GTA V - pytania/problemy ODNOŚNIE ROZGRYWKI

Toyoda

Użytkownik
Użytkownik
Mam takie pytanko dotyczące misji, otóż oglądałem film z pewną misją i gość który ten film komentował, na końcu misji powiedział " Super, że 100% misji, nie trzeba będzie jej powtarzać ", ja do tej pory chyba z 3-5 razy wykonałem misję na złoto a tak to srebro i brąz, ma to jakieś znaczenie czy misja zostanie wykonana w 100% czy 50% ?
 

emwu13

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Do ukoncznia gry na 100% nie, a do acchiva trzeba 70% na zloto.
 

Benito

Świeżak
Świeżak
Mam takie pytanko dotyczące misji, otóż oglądałem film z pewną misją i gość który ten film komentował, na końcu misji powiedział " Super, że 100% misji, nie trzeba będzie jej powtarzać ", ja do tej pory chyba z 3-5 razy wykonałem misję na złoto a tak to srebro i brąz, ma to jakieś znaczenie czy misja zostanie wykonana w 100% czy 50% ?
Nie, dla zrobienia gry na 100% nie ma to znaczenia. Polecam założenie, jeśli jeszcze nie masz, konta na Rockstar Social Club. Tam możesz dokładnie zobaczyć, czego ci brakuje do zrobienia "setki" :)
 

emwu13

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zauwazylem tutaj na forum panuje jakas popitolona tendencja do powtarzania odpowiedzi ktora juz padla nawet bezposrednio pod nia...
 

Toyoda

Użytkownik
Użytkownik
Do ukoncznia gry na 100% nie, a do acchiva trzeba 70% na zloto.
Co to znaczy " do acchiva " :)
 

emwu13

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sorki mialo byc achieva (za szybko chcialem napisac) taki skrot od achievement = osiagniecie :)
 

Toyoda

Użytkownik
Użytkownik
No ale to, że nie będę miał misji ukończonych na 100% to nie blokuje to później dostępu do misji pobocznych czy coś w tym stylu ?
 

emwu13

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie, nic nie blokuje - mozesz byc spokojny :)
 

nexus132

Użytkownik
Użytkownik
można w jakiś sposób powtarzać zdarzenia losowe? Podwiązłem tego biznesmena co mu się samochód zepsół na lotnkosko, zainwestowałem kase na giełdzie tak jak mówił, musiałem wyłączyć ixa, jak włączyłem to akcji nie już nie było :/
 

emwu13

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Niektóre tak ale tego raczej nie. Po za tym co Ci z tego jak podobno kasę straciłeś?
Sprawdź czy nie masz jakiegoś wcześniejszego save...zawsze to lepiej niż od początku ;)
 

marcino21

Świeżak
Świeżak
w multi mam ciągle info ,, usługi sieciowe Rockstar są chwilowo niedostępne ..... mam tak za każdym razem jak chce dołączyć do jakiejkolwiek misji czy nawet jak chce stworzyć, założyłem nową postać i to samo,, golda mam. pomoże ktoś???
 

bajka02

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam serdecznie. Co prawda to mój początek z tą grą, ale skopałem jedną małą misję, otóż powinienem rury które spadły na ciężarówkę odsunąć i uwolnić gościa a ja go zastrzeliłem jak można cofnąć tą historię żeby zobaczyć inny przebieg wydarzeń? Nie pamiętam w którym to miejscu było i jak się nazywa.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wysłane z mojego S4 za pomocą Tapatalk 4
 

Damisss

Użytkownik
Użytkownik
Te misje to takie mini zadania poboczne coś jak odzyskanie skradzionego roweru itd. więc nie ma się co przejmować, ja za pierwszym razem też nie zdążyłem uratować gościa :D ale za jakiś czas miałem taką samą sytuację i dałem radę :D Także graj dalej i ciesz się produkcją, a za jakiś czas może znowu będziesz miał do uratowania kogoś :D
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Witam serdecznie. Co prawda to mój początek z tą grą, ale skopałem jedną małą misję, otóż powinienem rury które spadły na ciężarówkę odsunąć i uwolnić gościa a ja go zastrzeliłem jak można cofnąć tą historię żeby zobaczyć inny przebieg wydarzeń? Nie pamiętam w którym to miejscu było i jak się nazywa.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wysłane z mojego S4 za pomocą Tapatalk 4
Tak jak zostało powiedziane to są mini misje. I po jakimś czasie w tym samym miejscu ten sam koleś znów będzie potrzebował twojej pomocy. Więc jak którąkolwiek mini misje spaprolisz to po pewnym czasie w tym samym miejscu znów będziesz miał okazję ją powtórzyć :).
 

bajka02

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak jak zostało powiedziane to są mini misje. I po jakimś czasie w tym samym miejscu ten sam koleś znów będzie potrzebował twojej pomocy. Więc jak którąkolwiek mini misje spaprolisz to po pewnym czasie w tym samym miejscu znów będziesz miał okazję ją powtórzyć :).
Tomsi-jesteś wielki, dzięki :)

Wysłane z mojego S4 za pomocą Tapatalk 4
 

Centek

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam pytanko co do misji DEVIN... wykonałem jedną, może dwie i ta jest chyba trzecia z kolei od niego.. mianowicie muszę się dostać na dach największego budynku w Los Santos ale nie mam jak.. Jest to misja Franklina, nie umiem znaleźć helikoptera, u Trevora na lotnisku też nie ma helikoptera gdy gra się Franklinem, a kiedy podchodzę do budynku to wyskakuje powiadomienie "Wejdź na dach aby rozpocząć te misję".. gdy wybieram misję ze spadochronem żeby się tam dostać to niestety reszta misji jest zablokowana... ktoś coś poradzi?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ukradnij helikopter koło lądowiska Vespucci, tam będzie skok spadochronowy, podchodzisz, zabijasz pilota, zabierasz helikopter i lecisz :)
 

Jenerał

Użytkownik
Użytkownik
Nienawidzę te misji. Ja się męczyłem z tym chyba z godzinę. Najlepiej ukraść samolot z pobliskiego lotniska. I potem modlić się aby trafić. .

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nienawidzę te misji. Ja się męczyłem z tym chyba z godzinę. Najlepiej ukraść samolot z pobliskiego lotniska. I potem modlić się aby trafić. .

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
Właśnie z samolotem jest chyba trochę gorzej, bo zanim go ukradniesz to będziesz miał policję na głowie (w najgorszym przypadku) a taki helikopterek na "parkingu" to wystarczy jeden strzał w pilota, wsiadasz, 0 pościgu i na lajcie wlatujesz na budynek :D
 

Jenerał

Użytkownik
Użytkownik
To z policją to pokus. Najgorzej trafić z samolotu, spadochronem w ten budynek. ( ja to powtarzałem około 50 razy , raz nietrafiłem , raz zabiłem , raz mnie zestrzelili a raz konsola zaliczyła reset .)

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom