il emiejsca dla instalacji drugiej plyty w Forza 3

trufel

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanko ile potrzeba miejsca na dysku aby zainstalowac drugi dysk do gry Forza Motorsport 3
 

cage900

Banned
Użytkownik
z tego co wiem 1,5gb
 

trufel

Użytkownik
Użytkownik
czyli bez dysku sie nie obejdzie. czy oni nie mysla o graczach ktorzy nie maja dysku tylko sama pamiec. jak widac tylko kasa i tyle sie liczy w M$
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
na drugiej plycie sa tylko dodatkowe auta i trasy. zawsze mozesz grac z 1 plyty bez dodatkow.
 

Lord Ez_pot

Banned
Użytkownik
Jak masz taki problem to po prostu kup sobie dysk a nie będziesz się tu żalił jaki M$ jest straszny i okrutny... No jak mi ciebie szkoda... Skoro uważasz że jest taki niesprawiedliwy to po co kupowałeś xboxa? A skoro nie masz nawet dysku 20 gb to oznacza, że najprawdopodobniej masz bardzo starą wersję... M$ jak każda firma się rozrasta i z czasem każda gra będzie wymagała 2 płyty i tyle, nie pasuje ci to oddaj albo wyrzuć iksa przez okno i git, albo dokup sobie ten najmniejszy dysk i skończ robić problemy...
 

trufel

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz taki problem to po prostu kup sobie dysk a nie będziesz się tu żalił jaki M$ jest straszny i okrutny... No jak mi ciebie szkoda... Skoro uważasz że jest taki niesprawiedliwy to po co kupowałeś xboxa? A skoro nie masz nawet dysku 20 gb to oznacza, że najprawdopodobniej masz bardzo starą wersję... M$ jak każda firma się rozrasta i z czasem każda gra będzie wymagała 2 płyty i tyle, nie pasuje ci to oddaj albo wyrzuć iksa przez okno i git, albo dokup sobie ten najmniejszy dysk i skończ robić problemy...

ohohoho jaka odpowiedz. ja poprostu wypowiedzialem swoje zdanie (jak bede chcial to sobie kupie tu akurat problemu nie ma) a ty sie juz nei rob taki obronca M$ jezeli jestes taki uczciwy to po co ci ta przerobka 1,6 ktora masz w opisie osoby. szkoda słow. zal mi cie
 
hehe możliwe ,że facet ściągnoł grę z internetu i teraz mu nie pasuje ,że są 2 płyty ,jaki świński ten M$ :) tyle trzeba ściągać :)
 

Lord Ez_pot

Banned
Użytkownik
Ja akurat żadnego problemu nie mam i nie bronie M$... Po prostu nie mogę zrozumieć osoby, która mówi że dla M$ tylko kasa się liczy... Wręcz przeciwnie... Myślisz że oni o tych wszystkich przeróbkach nie wiedzą? Wiedzą i mają to w *****, dalej robią i tyle... Gry stają się coraz lepsza i doskonalsze więc co za tym idzie więcej zajmują. To nie jest wymysł M$ że są na 2 płytach tylko taka jest kolej rzeczy i tyle... Nie zdziwiłbym się gdyby za parę lat gry były już na 4 płytach, albo powstał xbox 720, który czyta Blue-ray... Więc po prostu nie gadaj takich bzdur, kup dysk, albo nie instaluj i tyle...
 

Do góry Bottom