Halo 3 - xbox live

Blader95pl

Świeżak
Świeżak
Witam

Mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich użytkowników ;)
Na wstępie zaznaczam że szukałem podobnego tematu na forum lecz go nie znalazłem...

Pytanko troszke noobskie ale x'a mam od wczoraj ;)...Więc chciałem pograć w Halo 3 przez internet ale nie wiem jak...Na komputerze to szuka serwery i już ale tutaj tego nie znalazłem ;)

Mam nadzieje że mi pomożecie;)
 

misiekmr

Użytkownik
Użytkownik
1. Musisz być zarejestrowany na Xbox Live.
2. Konsola musi być podł. do internetu.
3. Jeżeli masz przerobioną nie podł. się teraz. ( bany teraz lecą).

Nie mam Halo 3 więc nie pomogę Ci co masz kliknąć w menu gry.
 

Blader95pl

Świeżak
Świeżak
na xbl jestem zarejestrowany
konsole mam podpieta do neta
przerobionej konsoli nie mam ;)
 

misiekmr

Użytkownik
Użytkownik
Jak wspomniałem nie mam Halo 3 dlatego za bardzo nie wiem jak Ci pomóc na "oślep" możesz mi cyknąć fotkę Menu to coś pokombinujemy ;) .
 

Blader95pl

Świeżak
Świeżak
Ok zaraz upne fotke ;)

Edit. http://img504.imageshack.us/img504/1305/halomenu.jpg sorrka za jakość ale zdjęcie robiłem ze starego telefonu, bo nie mogłem znaleść kabla od nowego ;)
 

misiekmr

Użytkownik
Użytkownik
Masz nagłówek "START SOLO GAME" cofnij się do poprzedniego menu bo "START SOLO GAME" oznacza "ROZPOCZNIJ GRĘ SOLO/WĄ" a chcesz grać multiplayer.
Jakość ok.
 

Blader95pl

Świeżak
Świeżak
Do poprzedniego menu...Nie rozumiem...Tzn. do głównego menu xbox ? bo to jest główne menu halo...oprócz tego nie ma innego...
 

misiekmr

Użytkownik
Użytkownik
To spróbuj "MATCHMAKING" ( robienie meczu ?) lub "CUSTOM GAMES" (niestandardowa gra).
Daj po 1 fotce z tych menu :) .
 

Blader95pl

Świeżak
Świeżak
Proszę ;)

Matchmaking pomimo nazwy CustomGames ;P
Imageshack - customgames

I CustomGames ;) http://img263.imageshack.us/img263/5469/customgames.jpg
 

misiekmr

Użytkownik
Użytkownik
Masz napis "NETWORK:XBOX LIVE (OPEN PARTY)" czyli gra jest podł. do XBL na 100%.
Wciśnij w MATCHMAKING "A" czyli START MATCHMAKING.
A w Custom też A START GAME.
I powiedz jak idzie :).
 

Blader95pl

Świeżak
Świeżak
Hmmm...W custom games ja zakładam grę, ale chyba MatchMaking to jest to...szuka mi graczy...Mam już drużyne...Ok gramy...Dzięki wielkie za pomoc ;) Nie pomyślałem że MM to może być to ;D oczywiście idzie pomógł dla ciebie ;)

Jeszcze raz wielkie dzięki :)
 

misiekmr

Użytkownik
Użytkownik
OK.Nie ma za co :)
Na ślepo jechałem bo nigdy nie miałem do czynienia z Halo 3 , tylko to co po twoich fotkach mogłem wywnioskować i nie myliłem się :D.
 

Do góry Bottom