Kilka pytań apropo rgh 2.0

netovid

Świeżak
Świeżak
Witam,
niedawno zacząłem swoją przygodę z rgh. Kupiłem matrix glitcher v2, mtx spi nand flaseher v1.0 i zabrałem się do pracy. Nand udało mi się wyciągnąć bez większego trudu. Korzystałem z programu "Autogg 0.9.2" program z góry narzuca rgh2 (z powodu wysokiego CB). Następnie utworzyłem plik "nandXell" i wgrałem go do konsoli. Na tym etapie programator został odlutowany, przylutowałem marixa glitchera v2 wg. instrukcji producenta: http://www.infinitymod.com/Download/GlitcherV2 Phat - rgh2.0.zip W chwili obecnej konsola nie uruchamia się, dioda zielona na xbox'ie ciągle się świeci, a na matrixie mrygra niebieska.

Mój xbox to falcon, CB 5774, dash 16202.

Pytania:

1)Co może być przyczyną, że xell nie wstaje?
2)Czy podczas uruchomienia konsoli musi być podpięty napęd dvd?
3)Gdzieś się doczytałem, że xell'a da się odpalić tylko włączając konsole z guzika napędu dvd, czy to prawda?
4)Programator może być jednocześnie przylutowany z matrix glitcher czy za każdym razem trzeba go wymontować?
5)W zipe od producenta (zamieszczonego wyżej) wraz z instrukcja montażu matrixa jest plik, czy to jest wsad do matrixa? jeżeli tak to czy jest on niezbędny i jak go ewentualnie zainstalować?
 

exmorf

Użytkownik
Użytkownik
1.O tym niżej
2.Nie musi
3.Do odpalenia xella musisz włączyć konsolę za pomocą przycisku wysuwania tacki
4.Programator może być cały czas wlutowany
5.Matrix musi być zaprogramowany pod twoją płytę jak masz rgh 2.0 (dash wyższy od 14719) to w twoim przypadku wsad Falcon rgh 2.0 programujesz za pomocą LPT

Do nandu wgrywasz plik RGX_falcon.ecc

Tu masz schemat do zaprogramowania chipa
Do falcona rgh 2.0 potrzeba sporo cierpliwości :)

edit.
Jak co odezwij się do mnie GG: 4376273
 

Do góry Bottom