kiedy poprawka do nowego dasha od M$

blackhat156

Użytkownik
Użytkownik
ja mojego konsolaka micha temu odebralem z naprawy (z M$ ). Rodd mniie dobil ale mi naprawili(wymienili wszystko oprucz napedu). Aktualizacje wgralem bez problemu i wszystko mi smiga normalnie. Mam xboxa arcade z HDMI
 

hypnos

Użytkownik
Użytkownik
Tym, ktorym udalo sie bezbolesnie przejsc przez procedure ostatniej aktualizacji sa w zdecydowanej mniejszosci. Temat, do ktorego link podalem peka w szwach od kolejnych zgloszen.

Niby Microsoft juz sie temu przyglada, poniewaz jeden z poszkodowanych doslownie wymusil na odbierajacym zgloszenie do wejscia na forum (w trakcie rozmowy tel.) i spojrzenia ile osob juz ma podniesionie cisnienie. Moze przestana w koncu kazdego kto do nich dzwoni zbywac tekstem, ze to zupelny przypadek.
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
Gdzie sprawdzic numer wersji dashboarda?
 

hypnos

Użytkownik
Użytkownik
Ustawienia konsoli -> Dane systemowe

Pojawi sie okno z informacja o legalnosci tego urzadzenia i na samym koncu tego tekstu bedziesz mial wersje Dashboard'a. Dokladnie chodzi mi o cyferki po

Kod:
D: ........
Powinno byc 2.0.xxxxx - o ta koncowke mi sie rozchodzi :)
 

CuxPL

Użytkownik
Użytkownik
U mnie też wszytko działa w należytym porządku.Cieszę się że należę do mniejszości..
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Mi też śmiga dobrze ; )
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
D:2.0.7363.0 Chyba to to :D:confused:
 

polecki

Świeżak
Świeżak
Witajcie, mi sie dzisiaj zaktualizowała, narazie działa bez problemów, teaz mam numerek D:2.0.7363.0, to jest najnowszy ? czyli juz z poprawka na HDMI ?
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
Raczej tak a jeśli masz taki sam numer dashboarda jak ja to dołączasz do mniejszości którym nie wyskoczył rrod ani żaden błąd:D
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
przestańcie pieprzyć z tą mniejszością to że 300 osobom z całego świata wyskoczył rod po updacie to nie oznacza, że wy jesteście tymi wybrańcami. Ja mam konsole z 2007 i wszytsko mi normalnie smiga po owym updacie, konolka przerobiona ix 1.4 , nie jest to FALCON.
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
kurde mogli by zrobić update z tym żeby gry z dysku chodziły bez płyty ;<
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
He wyobrazasz to sobie ?? Np taka sytuacja : Dwóch kumpli ma konsole ... Jeden Kupuje np Gowa 2 a inny Gta 4 i oboje maja zamiast jednej 2..
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Nowa usluga na konsoli Xbox - Game Sharing ^^
Kupujesz jedna gre a druga dostajesz gratis...od kumpla))))
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
He wyobrazasz to sobie ?? Np taka sytuacja : Dwóch kumpli ma konsole ... Jeden Kupuje np Gowa 2 a inny Gta 4 i oboje maja zamiast jednej 2..
Jak dla mnie opcja bombowa, ok i w ogóle git ;]
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
kurde mogli by zrobić update z tym żeby gry z dysku chodziły bez płyty ;<
takiego updatu od MS nigdy sie nie doczekasz
chyba ze w koncu zlmia system i wyjdzie jakis nieryginalny dashboard
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie aby takie coś wypaliło muszą powstać "cracki" do gier, tak jak jest na kompie, wrzuca się gdzieś plik który waży góra z 10mb i gierka działa bez płyty ;) Oby ktoś wymyślił to niedługo :))
 

tijs18

Użytkownik
Użytkownik
Teraz to aż się boję jak czytam te posty. Konsolę zaktualizowałem tydzień temu i póki co na szczęście problemów. dzis katowałem ja od 8 do do 14 w Infinity Undiscovery. Mam nawet wrażenie, że konsola chodzi lepiej.
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Ja też aktualizowałem tydzień temu (konsola to falcon z września 2008) i nie mam problemów :)
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
Hehe nowy gratis od Microsoftu 2 gry zamiast 1 :] Fajnie by bylo tylko ze mozna tak zrobic tylko ty z kumplem poprostu sie wymieniacie grami :< Szkoda ze nikt z moim znajomych nie ma 360 tylko jakies glupie ps2 i inne zabawki Sony :mad:
 

kepisty89

Użytkownik
Użytkownik
Hehe nowy gratis od Microsoftu 2 gry zamiast 1 :] Fajnie by bylo tylko ze mozna tak zrobic tylko ty z kumplem poprostu sie wymieniacie grami :< Szkoda ze nikt z moim znajomych nie ma 360 tylko jakies glupie ps2 i inne zabawki Sony :mad:
Zgadzam się z Tobą, ale mój jeden kumpel ma X'a to mozna se wtedy wymieniac bylo :D
 

Do góry Bottom