1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań przed kupnem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jajkox21, Marzec 22, 2011.

1. Jajkox21

Jajkox21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałbym się zapytać co sądzicie o tej aukcji XBOX 360 ELITE 120GB JASPER+GW + KIELCE PRO-GAMES (1484526674) - Aukcje internetowe Allegro

Dzwoniłem i koleś mówił że 100% jasper, do tego 24 miesiące ich gwarancji a nie MS, i pytanie moje co się stanie z tą gwarancją po przerobieniu konsoli ? Nie stać mnie na oryginalne gry a ze względu na to że już miałem rroda zależy mi na niej. Do tego jest to firma a nie chcę kupować xboxa od kogoś tam kto pisze coś tam a naprawdę ma zajechaną konsolę. Trochę się dzisiaj naszukałem i nie znalazłem ciekawszej aukcji oprócz oczywiście slimów, ale jak już wcześniej wspomniałem zależy mi na przerobieniu.

Z góry przepraszam za merytorykę wypowiedzi i ewentualne informacje które zapomniałem wpisać ale rzadko się udzielam na forach i zawsze mam z tym problem : )

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Czosiek

Czosiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bolesławiec
    Aukcja wydaje się opłacalna, jeśli chcesz przerabiać to bierz od razu.

4. Jajkox21

Jajkox21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A co zazwyczaj kryje się pod " powystawowe " są faktycznie normalne z tym że zamiast w pudełku leżały na półce, czy kryją się pod tym jakieś haczyki ?

5. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Powystawowe to moga byc rowniez takie na ktorych ludzie grali (testowali) w sklepach. Albo tylko te ktore staly sobie za szkielkiem, roznie bywa:) dowiedz sie..
    a co do samej aukcji to z tego co widze konsola uzywana, jak dla mnie spalona, nie akceptuje uzywanych konsol bo nigdy nie wiadomo kto co z nia robil, w podobnej cenie mozesz doszukac sie nowej konsoli X360 Elite na allegro :)

6. Jajkox21

Jajkox21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie w tym problem że nowych jasperów w tej cenie nie znalazłem ; /

Mógłym wyłozyć 1000 na slima ale chcę przerobić w miarę bezinwazyjnie żeby mieć gwarancję.

Edit :

Koleś na pytanie co oznacza " mało używane " odpowiedział że napisał tak ogólnie, i że na konsoli było grane kilka razy po parę godzin, żeby je sprawdzać i tak dalej, i że sprawdzali po instalowaniu aktualizacji i tak dalej .

7. Dvdmax93

Dvdmax93 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Znajdz mi nówke Elite tanio 2 pady 120gb dysk kabel av i hdmi

8. Jajkox21

Jajkox21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi wystarczy jak znajdzie bez HDMI, z jedym padem, ale gwarancją 2 lata i 3 lata na rrod i e74 : )

9. KALITAS

KALITAS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard
    Jajkox21 jeżeli przerobisz konsolę to tracisz gwarancje.A co do aukcji to dobra.

10. Jajkox21

Jajkox21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  11. piotruczelli14

piotruczelli14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
    Jak najbardziej ci ją polecam z tego co widze z linku to sprzedarz zakończona więc teraz tylko sie nią ciesz :D ...

12. neCro

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
  13. Jajkox21

Jajkox21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Albo ja źle szukam albo ciężko znaleść Jaspera z gwarancją od zaufanego sprzedawcy w niższej cenie : /

14. neCro

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
  15. Misza$

Misza$ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  16. Jajkox21

Jajkox21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

W tym momencie najbardziej opłaca się slima kupić, ale ja chcę przerobić w miarę bezinwazyjnie a nie wiadomo kiedy slimy będą tak przerabiali

Pierwsze dwie aukcje widziałem i nie bardzo mi się spodobały : )

17. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak chcesz przerobić to bierz Xboxa 360 (Jasper), bo przeróbka slima będzie trochę kosztować na początku :)

18. Jajkox21

Jajkox21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie na jaspera już jestem zdecydowany, ale po przejściach z poprzednią używką każda aukcja wydaję mi się jakaś lewa i że każda konsola będzzie miała rroda albo coś, wiecie o co chodzi, raz się popsuło i teraz paranoja : )

W końcu nie wiem jak to jest z przeróbką, jak się flas***e dysk to mam gwarancje nadal czy nigdzie nie uznają mimo nienaruszonych plomb ?

19. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Jak ci zrobią dobrze przeróbkę i starannie ( chodzi mi o otwieranie konsoli ) to nie powinno być problemu z gwarancją ( ewentualnie tam gdzie ci przerabiali jak tam pójdziesz wgrają ci z powrotem oryginalny FW ) i odsyłasz do MS . Jak dla mnie to brał bym tego arcade Jasper .
    Do necro a jak myślisz co będzie droższe coś co się da przerobić czy coś co nie jest "przerabialne" u nas niestety są inne realia droższe jest to co taniej wychodzi w eksploatacji Arcade Jasper i wszystkie inne Jaspery nowe nie są już produkowane i to drugi argument co do ceny takich nowych sprzętów i te dwie najważniejsze cechy sprzętu dają nam taką cene dla mnie też paranoja że rok wcześniej w sklepie było taniej niż teraz na allegro ale tak bywa

20. Jajkox21

Jajkox21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Będę jechał w przyszłym tygodniu do sklepu w którym znalazłem dwie ciekawe oferty i się ich spytam, ciekawe co mi odpowiedzą ; )

Wczytywanie...

Poleć forum