Jest kolejny trailer Risen 2: Dark Waters

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Risen 2: Dark Waters doczekał się trailera z okazji zbliżających się targów Gamesom 2011.



Risen 2: Dark Waters zawita na Gamescom 2011 i prawdopodobnie będzie nam tam dane zobaczyć coś więcej niż to, co na razie pokazano na trailerach. Skoro o trailerach mowa, to zobaczcie ten przygotowany specjalnie z okazji targów w Kolonii.


Źródło

Początek trailera (ta woda) to jak intro Gothica 3 :D

Przypomina Fable, ale mam nadzieję że zmiażdży klimatem i grywalnością - bo takie Fable 3 ogrywałem już raczej z przymusu, ale jedynka była epicka ;)

Ma nawet coś z Piratów z Karaibów :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Tak z czystej ciekawości to ten Risen był grywalny na PC? Bo na konsoli to nawet do 20FPS nie dobijało...


@down

Jednak o Risen chodzi http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/risen-zenujacy-port-na-360-a-26579.html

Pamiętam że demo mnie odrzuciło bardzo niskim fps-em.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak najbardziej był. Gierka generalnie hula chyba na tym samym silniku co Gothic 3, a optymalizacja jest chyba sporo lepsza niż w przypadku G3. Może pomyliło Ci się z Gothiciem 4? Nie przypominam sobie żeby Risen słabo chodził u mnie na Xbox 360.
Przy 20 fps'ach to by się grać nie dało. Na konsoli było ok. 30-40 :p
 

Firioth

Użytkownik
Użytkownik
Tak z czystej ciekawości to ten Risen był grywalny na PC? Bo na konsoli to nawet do 20FPS nie dobijało...
Jak najbardziej. Gierka na PC była świetnie zoptymalizowana i nawet na przeciętnym kompie po zmniejszeniu ustawień szło.

Co do Trailera to jak wspomniał autor.
Ma w sobie coś z fable i piratów z karaibów. Strasznie nie podoba mi się wprowadzenie broni palnej. To po prostu ujmuje klimatu moim skromnym zdaniem. Co do grafiki hmm... ciężko porównywać. Dzieła Piranii mają specyficzny smaczek , a co za tym idzie, grafikę. I tylko z tym to jest jadalne. Co tu dużo powiedzieć. Trailer przedstawia więcej niż pierwszy, ale nadal nie zbyt dużo. Zapowiada się bardzo dobrze. ;)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie podoba mi się, zbyt piracki klimat, a ja takich nie lubię.

bo takie Fable 3 ogrywałem już raczej z przymusu, ale jedynka była epicka
Potwierdzam :) Nie wiem, ile razy przechodziłem pierwszego Fable'a, ale ta gra jest świetna pod każdym względem.
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
No zalatuje Fable, może być ciekawe bo jedynka mnie zmuliła małym światem i jakoś tak to nie gothic był
 

mateq

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, przpomina fable.PB mają swój styl, czwórka to nie gothic.No oby ten risen był dobry bo w 1 na kompie grałem i powiem że jak dla mnie była ok ale nie powalała.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Hm strasznie zalatuje mi ten trailer Fablowskim klimatem (2,3). Mam nadzieję, że będzie lepsze od Risen 1 i od wspomnianych gier Fable. Co najważniejszy dłuższy i żeby rozwiązania zawarte w nim EQ,Statsy itp itd. Były fajnie zrobione a nie koszmarnie.

Jestem neutralnie nastawiony do tej gry, chociaż mam cichą nadzieję, że będzie to ciekawa gra (obym się nie mylił).
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom