iXtreme LT+ v1.9 w ciągu 24 godzin!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
weżcie ten temat przeniescie gdzieś bo to nie jest miejsce na takie rozmowy
 

wiesuaw

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A jeżeli mam napęd samsunga to lt 2.0 bedzie wspierane na ten napęd? i jak jest w ogole z tym samsungiem bo z nim zawsze problemy :)
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
wyjdzie narazie 1.9 zeby był akceptowany przez konsole na nowym dashu
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Kolega wyżej ma racje, takie bezsensowne rozmowy nie na temat.

A ja wam powiem że jak widać na hitachi nie wychodzi żaden firmware bo nowy dash go nie flas***e.
I tak, to jest rozwiązanie problemów a nie głupie pytania o wspieranie ;>
 

androziom

Użytkownik
Użytkownik
Panowie już jest.1.9 wyszedł :)

Ps.zawsze możesz kliknąć dziękuję :)
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

Fiorek

Użytkownik
Użytkownik
Macie linka odemnie z polskiego serwera!

WyslijTo.pl - Za duży załącznik? Problemy z pocztą? WyslijTo.pl :))) Przesyłanie i hosting plików.


C4E’s iXtreme LT+ in association with Team Jungle & Team Xecuter
------------------------------
----------------------------------

Official release of the iXtreme LT v1.9 for Samsung & LT+ v1.9 for Benq and Lite-On (phat models)

- CFW's based on new XGD3 dashboard (2.0.13146.0) updated OFW's

- supports booting AP25 backups and XGD3 originals.

All AP2.5 titles will need to be re-patched as the DAE tables have been updated.

Thanks go to Team Jungle for their hard work and efforts in the development process.
Thanks also go to Team Xecuter for their support to this project.
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
hmm przegladnelem te foldery i nie widze LT 1.9 do litka 748. Jest tylko LTPlus-748v1.1.bin. Czyli mam rozumiec ze do 748 jeszcze nie ma softu 1.9??
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no i się zaczyna zaraz bedzie fala pytań dlaczego nie ma softu dla mojego napedu więc kolego do napedów liteon Phat wrzucasz soft 025 lt+1.9 ponieważ po aktualizacji dasha konsole Phat posiadają FW napedu 02510C
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
Kolego wrubson nie oburzaj sie bo to co dla Ciebie jest oczywiste dla innych moze staowic zagadke. Dziekuje za udzielenie odpowiedzi.
Czyli po aktualizacji na nowy firmware nie ma juz podzialu na liteona 748, 838, 934, do kazdego litka ze starego xboxa (nie slim) wgrywamy soft LTPlus-025v1.9.bin ??
Jezeli tak to jeszcze dzis moj klocek idzie pod srubokret :)
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kolego wrubson nie oburzaj sie bo to co dla Ciebie jest oczywiste dla innych moze staowic zagadke. Dziekuje za udzielenie odpowiedzi.
Czyli po aktualizacji na nowy firmware nie ma juz podzialu na liteona 748, 838, 934, do kazdego litka ze starego xboxa (nie slim) wgrywamy soft LTPlus-025v1.9.bin ??
Jezeli tak to jeszcze dzis moj klocek idzie pod srubokret :)
Kolego nie oburzam się to po pierwsze a po drugie tak po aktualizacji dasha nie ma już podziału na liteona 748, 838, 934 do każdego z nich wgrywamy soft LTPlus-025v1.9.bin. Oczywiście do wgrania zalecany jest najnowszy JF 0.1.84 (250)
 

snake68

Użytkownik
Użytkownik
...nie ma już podziału na liteona 748, 838, 934 do każdego z nich wgrywamy soft LTPlus-025v1.9.bin.

i to jest dobry news
natomiast ciekawi mnie jedno,czy po flashu LT+1.9 działają gry z AP2.5?
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
będą działały jak wyjdą nowe patche.
 

kasper17

Użytkownik
Użytkownik
CZY KTOS WIE KIEDY MAJA WYJSC NOWE PATHE ???

osoby z łódzkiego chcace miec ixtreme 1.9 pisac bede mogl pomoc gg 24469484
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom