kilka pytan od świerzaka :-)

piotr0099

Świeżak
Świeżak
Witam.
Mam do was kilka pytan. Czy opłaca się kupować xboxa 360 slim z dyskiem 4 gb za 650zł.
Jesli tak to powiedzcie o co chodzi z tym internetem czy to jest ten sam internet który mam w domu .
Jak lepiej łączyć sie z internetem wi-fi czy kabel. Jakie gry polecacie najlepiej strzelanki żebym mógl nauczyć sie grać na padzie. Za odpowiedzi dzięki :) .
Wesołego i bogatego w premiery dobrych gier roku życzy piotr0099.
Pozdrawiem :)
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Odp: kilka pytan od świerzaka :)

Witam.
Mam do was kilka pytan. Czy opłaca się kupować xboxa 360 slim z dyskiem 4 gb za 650zł.
Jesli tak to powiedzcie o co chodzi z tym internetem czy to jest ten sam internet który mam w domu .
Jak lepiej łączyć sie z internetem wi-fi czy kabel. Jakie gry polecacie najlepiej strzelanki żebym mógl nauczyć sie grać na padzie. Za odpowiedzi dzięki :) .
Wesołego i bogatego w premiery dobrych gier roku życzy piotr0099.
Pozdrawiem :)
Nie wiem.
Nie rozumiem drugiego pytania.
Lepiej laczyc sie przez kabel - mniejszy ping i lagi.
Call of Duty, Battlefield 3, Far Cry 3. Poszukaj.



Wysłane z mojego Arc S za pomocą Tapatalk 2.
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
widzialem promocje na świeta xbox S 4GB za 599zł...
tak to taki sam internet, tylko żeby grać online musisz mieć wykupiona subskrypcje gold (1 miesiąc powinno dać z konsolą)
lepiej po kablu ( mniejsze opóźnienia- mniejszy lag)
seria Gears of War (moja ulubiona seria gier), Bioshock, call of duty, battlefield - co Ci badziej leży
 

piotr0099

Świeżak
Świeżak
A jaka predkosc jest potrzebna do multiplayer :)
 

sebek27

Świeżak
Świeżak
jak mogę dostać nalepkę na xboxa potrzebną do naprawy ?
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Odp: kilka pytan od świerzaka :)

Mozesz miec najmniejsza mozliwa szybkosc i bedziesz mogl grac. Wraz ze wzrostem predkosci maleje lag, a co za tym idzie gra sie bardziej komfortowo. Ja mam Internet 3mb/s upload, 16mb/s download i ping 16ms i gra mi sie na prawde przyjemnie.

Wysłane z mojego Arc S za pomocą Tapatalk 2.
 

Do góry Bottom