kodeki sie nie sciagaja mimo ze robie tak jak wyczytalem na wielu innych stronach

gladiahtorr

Świeżak
Świeżak
Hej mam Xbox 360 slim. Jest to sprzet ze stanow (bo sam tam mieszkam). Konsola nie jest przerobiona, wszystko normalnie podlaczone do neta, xbox live gold zakupiony. Mam pewien problem, mianowicie kupilem pendrive zeby sobie wgrywac muzyke i filmy na dysk ale nie wiem jak to zrobic (jesli to w ogole mozliwe). Wiem ze moge odwtarzac muzyke przez odtwarzacz audio (bezposrodnio z pena) ale jak na odtwarzaczu wideo chcialem wlaczyc sobie film o rozszerzeniu .avi i wyskakuje mi blad:
Nie mozna odtworzyc tej zawartosci, poniewaz moze byc ona nie obslugiwana. Wiecej informacji mozna znalezc na stronie: Welcome to Xbox Support - Xbox.com.
Kod stanu: 69-C00D36BE

Szukalem o tym na internecie i wszyscy pisali ze poprostu nie mam kodekow. No wiec zaczolem szukac jak sie instaluje te kodeki (xboxa mam od okolo 3 tygodni wiec jestem zielony w tych sprawach) i ludzie pisali ze jak sprobuje wlaczyc film to konsola sama sie kapnie ze nie da odtworzyc filmu i zaproponuje mi sciaganie kodekow, no wiec moja konsola tego nie robi. Wyskakuje mi tylko taki komunikat jak wam napisalem i tyle.

A no i mam jeszcze taki poboczny problem. Ustawilem sobie konsole na jezyk polski ale moze z 20% jest przetlumaczone na nasz jezyk (na nowym dashboardzie). Dlaczego? Czy poprostu sie nie postarali? Jesli jest latwo znalezc odpowiedz na to pytanie to nie odpowiadajcie ale w sparwie kodekow prosze pomozcie bo dlugo szukalem i nic :/

O i jeszcze jesli potrzebujecie to pendrive to Patriot Rage Xt 16GB.
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Odświeżamy temat po 24h!

Nie możesz przenieść muzyki, filmu na dysk konsoli. Widocznie do kodowania filmu użyto innych kodeków, niż te do pobrania z xbl. Czasami tak się zdarza.
 

Do góry Bottom