Kinect będzie szpiegował dla Microsoftu!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Skandaliczna sprawa! Jak wiemy dziś pojawiła się aktualizacja usługi Xbox Live. Okazuje się, że po dokładnym przeczytaniu nowych warunków możemy odnaleźć sekcję, która mówi, że zgadzając się na aktualizację pozwalamy Microsoftowi w dowolnym momencie podglądać nas za pomocą Kinecta!

Jak wiemy Kinect wyposażony jest w kamerę, która na bieżąco śledzi poczynania gracza. Dzięki niej postć na ekranie rusza się dokładnie tak samo jak my przed telewizorem. Owa kamera ma także posłużyć Microsoftowi do szpiegowania w naszych domach.
Według najnowszych Warunków korzystania z usługi Xbox Live firma z Redmond w każdej chwili może użyć Kinecta podłączonego do Xboxa 360 z Internetem aby sprawdzić, czy aby czasem nie łamiecie w danej chwili prawa. Dodatkowo wszystkie zarejestrowane obrazy i dźwięki stają się jednocześnie własnością firmy.
W praktyce może to oznaczać tyle, że jeśli ktoś z Microsoftu przyłapie Was na łamaniu prawa (np. za pomocą kamery Kinecta zauważy nielegalne kopie oprogramowania), to możecie przez to mieć spore kłopoty. Oczywiście nie oznacza to od razu, że każdy będzie monitorowany, i że do naszych drzwi zapuka policja. W każdym bądź razie można się wystraszyć i poczuć nieco nieswojo stając przed Kinectem.


HAHA :D POZDRO ^^
Źródło GRRR.PL
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
haha :D to ja podziekuje za takie gowno niedosc ze kosztuje wszystkie pieniadze to jeszcze beda podgladac co robie
no chyba ze bede gral OFFLINE ^^
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Offline to nie to samo ^^ ale tak to polewka bynajmniej grasz online a tu nagle dziewczyna przychodzi sobie siedzicie a konsola działa :p i jakiś napalony zboczuch przy monitorach sobie sapie na jej widok :p albo grajace dziewczyny w DANCE CENTRAL ;P
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
haha :D ja bede machał piratami przed tym kinectem *** i bede spiewal "**** M$"
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
Hahaha hmm moim zdaniem to jakaś nieprawda:D To po co kupować Kinect'a?Żeby nas mogli podglądywać?:D
 

Artanor

Użytkownik
Użytkownik
W ogóle co to za prawo jest? ; e
 

SaintaSPL

Banned
Hahaha... :D No już nie powiem co będą oglądać w naszych kamerkach:D
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Prawo żadne :) przy wczorajszej aktualizacji pewnie nikt nie przeczytał regulaminu i zaakceptował bez myślnie :)
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja nie moge :) I wszyscy którzy zamierzają kupić Kinecta i mają komputer blisko telewizora już go przestawiają hehe :)
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
M$ przegina "pałkę".
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
haha :D to ja podziekuje za takie gowno niedosc ze kosztuje wszystkie pieniadze to jeszcze beda podgladac co robie
no chyba ze bede gral OFFLINE ^^
Dlatego regulamin się czyta...
Gdyby napisali że kinect nie może być podłączony 24/7 tylko odłączany innaczej ban... ale tego nie przeczytałeś i co?
Zaakceptowałeś, wyjaśnia na to że się zgodziłeś i mają prawo dać bana ;)

Prawo żadne :) przy wczorajszej aktualizacji pewnie nikt nie przeczytał regulaminu i zaakceptował bez myślnie :)
Dobrze piszesz ;)
 

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
Nakleje sobie naklejkę na oczko od kamerki i dziękuje a grać mogę nawet na go tak dziś macie podsłuchy w komórkach podglądają was z monitoringu sam wiem jak to jest z ulicy z kamery można wjechać do każdego pokoju wiec nie macie co się spinać :)
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Głupia sprawa... Następny powód dlaczego nie kupię Kinecta ;)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Hehe, grubo :D Czyli Kinect tylko offline lepiej mieć podłączony i lepiej zapomnieć o bakaniu w jego obecności :p
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom