Kod XBL 48h za key cod 4 pc

HaKKuN

Użytkownik
Użytkownik
Elo, tak jak w temacie, czy byłby ktoś chętny żeby się zamienić kodem na XBL 48 h w zamian za cd-key do cod'a 4 PC? Bardzo was proszę!! Moje gg: 1651893 pisze na gg lub odpisujcie w temacie...

PS.
Jakby co to nie ja go potrzebuje, tylko kolega, napisałem ten temat dla kolegi bo on nie ma powyżej 20 postów, żeby móc tu pisać (podobno)...
 

mateuszchm

Użytkownik
Użytkownik
Taki kod kosztuje 2zl a cod 4 ok 60zl czy ty myślisz troche?
 

maciejet

Użytkownik
Użytkownik
Najpierw wysyła CD-key bez ostatniego członu potem chce kod następnie blokuje na GG. Sam przetestowałem. Radzę zamknąć temat , aby nikt się nie nabrał.
 

Wheelman

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie klucz zbanowany
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Najpierw wysyła CD-key bez ostatniego członu potem chce kod następnie blokuje na GG. Sam przetestowałem. Radzę zamknąć temat , aby nikt się nie nabrał.
Faktycznie tak było ? Dzięki za ostrzeżenie, bo byłem chętny :p
Proponuję jak wyżej zamknięcie tematu, oraz warn dla HaKKuN'a za oszustwa na forum ...
 

maciejet

Użytkownik
Użytkownik
Tak było , potem mogę wstawić rozmowę z GG tutaj w temacie.
 

HaKKuN

Użytkownik
Użytkownik
Tylko, że to kolega chce te kody a nie ja, więc pretensje proszę do niego. Nie wierzycie? W każdej chwili mogę wam dać archiwum.
 

maciejet

Użytkownik
Użytkownik
Tylko, że to kolega chce te kody a nie ja, więc pretensje proszę do niego. Nie wierzycie? W każdej chwili mogę wam dać archiwum.
Ostatecznie dostałem key pisząc z innego numeru GG po robieniu małej awantury. Na przyszłość radzę nie pisać postów w imieniu kolegów , którzy zachowują się jak oszuści.
 

HaKKuN

Użytkownik
Użytkownik
Też tak myślę. Niech teraz sam sobie załatwia swoje sprawy... Nie wiedziałem, że będzie was oszukiwać, pff...
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Tylko, że to kolega chce te kody a nie ja, więc pretensje proszę do niego
Jeżeli zdecydowałeś się pisać za niego, to za jego wybryki odpowiedzialność bierzesz ty ... Skoro klucz wylądował u nowego właściciela temat można zamknąć ...
 

Do góry Bottom