeżak
Czy GTA V trzeba będzie nagrywać IHASEM ??? Bo słyszałem że nie ma CIV a bedzie trzeba zainstalować na dysku
I jeszcze jedno czy taka nagrywarka jaka znalazłem na allegro jest dobra ?? http://allegro.pl/liteon-ihas124b-ixtreme-burner-max-sklep-krakow-i3539964605.html
Może ktośz was kupował już z przeróbką
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
GTA nie ma CIV, można nagrać zwykłą.
 

Maqabra

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jesteś pewny, że można nagrać zwykłą? Ja nagrywałem wczoraj i błędy były podczas nagrywania i weryfikacji.
 

Bartolo355

Użytkownik
Użytkownik
Nagraj zwykłą ale na Verbatimach spróbuj i oczywiście najmiejsza prędkość i nic nie robić podczas nagrywania,mi zwykle błędy wychodziły jak robiłem inne rzeczy na kompie jak nagrywałem.
 

Saczers

Użytkownik
Użytkownik
Moze mi ktos powiedziec co zle zrobilem? wlaczylem pierwsza plytke instaluje sie juz 2gb sie zainstalowalo i staje a druga plytka nie odczytuje sie pisze zeby scierka przczyscic..?
 

zaru

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A używasz tricku mp3 i masz nowego dasha 16xxxx?
 

piotrek1985144

Użytkownik
Użytkownik
kup nagrywarke warto...tez sie dlugo przed tym brnilem..ale...same plusy ..nagrywa 100% mozesz inastalowac na dysku...od kad ma nagrywarke nie spalilem zadnej plyty..wczesniej to byl standard...jesli masz LT 3.0 to w polaczeniu z IHASEM smialo mozesz grac ONLINE ...z zachowaniem pewnych paru prostych zasad bezpieczenstwa...KUP NAGRYWARKE
Ta jest super mam identyczna
 

wagner

Świeżak
Świeżak
z innej beczki sobie pozwolę, opc on czy off na verb MKM003 ? x 2,4 ?
 

Do góry Bottom