Kane & Lynch 2: Dog Days oficjalnie

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
Square Enix Europe (dawniej Eidos) wreszcie postanowił oficjalnie ogłosić, że studio IO Interactive pracuje nad grą Kane & Lynch 2: Dog Days. Druga odsłona ma być ostrą i brutalną strzelanką, która zabierze graczy na ekscytującą podróż po kryminalnym podziemiu Szanghaju. Produkcja będzie się wyróżniać oprawą graficzną, inspirowaną filmami dokumentalnymi, która powinna lepiej oddawać realizm. Stąd też wydawca wypuszcza dość dziwne zwiastuny - najnowszy czeka w rozwinięciu. Premiera w 2010 roku na Xbox 360, PlayStation 3 oraz PC. Pierwsza odsłona nie była może wybitnym tytułem, ale mogła się podobać. Nasza recenzja tutaj.
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=bweJRPXb1JE&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

Źródło: Kane & Lynch 2: Dog Days oficjalnie | Aktualności
 

Kisiel_i_Ciastka

Użytkownik
Użytkownik
Etam, nie podobała mi się za bardzo ta gra. Źle dopracowane efekty walki i gra była reklamowana jako napady na banki a tam tylko jedna misja z tym tematem... Potem przenieśli nas do dżungli i gierka całkiem straciła klimat. Nawet jej nie kończyłem :p Mogli by się do nowego Hitmana przyłożyć i w końcu go wypuścić bo pewnie więcej osób na to czeka niz na K&L :)
 

MatGar

Banned
Nom, mam takie same zdane jak kolega, gierka w ogóle nie ma klimatu :(
 

5HOOGUN

Banned
Mi się podobała, jak ją dopracują będzie ekstra.
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Ale filmik jaki mocny trzeba przyznać :D
 

Slowik

Świeżak
Świeżak
Pomysł i postacie w jedynce były fajne, ale sama gra według mnie wogóle niegrywalna. Strzelanie było tak mało satysfakcjonujące, że już gorzej być nie może. Czymam kciuki żeby teraz wyszła im dobra gra, a nie jakiś żart.
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
Jedynka była klapą, przynajmniej w moim odczuciu. Ciekawe czy druga część czymś nas zaskoczy bo ja jakoś tego nie widzę
 

Joker-Night

Banned
Co do filmiku :) jeśli tak będzie wyglądać oprawa graficzna to będzie masakra :) a co do jedynki grałem bo grałem ale przeszedłem :) nawet mi się podobała tylko gdyby nie ta dżungla to gierka była by była bardzo fajna :) . Pozdro
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom