Kody xbox live 7 dni- komunikat coś poszło nie tak?

marlon12

Użytkownik
Użytkownik
dokładnie to samo info dostałem na chacie online z pracownikiem ms
 

szczepan997

Użytkownik
Użytkownik
Ja dzisiaj też rozmawiałem na czacie podałem kod itd. i powiedziano mi, że kody nie działają bo były ważne do 30 października.
 

SzmagiPol

Świeżak
Świeżak
No chyba nie bardzo z tym tzw. terminem ważności jeżeli tak to sprzedawcy powinni wymienić wszystkie kody nie wykorzystane. Tylko teraz udowodnij człowieku ,że przez np. 3 miesiące wykorzystałem tylko 5 kodów z zakupionych 13 siedmiodniowych. Nigdzie w zakupie kodów nie było informacji o wykorzystaniu ich do 30 października. Co tu robić???
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Pogodzić sie z tym. Nastepnym razem kupować kody które sa z oficjalnej dystrybucji.
 

slolm

Świeżak
Świeżak
Hmmm ja kupiłem 5 listopada 2 kody 7 dniowe jeden zadziałał elegancko a wczoraj drugi już nie działa ( błąd " coś pszło nie tak ) wiec raczej watpie żeby to była ważność kodów
 

SzmagiPol

Świeżak
Świeżak
Może powróci wszystko do normy.
 

Quadrado213

Świeżak
Świeżak
Witam.
Jak długo będą jeszcze problemy z tymi kodami 7-dniowymi??? co kupię to nie działa oni robia coś z tym czy zostało to zablokowane??
 

gumbas666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Jak długo będą jeszcze problemy z tymi kodami 7-dniowymi??? co kupię to nie działa oni robia coś z tym czy zostało to zablokowane??
Zadzwoń do wróżbity Macieja on powinien wiedzieć cos w tym temacie.
 

Quadrado213

Świeżak
Świeżak
Maciej wie tyle co ty najwidoczniej. Jest aktualnie blokada jakaś? coś mi się zdaje że ms nudzi się i odp...im.
 

Nemezis30

Użytkownik
Użytkownik
Ale wam podpowiem ,że działają na region Indie.
 

sirlucious123

Świeżak
Świeżak
nic to nie daje a mam w uj tych kodów...
 

Quadrado213

Świeżak
Świeżak
Obawiam się że to koniec z tymi kodami a była by to wielka strata ale dla nas eh...
 

SzmagiPol

Świeżak
Świeżak
Lipa jak h.....j:nightmare: Z trzynastu kodów 7 dniowych 9 poszło się j....ać. Przepraszam za słownictwo ale nie wytrzymałem.
 

sirlucious123

Świeżak
Świeżak
no ja mam tych kodów na ponad 4 miesiące jak nie więcej..tylko wczesniej mialem problemy z netem i nie moglem grac.. potem była promocja na kody 48h.. teraz nie wiem czy z tymi kodami 7dniowymi to prawda z tym ze nie działają i czy w ogole zadziałają :)
 

dragon1493

Banned
Nie dzialaja, ja mam tych kodow jeszcze ok. 60 -_-
 

Do góry Bottom