1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jest kolejny trailer Risen 2: Dark Waters

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Hextor, Sierpień 11, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Risen 2: Dark Waters doczekał się trailera z okazji zbliżających się targów Gamesom 2011.

Risen 2: Dark Waters zawita na Gamescom 2011 i prawdopodobnie będzie nam tam dane zobaczyć coś więcej niż to, co na razie pokazano na trailerach. Skoro o trailerach mowa, to zobaczcie ten przygotowany specjalnie z okazji targów w Kolonii.

Źródło

Początek trailera (ta woda) to jak intro Gothica 3 :D

Przypomina Fable, ale mam nadzieję że zmiażdży klimatem i grywalnością - bo takie Fable 3 ogrywałem już raczej z przymusu, ale jedynka była epicka ;)

Ma nawet coś z Piratów z Karaibów :D

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
  4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jak najbardziej był. Gierka generalnie hula chyba na tym samym silniku co Gothic 3, a optymalizacja jest chyba sporo lepsza niż w przypadku G3. Może pomyliło Ci się z Gothiciem 4? Nie przypominam sobie żeby Risen słabo chodził u mnie na Xbox 360.
    Przy 20 fps'ach to by się grać nie dało. Na konsoli było ok. 30-40 :p

5. Firioth

Firioth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak najbardziej. Gierka na PC była świetnie zoptymalizowana i nawet na przeciętnym kompie po zmniejszeniu ustawień szło.

Co do Trailera to jak wspomniał autor.
    Ma w sobie coś z fable i piratów z karaibów. Strasznie nie podoba mi się wprowadzenie broni palnej. To po prostu ujmuje klimatu moim skromnym zdaniem. Co do grafiki hmm... ciężko porównywać. Dzieła Piranii mają specyficzny smaczek , a co za tym idzie, grafikę. I tylko z tym to jest jadalne. Co tu dużo powiedzieć. Trailer przedstawia więcej niż pierwszy, ale nadal nie zbyt dużo. Zapowiada się bardzo dobrze. ;)

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie podoba mi się, zbyt piracki klimat, a ja takich nie lubię.

Potwierdzam :) Nie wiem, ile razy przechodziłem pierwszego Fable'a, ale ta gra jest świetna pod każdym względem.

7. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No zalatuje Fable, może być ciekawe bo jedynka mnie zmuliła małym światem i jakoś tak to nie gothic był

8. mateq

mateq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland/Zambrów
    Dokładnie, przpomina fable.PB mają swój styl, czwórka to nie gothic.No oby ten risen był dobry bo w 1 na kompie grałem i powiem że jak dla mnie była ok ale nie powalała.

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hm strasznie zalatuje mi ten trailer Fablowskim klimatem (2,3). Mam nadzieję, że będzie lepsze od Risen 1 i od wspomnianych gier Fable. Co najważniejszy dłuższy i żeby rozwiązania zawarte w nim EQ,Statsy itp itd. Były fajnie zrobione a nie koszmarnie.

Jestem neutralnie nastawiony do tej gry, chociaż mam cichą nadzieję, że będzie to ciekawa gra (obym się nie mylił).

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum