Killstreak MW2 pytania

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Witam panowie mam pytanko odnośnie gry COD MW2 oto one chodzi o Killstrike:

czy jak nabiję 25 killi to wiem że wtedy będe mógł spuścić ATOMÓWKĘ ale ja się pytam czy zamiast tego mógłbym wykorzystać sobie kolejno:BSP potem Harier atack a potem jeszcze raz BSP? mogę wykorzystać klika rzeczy jednocześnie?

PS:pOPROSTU POWEDZCIE MI WSZYSTKO CO WIECIE NA TEMAT KILLSTRIKEÓW ILE MOŻNA UŻYĆ PODCZAS ROZGRYWKI CZY PO ŚMIERCI MUSZE ZBIERAĆ OD NOWA ITD....POZDRAWIAM :)

Albo nie tak: czy jak wezmę 4 kliistrike z (airdrop emergency) to jak mogę wybierac pomiędzy nimi który chcę użyć?, i czy mogę używac ich dowoli az do śmierci?

Wiem że roche chaotycznie sformułowałem te pytania ale kto da radę niech odpowie na tyle ile może.
 

Usul

Użytkownik
Użytkownik
Nie można wybrać dwa razy tego samego.
Po śmierci się zeruje.
Z tymi paczkami to nie jestem pewien, ale raczej nie jest to możliwe.Wydaje mi się że jak je już "odbierzesz" to one się zachowują do wykorzystania w danym meczu(nawet po śmierci)
Ustawić można sobie tylko 3 kill i jeden dead strike.
Napisałem również trochę chaotycznie ;).Pozdrawiam.

@EDIT:Niestety z tym nie mogę ci pomóc, gdyż nie używam tego killstrika.Sądze że nie można zmieniać pomiędzy nimi, bo jak mam pare zdobytych np. predator,harrier i pave low to nie mogę pomiędzy nimi zmieniać.Przy paczuszkach też tak raczej jest.

Mam polską wersję więc powiedz jaki ten perk ma "obrazek".Sądze że to jest zimnokrwisty-taki kameleon jakby.Powoduje że jesteś niewidzialny dla czujników pulsu, nalotów itd.Jego wersja pro powoduje że przeciwnik nie widzi nad tobą czerwnonego napisu i jak na ciebie najedzie to jego celownik nie robi się czerwony.;)
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
a jak jest z tym wybieraniem? np spadną mi z nieba 4 killstrike np(BSM,Harier,AC-130,stanary gun) i mam pytanie czy mogę wziąć te wszystkie 4 a potem wybrać sobie i użyć np,najpierw działko potem AC-130 itd....? Mogę zrobić coś takiego? czy w skrzyniach jak dostanę killstrike to mogę je powtarzać czy tak samo NIE? czekam na odpowiedź

Jeszcze coś co to jest "perka Cold-Blooded"?
 

plucik_rop

Użytkownik
Użytkownik
No to tak :
Jak ci spadaja paczki, to nie dasz rady wybrać którą kiedy, tylko w kolejności jak zbierałeś od końca czyli np. jak zebrałeś w kolejności:
1.BSM
2.Harier
3.Sentry Gun
4.AC-130
To musisz użyc od końca czyli AC-130 -> Sentery Gun -> Harier -> BSM

Perk Cold-Blooded [PL - zimnokrwisty]. Nie widzialny dla BSP, wsparcia powietrznego, działek strażniczych i w termowizji.
 

dino160pl

Użytkownik
Użytkownik
__________________
jak Ci spadna z nieba 4 killstrike to oczywiscie mozesz je zabrac wszystkie ale uzycie ich zalezy w jakiej kolejnosci je podniesiesz a perk Cold-Blooded daje ci to ze jestes nie widoczny w termowizji oraz przy strzelaniu z wsparcia lotniczego kazdego rodzaju oraz stanary gun
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Dziękuje Bardzo Pzodrawiam :)
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Kolejna seria pytań:

1.jak to jest z kooperacją w Special Ops?tzn np zostaję zaproszony do operacji takiej której nie mam jeszcze odblokowanej i moje pytanie czy jak zaliczymy tą operację to u kogo zapisuje się "że misja zaliczona"? U tego co zapraszał czy u obydwu graczy?

2.UWAGA:proszę uważnie przeczytać i zrozumieć to pytanie bo jest trochę trudne :).jedziemy->

I przykład-wybrałem sobie do gry 2 killstrike(BSP-3kille,care package-4kille) i moje pytanie czy jak zabiję 7 osób to będę mógł użyć kolejno-care package a potem tuż po tym BSP?TAK CZY NIE?

II przykład-wybrałem 2 killstrike(counter BSP-4 kill,sentry gun-5 kill)i chciałbym zrobić tak:zabić np 12 graczy i teraz podsumujmy(jeżeli zabiję 12 graczy to na logikę jak wykorzystam pokolei sentry gun,BSP to killi zostanie mi 4 czyli brakować mi będzie do kolejnego np.sentry gun 1 kill(a bez tego 1 killa będę mógł ponownie użyć "counter BSP"-4 kill)Czy jest to prawda wszystko co napisałem? zapisuje się "zapas killi"

3 pytanie-po użyciu killstrike'a kille mi się zerują i trzeba na nie zbierac od nowa czy jak,wiem że w "skrzynkach" używać można kilku killstrike'ów a jak to jest normalnie w zabijaniu?

4.czy jak zbiorę killstrike'i w skrzynkach to nawet jak mnie zabiją to też zostają czy po śmierci przepadają?

5.Troche nie związane z tematem-co dostane jak wpiszę ten kod z gry na www.infinityward.com? prosiłbym o konkrety jak się da?

WIEM ŻE TO SPORO PYTAŃ ALE DLA PRAWDZIWEGO "ZNACHORA CODA MW2" TO ŻADEN KŁOPOT NAWET Z PYTANIEM 2.PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA WSZYSTKIE PYTANIA.POZDRAWIAM:)
 

XaraN

Użytkownik
Użytkownik
Kolejna seria pytań:

1.jak to jest z kooperacją w Special Ops?tzn np zostaję zaproszony do operacji takiej której nie mam jeszcze odblokowanej i moje pytanie czy jak zaliczymy tą operację to u kogo zapisuje się "że misja zaliczona"? U tego co zapraszał czy u obydwu graczy?
Przykładowo: nie masz jeszcze Echo, a gdy ktoś już ma i Cie zaprosi do jakiejs misji z Echo i przejdziecie to Ty nie otrzymasz gwiazdek.

2.UWAGA:proszę uważnie przeczytać i zrozumieć to pytanie bo jest trochę trudne :).jedziemy->

I przykład-wybrałem sobie do gry 2 killstrike(BSP-3kille,care package-4kille) i moje pytanie czy jak zabiję 7 osób to będę mógł użyć kolejno-care package a potem tuż po tym BSP?TAK CZY NIE?

II przykład-wybrałem 2 killstrike(counter BSP-4 kill,sentry gun-5 kill)i chciałbym zrobić tak:zabić np 12 graczy i teraz podsumujmy(jeżeli zabiję 12 graczy to na logikę jak wykorzystam pokolei sentry gun,BSP to killi zostanie mi 4 czyli brakować mi będzie do kolejnego np.sentry gun 1 kill(a bez tego 1 killa będę mógł ponownie użyć "counter BSP"-4 kill)Czy jest to prawda wszystko co napisałem? zapisuje się "zapas killi"

3 pytanie-po użyciu killstrike'a kille mi się zerują i trzeba na nie zbierac od nowa czy jak,wiem że w "skrzynkach" używać można kilku killstrike'ów a jak to jest normalnie w zabijaniu?

4.czy jak zbiorę killstrike'i w skrzynkach to nawet jak mnie zabiją to też zostają czy po śmierci przepadają?

5.Troche nie związane z tematem-co dostane jak wpiszę ten kod z gry na www.infinityward.com? prosiłbym o konkrety jak się da?

WIEM ŻE TO SPORO PYTAŃ ALE DLA PRAWDZIWEGO "ZNACHORA CODA MW2" TO ŻADEN KŁOPOT NAWET Z PYTANIEM 2.PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA WSZYSTKIE PYTANIA.POZDRAWIAM:)
2.1.jak zabijesz 7 ofiar to najpierw będziesz mieć ta paczkę, a potem BSP.

2.2.nie jestem pewny ale raczej tak.Parę razy miałem taką sytuację.

2.3.jak użyjesz jakieś killstreaki, to dalej możesz zbierać kille aż nie zginiesz. Na drugą część pytania Ci nie odpowiem :(

2.4.będziesz mógł dalej użyć. ale tracisz tak jakby ten "ciąg" tych killi czyli ze jak zginiesz to znowu musisz np:. 3 zabic i miec BSP.

2.5. Jak ostatnio patrzyłem to było to zablokowane jeszcze.

Heheh myślę, że jakoś wytłumaczyłem :D
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za pomoc ale z tym 2.2 to ja już zobaczyłem i nie ma efektu zapamiętywania killi tzn nie ma zapasów.
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Mam inne pytanko teraz łatwiejsze:Ktoś z drużyny użył BSP i po chwili pisało w prawym rogu "przeciwnik..... zniszczył BSP".Mam pytanie jak mogę ja zniszczyć BSP w taki sposób aby wyskoczył mi identyczny komunikat?tzn.co kto musi użyć żeby był taki komunikat?
 

XaraN

Użytkownik
Użytkownik
Przykładowo Stinger, Javelin i inne bronie z tej kategorii mogą zniszczyć BSP. To jest taki mały samolocik co wysoko lata :p
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Dziękuje widzę że się znasz na rzeczy.pozdrawiam :)
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
A jak to jest np jak użyję BPS i nagle tuż po użyciu mnie zabiją,czy BPS będzie działał nawet po mojej smierci czy nie?
 

XaraN

Użytkownik
Użytkownik
Będzie działał, aż Ci nie zepsują.
 

no1safe

Użytkownik
Użytkownik
BSP to UAV? Gram na oryginale (PC) ale musiałem zmienić język na angielski, bo multiplayer jest po "polsku" praktycznie niegrywalny. W każdym razie, gdy przeciwnik zdobywa UAV albo anti-UAV (zakłócanie radaru), to na niebie pojawia się taki malutki samolocik (wyglądem przypomina szybowiec, wielkość AC-130, może mniejszy), czasem ciężko go znaleźć. Magazynek z karabinu, bądź jeden pocisk Stinger'a załatwia sprawę :)

edit
Trochę się spóźniłem .
 

XaraN

Użytkownik
Użytkownik
wiesz co ja mam polską wersję,ale jak jest Anti - UAV to chyba BSP :D
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Następne:

1.Czy mogę zabić z samolotu swoich żołnierzy?
2.czy mogę zniszczyć swój albo nasz BSP?
3.czy mogę zniszczyć nasz lub swój np HARIER?
4.czy jak użyję BSP i będzie nadal działał to mogę zaraz potem użyć następnego (dwa samolociki na niebie)?
5.czy jak użyję Impulsu EM to cała elektronika razem z moją i moich ludzi na mapie siada czy tylko wroga?
 

XaraN

Użytkownik
Użytkownik
Następne:

1.Czy mogę zabić z samolotu swoich żołnierzy?
2.czy mogę zniszczyć swój albo nasz BSP?
3.czy mogę zniszczyć nasz lub swój np HARIER?
4.czy jak użyję BSP i będzie nadal działał to mogę zaraz potem użyć następnego (dwa samolociki na niebie)?
5.czy jak użyję Impulsu EM to cała elektronika razem z moją i moich ludzi na mapie siada czy tylko wroga?

1. zależy czy grasz na trybie HC(hardcore)
2.też jak grasz na HC
3.to samo..
4.tak
5.tylko wroga

No dobra odpowiedziałem i życze Szczęśliwego Nowego Roku 2010 :):)

Możesz dawać następne pytania. :D
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Ok pozdrawiam i również nawzajem a z pytaniami to dam znać :)
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Jak zrobić aby mieć akimbo co muszę wybierać kolejno?

Omów mi perk "One Man Army" ostatni perk z siły
 

Do góry Bottom