kiepska nagrywarka czy kiepski program

lampartinho

Banned
Użytkownik
Witam mam oto takie pytanie od dłuzszego czasu imgburn nie wykrywa mi nagrywarki co to moze byc za pzyczyna ?? Pisze ze wyszukało jedną nagrywarkę ale informacji o czytniku nie moze znalezc i nie chce mi nagrywac tutaj foto z programu imgburn Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting


Chciałem spróbowac nagrac programem clone cd ale wyskakuje komunikat "Nie mogę odczytac informacji o płycie!Jest pusta??"
Takze zdjęcie tego komuniatuImage - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Pomóżcie mi proszę
 

lampartinho

Banned
Użytkownik
Widac jacy w tym serwisie są pomocni ludzie zna ktos moze lepszy serwis gdzie udzielają chociaz odpowiedzi bo tutaj to wgl nie licze na odp założyłem juz chyba 7 wątków ale nie z tym samym pytaniem i na te 7 wątków tylko 2 ludzi mi odpowiedziało jednym zdaniem i tylko tyle wgl nie licze tutaj na jaką kolwiek pomoc bo to szkoda czasu
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
czlowieku napisales posta o 13 i liczysz ze zaraz w 5 minut Ci ktos napisze?? a jak Ci napisze ktos to jeszcze masz pretensje ze jednym zdaniem, wez sie ogarnij troche, najwidoczniej nikt nie ma/mial takiego problemu i nie wie jak temu zaradzic, a jak bysmy napisali domysly to zapewne tez bys mial pretensje, po drugie moze bys napisal co to za nagrywarka, jaki komputer (pc czy laptop) czy wczesniej dzialalo itp, wiecej informacji bo chcesz odpowiedzi na problem ktory tak opisales ze nikt nic nie wie
 

lampartinho

Banned
Użytkownik
Jest to komputer (PC) nagrywarka IHASH 124B z najnowszym firemware lt max i wczesniej mi działało
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Spróbuj nagrac na innej plycie

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

lampartinho

Banned
Użytkownik
A co mi inna płyta do nagrywania jak mi nie chce nagrywarki program wyszukac .
 

bankajos

Banned
1 raz nagrywasz Clonem??

Moze jakies ustawienia zmieniales albo cos
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Po logu widac że znalazł nagrywarke, możliwe że ta plyta byla juz wypalana wiec spróbuj na innej

Edit: w lewym dolnym rogu pisze "disc not empty".... Wsadz inną płyte i wypalaj

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

lampartinho

Banned
Użytkownik
1 raz nagrywam clonem i nie zmieniałem nic jak zainstalowałem to tak chciałem nagrac patrzyłem na innych i tak samo wyskakiwało w imgburn i clone
 

lampartinho

Banned
Użytkownik
A i jeszcze to płyty Verbatim chyba 5 wkładałem płyt i zadna nie cche
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
1. Edytuj posty
2. Reinstaluj sterowniki z napędu, morze cos to da. Próbowałem wsadzac inne plyty ?? Zwykłe dvd

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
A na początku ci ona działała czy odrazu po kupieniu **** ?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

lampartinho

Banned
Użytkownik
Chodziła mi ta nagrywarka tylko zainstalowałem system i od tego czasu zaczeła szfankowac przez 1 dzien chodziła teraz juz wgl nie chodzi nie wiem moze cos mam zle w biosie czy jak
 

lampartinho

Banned
Użytkownik
A i jeszcze to płyty Verbatim chyba 5 wkładałem płyt i zadna nie cche

I jak dałoby rade jakos to zrobc zeby poprawnie chodziło
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
ze zdjecia wynika ze nagrywarka ihas wykryta przez imageburna moze cos zle wgrales i dlatego nie wykrywa plyt zrob od nowa X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl
 

lampartinho

Banned
Użytkownik
ze zdjecia wynika ze nagrywarka ihas wykryta przez imageburna moze cos zle wgrales i dlatego nie wykrywa plyt zrob od nowa X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl
Włąsnie nie moge wgrac tych sterowników co podane jest w tym tutku bo juz kiedys to robiłęm jak mi jeszcze ładnie smigało a teraz nie mogę nacisknąc przycisku write ten co flas***e bo niby ze mi nagrywarki nie wyszukało takie cos jest Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Może sprawdź połączenie nagrywarki z płytą główną, podociskaj kable
 

lampartinho

Banned
Użytkownik
Wszystkie dostepne porty sprawdzałem i to samo cały czas
 

Do góry Bottom