Jaki TV pod Xbox?

madmax09

Świeżak
Świeżak
Witam

Chcałbym kupić telewizor lcd 20 cali max 1000 zł. Co radzicie, z góry dziękuję.
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
a nie lepiej monitor z tunerem?
 

Kamil24

Użytkownik
Użytkownik
..

Teraz jest w Neonet LCD 32 z HD za 1099PLN ;) Myśle ze cena warta TV.
 

maciek190

Świeżak
Świeżak
^^^^^firmy daewoo :D :D ^^^^^^
 

Nefarod

Użytkownik
Użytkownik
Ty się nie śmiej, bo już nie raz widziałem tv Easytouch 42 FullHD, który niczym w jakości obrazu nie ustępował markowym telewizorom.
 

naqer5610

Świeżak
Świeżak
a co myslicie na LE46A956 podobno najlepszy ;/
 

horpyn

Świeżak
Świeżak
Przeczytałem cały temat i nie znalazłem odpowiedzi na moje obawy.
Telewizory lcd, i to czym droższe tym bardziej, są upchane poprawiaczami obrazu i mechanizmy te powodują kolosalne opóźnienie obrazu i zaznaczam że nie chodzi mi tu o czas reakcji matrycy a o czas jaki musi upłynąć od wejścia sygnału do jego wyświetlenia na matrycy. Nie stanowi to problemu jeśli chodzi o ogłądanie prog tv ( wiadomości z 2sek opóźnieniem nadal są aktualne) ale gra to inna bajka. Po 0.5 sek możemy "wąchhać dym" po przeciwnikach wirtualnych.
I moje pytanie czy nie spotkaliście się z czymś takim bo podobno jest to problem w najwyższych modelach markowych tv lcd?
 

Mencel88

Świeżak
Świeżak
Witam zamierzam kupić sobie razem z konsola LCD 40". Wybór padł na Sony W4500 ale nie wiem czy warto aż tyle wykładać na tv który w 90% będzie wykorzystywany tylko do X-a i troche do kablówki. Czy może lepiej kupić coś tańszego z 40" ?

P.S Przy obecnej możliwości zgrywania gier na dysk bardziej polecacie wersję Elite czy Premium ?
 

HOSSE6668

Banned
Użytkownik
Witam. Posiadam xboxa 360 i mam zamiar zakupic do niego TV LCD full HD.
Dzisiaj zauwazylem ciekawy model po dobrej cenie w RTV EURO AGD, oto on: Samsung LE37A615 - RTV EURO AGD Lider rynku RTV i AGD w Polsce co o nim myslicie czy jest wart zakupu a mam do dyspozycji 2200zl. Pozdrawiam
 

kiju91

Użytkownik
Użytkownik
15 cali i xbox 360 arcade

Witam mam pytanie. A Mianowicie mam 15" TV i czy da rade na tym w ogóle pograć? i czy jest naprawdę tak tragicznie? Proszę o szybką odpowiedz ponieważ jutro chcę iść kupić konsole.
 

dixi

Świeżak
Świeżak
i ja też mam jedno:) czy monitor crt 17" czy może jakiś tv kineskopowy tanio lepiej kupic?
 

rancid

Użytkownik
Użytkownik
Nie stanowi to problemu jeśli chodzi o ogłądanie prog tv ( wiadomości z 2sek opóźnieniem nadal są aktualne) ale gra to inna bajka. Po 0.5 sek możemy "wąchhać dym" po przeciwnikach wirtualnych.
I moje pytanie czy nie spotkaliście się z czymś takim bo podobno jest to problem w najwyższych modelach markowych tv lcd?
Posiadam Bravie 32' LCD i jedyne co zauważyłem to przyspieszona gra. C. Ronaldo w Fifie 09 zapier*alał nieziemsko. Różnic też nie ma jak grasz 'z kimś'.
Nie wiem jak to wygląda w XBOX LIVE ale to chyba raczej zależy od prędkości łącza ;).
 

BlackJack

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie. A Mianowicie mam 15" TV i czy da rade na tym w ogóle pograć? i czy jest naprawdę tak tragicznie? Proszę o szybką odpowiedz ponieważ jutro chcę iść kupić konsole.
Odpowie ktos ?? mam dokladnie te same pytanie
 

rancid

Użytkownik
Użytkownik
Odpowie ktos ?? mam dokladnie te same pytanie
Powinno dać rade, znam ludzi którzy grają na PS2 podłączonym do 12 calowego TV. Ale co to za granie na 15'...Zrujnuj sie na te 300-400 zł i będziesz mieć 26'.
 

BlackJack

Użytkownik
Użytkownik
Powinno dać rade, znam ludzi którzy grają na PS2 podłączonym do 12 calowego TV. Ale co to za granie na 15'...Zrujnuj sie na te 300-400 zł i będziesz mieć 26'.

Nie musze :p Ale jak nie mam hd to wtedy bedzie jakis inny obraz? jakis rozciagniety czy cos w tym stylu?
 

rancid

Użytkownik
Użytkownik
Nie musze :p Ale jak nie mam hd to wtedy bedzie jakis inny obraz? jakis rozciagniety czy cos w tym stylu?
Jest mniej szczegółów więc nie widać bugów graficznych ; ) Ale ogólnie nie ma jakieś masakry. Mi sie lepiej gra na hd, dużo lepsza grafa.
 

Kvazi

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam tylko 27" czy 29" niestety bez hd ale hyba strasznej masakry nie bedzie co??
 

cage900

Banned
Użytkownik
Witam mam pytanie. A Mianowicie mam 15" TV i czy da rade na tym w ogóle pograć? i czy jest naprawdę tak tragicznie? Proszę o szybką odpowiedz ponieważ jutro chcę iść kupić konsole.
da rade, ale lepiej rozejrzyj sie po znajomych albo lombardach za czyms większym :D
 

Kvazi

Użytkownik
Użytkownik
Ponawiam pytanie czy na zwyklym 29"albo 27"tragicznie sie gra i czy az taka róznica miedzy hd??
 

Moskit

Świeżak
Świeżak
Uwierz mi że różnica będzie kolosalna, jeżeli mówimy o TV CRT. Głównie ze względu na niską rozdzielczość i jakość TV przy graniu, a także przez słabej jakości kable jakie da się podłączyć do takich telewizorów. Wydaje mi się nic więcej poza Composite i Euro nie da się podłączyć, a ostrość obrazu na tym zabójcza nie będzie(chyba że ktoś dostaje zawału przy słabym obrazie :D ).
 

Do góry Bottom