1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kane & Lynch 2: Dog Days oficjalnie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kaliberek, Listopad 19, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    [​IMG]Square Enix Europe (dawniej Eidos) wreszcie postanowił oficjalnie ogłosić, że studio IO Interactive pracuje nad grą Kane & Lynch 2: Dog Days. Druga odsłona ma być ostrą i brutalną strzelanką, która zabierze graczy na ekscytującą podróż po kryminalnym podziemiu Szanghaju. Produkcja będzie się wyróżniać oprawą graficzną, inspirowaną filmami dokumentalnymi, która powinna lepiej oddawać realizm. Stąd też wydawca wypuszcza dość dziwne zwiastuny - najnowszy czeka w rozwinięciu. Premiera w 2010 roku na Xbox 360, PlayStation 3 oraz PC. Pierwsza odsłona nie była może wybitnym tytułem, ale mogła się podobać. Nasza recenzja tutaj.
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=bweJRPXb1JE&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

Źródło: Kane & Lynch 2: Dog Days oficjalnie | Aktualności

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kisiel_i_Ciastka

Kisiel_i_Ciastka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chojna
    Etam, nie podobała mi się za bardzo ta gra. Źle dopracowane efekty walki i gra była reklamowana jako napady na banki a tam tylko jedna misja z tym tematem... Potem przenieśli nas do dżungli i gierka całkiem straciła klimat. Nawet jej nie kończyłem :p Mogli by się do nowego Hitmana przyłożyć i w końcu go wypuścić bo pewnie więcej osób na to czeka niz na K&L :)

4. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nom, mam takie same zdane jak kolega, gierka w ogóle nie ma klimatu :(

5. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Mi się podobała, jak ją dopracują będzie ekstra.

6. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Ale filmik jaki mocny trzeba przyznać :D

7. Slowik

Slowik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Pomysł i postacie w jedynce były fajne, ale sama gra według mnie wogóle niegrywalna. Strzelanie było tak mało satysfakcjonujące, że już gorzej być nie może. Czymam kciuki żeby teraz wyszła im dobra gra, a nie jakiś żart.

8. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    Jedynka była klapą, przynajmniej w moim odczuciu. Ciekawe czy druga część czymś nas zaskoczy bo ja jakoś tego nie widzę

9. Joker-Night

Joker-Night Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Świecie
    Co do filmiku :) jeśli tak będzie wyglądać oprawa graficzna to będzie masakra :) a co do jedynki grałem bo grałem ale przeszedłem :) nawet mi się podobała tylko gdyby nie ta dżungla to gierka była by była bardzo fajna :) . Pozdro

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum