iHAS 124 EU problem :(

ARCZI23

Użytkownik
Użytkownik
Witam od 2 tygodni posiadam w/w nagrywarkę od razu zaznaczę ze przerabiałem te dwa posty od A do Z

http://xboxforum.pl/ihas-241/nagrywanie-na-ihas-124e-eu-187549/
http://xboxforum.pl/artykuly-31/nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/

Pytanie czy ktoś ma już pewne ustawienia ImgBurna pod ta nagrywarkę , kilka gier udało mi się wypalić z ustawię pierwszego posta ale ostatnie kilka gier zawiesza się i wyskakuje miękka ściereczka :(
verbatimy tanie nie są wiec szlag mnie trafia pomału :)

proszę o konkretne odpowiedzi pozdrawiam
 

Ren2ata

Świeżak
Świeżak
przypinam się do tego :/
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ustawiałeś Eprom?
 

Ren2ata

Świeżak
Świeżak
tak mam ustawione
 

ARCZI23

Użytkownik
Użytkownik
ustawiałem już z tego poradnika i z tego drugiego tez chodzi o grę murdered soul suspect i metro . zakupiłem dzisiaj jeszcze 5 płyt będę walczył spróbuje na fabrycznych ustawie tylko book type zobaczymy
 

ARCZI23

Użytkownik
Użytkownik
3 płyty w koszu ten poradnik tez nic wielkiego nie wniósł [Poradnik] Nagrywanie gier XGD3 za pomocą iHas 124-14 rev. E/EU na DVD+R DL PLATINUM RITEK S04-66 • Poradniki/Tutoriale • Xbox360iso.pl - Darmowe Gry XBOX360 , gry zawieszają konsole lub miękka ściereczka na starcie . chyba jestem za stary na to :(
 

raggatwins

Użytkownik
Użytkownik
nagrywaj tylko i wylacznie na verbatimach, z postu powyzej wynika ze probowales nagrywac na plytach platinum. Ja nagrywam z ustawieniami ze zdjecia ponizej (omijam ustawienia eepromu bo z tego w ogole nie korzystam, ustawiam te same parametry w IMGBurn) i nigdy zadnych problemow przy wypalaniu nie mialem

 

ARCZI23

Użytkownik
Użytkownik
nie nagrywałem na platinum po prostu juz tyle ustawień przerabiałem ze i te spróbowałem . ustawienia eepromu masz domyślne ?
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
https://www.dropbox.com/s/a2ah9752zso813o/Untitled.zip?dl=0

do odtworzenia potrzebny program Camtasia Studio 8 ostatnia wersja jest tam player który odtwarza plik o rozszerzeniu .trec nie wiedziałem jak to skonwertować na inny plik
 

raggatwins

Użytkownik
Użytkownik
nie nagrywałem na platinum po prostu juz tyle ustawień przerabiałem ze i te spróbowałem . ustawienia eepromu masz domyślne ?
nie uzywam w ogole programu EEPROM
 

D3N

Użytkownik
Użytkownik
koledzy miałem to samo 20dvd sp*** przez te poj*** poradniki . ustawcie ustawienia fabryczne w img burn i kupcie sobie maxwell gold dvd i nagrywajcie na 4x nawet z weryfikacja , ręką odjął ! ;) PS. eeprom z wszystkimi fajkami w zakładce "options":tongue-new:
 

ARCZI23

Użytkownik
Użytkownik
to jeszcze raz bo mamy 3 rożne odpowiedzi - czy ktoś zmienia coś w zakładce
1 Tools - Drive - change advanced setting
2 book type
3 bufor i/o oraz build

nie używałem do tej pory eeproma wszystkie płyty to verbatimy grzebałem tylko w tych 3 pozycjach według 5 roznych poradników wszyskie wypalone gry kosz :( abgx naprawiony obraz czyściutki
 

wampir1988

Użytkownik
Użytkownik
ta nagrywarka to istne gó**o zakupiłem ten śmieć po śmierci lasera w 124 rev.B chciałem wypalić fifę 15 na platinumce i ni hu hu żadne ustawienia nie działają. 12 płyt w koszu. Jeśli ktoś może pomóc proszę o jakieś info moje płytki to platinum x4,x6,x8 media id ritek s04-066 nagrywarka ihas 124 e z najnowszym softem
 

keyser2

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nagrywanie na iHAS 124E / EU

Zapoznajcie się z tym. Jak widać udowodniłem ( łącznie z jakością nagrania). Od kiedy ją mam nagrałem około 35-40 płytek.
 

wampir1988

Użytkownik
Użytkownik
Już sprawdzone nie działa

tapnięte eS Czwórką
 

keyser2

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja nagrałem już sporo, sam dobierałem ustawienia w EEEPROM. Jaką wersję firmware masz? Z jakiego IMGBurn korzystasz? Polecam osobno BMP i 2.5.7.0

OPC OFF
FORCE HYPER TUNING ON
SMARTBURN ON
ONLINE HYPER TUNING ON
Verbatim MKM003 x4
Bufory w IMG 512MB.
Prędkość weryfikacji x4.
 

wampir1988

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie próbowałem teraz na tych ustawieniach i nie ma szans nagrywa do 50% i koniec. Tylko że płytki platinum.
Zakupię jeszcze verby i zobaczę czy nagra

tapnięte eS Czwórką
 

keyser2

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Platinium nie nagrasz. Próbowałem. Napisz jeszcze jaki masz firmware tego EU?
 

wampir1988

Użytkownik
Użytkownik
U mnie soft najnowszy 4L08

tapnięte eS Czwórką
 

czary2mary

Użytkownik
Użytkownik
Jest już nowszy firmware 4L0A do pobrania na razie tylko przez program PLDS SmartPack.
Co do nagrywania na tym sprzęcie trzeba zrozumieć że sprzęt który ma cenę fabryczną 8~10$ musi być na maksa oszczędnie zrobiony.
Laser \OPU LiteSpice LO-DWHO20 to tańsza i mocno uproszczona wersja LO-DWHO10 z modelu iHAS 124\324\524 D i jest to najtańsze OPU na rynku ,
Najtańsze lasery Sanyo kosztują więcej jak sama nagrywarka iHAS E\EU\EUV nie mówiąc już o bardzo zaawansowanych których ceny zaczynają sie od ~ 20$ ~50$
Laser jest bardzo kapryśny i dużym rozrzutem jakościowym zwłaszcza trafiają się z rożną mocą \dlatego tak jest że na jednym egzemplarzu da się nagrać a na innym nigdy się nie uda.
Można spróbować sprawdzić swój egzemplarz jak radzi sobie z odczytem \zapisem najtrudniejszych płyt do nagrania CD-RW\DVD-RW -jeżeli nie odtwarza ich\lub nie nagrywa od razu do reklamacji i tylko tyle można zrobić .
 

Do góry Bottom