1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak grać w Guitar Hero 3 na 5 przyciskach?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PokerFacowaty, Październik 11, 2012.

1. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Chciałbym wiedzieć w jaki sposób, jaką techniką mam grać w GH3 używając Pomarańczowego przycisku. Pytam, bo próbowałem grać na Hard, ale jest mi bardzo ciężko, przez ten przycisk. Jak mam go naciskać, gdy mam to zrobić szybko? Czasem zdarza się że po Pomarańczowym przycisku jest od razu Zielony, wtedy nie zdążę przesunąć ręki. Możecie mi dać co do tego jakieś rady? Z Góry Dzięki. Proszę o szybką odpowiedź, bo skończyłem już grę na Medium i chciałbym wreszcie zacząć na Hard.

Wczytywanie...

Poleć forum