Konsola z wrzesnia 2008

kuraslol

Użytkownik
Użytkownik
Witam jestem posiadaczem konsoli z wrzesnia 2008 r. Duzo pogrywam w BO i teraz pytanie czy zamontowac dodatkowe chlodzenie dla pewnosci ze nic sie nie stanie ?? Gram jakies 2-4h dziennie ;/
 

soldium

Użytkownik
Użytkownik
tylko nie kupuj nic na allegro!jak już to zwykły wiatrak zkieruj na xa ale raczej możesz grać spokojnie aż do czerwca
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli masz xboxa w jakimś przewiewnym miejscu a nie w szufladzie albo szafce do powinno być dobrze
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nic nie kupuj tzn coolera ani innych tego typu rzeczy bo to do laptopa się nadaje. Wiatrak też nie za bardzo. Ciepłe powietrze będzie wpychał z powrotem do pudła na płytę główną::D
 

soldium

Użytkownik
Użytkownik
@up racja , nie jestem za dobry z fizyki ale chyba można zrobić tak by wiatrak wywiwał to ciepłe powietrze. chodzi o to by mgiełka ciepłego powietrza nie trzmała się nad xem to wtedy prędkość wypuszcznia ciepłego powietrza mże być trochę większa
PS:piszę tę odp na szybko
 

bogdan6120

Użytkownik
Użytkownik
Daj sobie na razie spokój z 4h dziennie to mało jak zobaczysz ze Xbox ci pada (wyłącza się) to w tedy pomyśl
 

kuraslol

Użytkownik
Użytkownik
tylko nie kupuj nic na allegro!jak już to zwykły wiatrak zkieruj na xa ale raczej możesz grać spokojnie aż do czerwca
Mozesz grac spokojnie do czerwca?? O co chodzi?
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Mozesz grac spokojnie do czerwca?? O co chodzi?
NOWY DASH??? To chyba było tak hipotetycznie. Pozdr
 

graveler

Użytkownik
Użytkownik
Co ma nowy dash do żywotności konsoli??

Możesz grać spokojnie bez żadnych kombinacji. Jak zauważysz że konsola zaczyna się zawieszać to wtedy będzie to prawdopodobnie pierwsza oznaka nadchodzącego RROD'a. Ja tak miałem już 2 razy :/ Aż w końcu kupiłem Jaspera i mam spokój :)
 

Dymuś

Użytkownik
Użytkownik
Takie podkładki to pic na wodę. Nie polecam. Konsola raczej powinna potrzymać, ale ja na twoim miejscu jak masz taką możliwość to sprzedaj to zanim działa i zmień na Jaspera.
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Co ma nowy dash do żywotności konsoli??

Możesz grać spokojnie bez żadnych kombinacji. Jak zauważysz że konsola zaczyna się zawieszać to wtedy będzie to prawdopodobnie pierwsza oznaka nadchodzącego RROD'a. Ja tak miałem już 2 razy :/ Aż w końcu kupiłem Jaspera i mam spokój :)
Chyba mnie źle zrozumiałeś:D Nowy dash do żywotności konsoli nie ma nic ale do żywotności przeróbki już wiele:D Dlatego mu napisał że może grać spokojnie do czerwca a nie że mu konsola padnie. pozdr
 

kuraslol

Użytkownik
Użytkownik
No ale ja mam chyba Jasper skoro na forum pisze ze jasper od wrzesnia 2008 r a ja wlasnie mam z 2008 r z wrzesnia

dane z zasilacza:

model -1LF
REV-01
iNPUT-AC:200-240V-2.5A.47-63HZ
OUTPUT- DC 175W 12V=14.2A
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
No ale ja mam chyba Jasper skoro na forum pisze ze jasper od wrzesnia 2008 r a ja wlasnie mam z 2008 r z wrzesnia

dane z zasilacza:

model -1LF
REV-01
iNPUT-AC:200-240V-2.5A.47-63HZ
OUTPUT- DC 175W 12V=14.2A
To jest FALCON!!!
 

kuraslol

Użytkownik
Użytkownik
falcon czyli dupna konsola? ale jak narazie smiga bez problrmow sprzedac ja i kupic jasper czy co proponujecie ??
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Powiem Ci kolego tak. Falcon to nie do końca dupna konsola. Poprostu musisz trochę o niego zadbać tzn. Postwić w miejscu z dobrą cyrkulacją powietrza (nie koło pieca), nie trzymać w szafce, wycierać z kurzu, oddać do serwisu aby wymienili pastę termoprzewodzącą:D Jeśli zadbasz odpowiednio to bedziesz sie cieszyl gra przez długi czas. Ja mam jaspera ale z falconem też do czynienia miałem i dał rade:D
 

Krzysiekx27

Użytkownik
Użytkownik
NOWY DASH??? To chyba było tak hipotetycznie. Pozdr
Myśle że chodzi o to że mniej więcej w czerwcu zaczynają sie upały i xbox może nie wydolić
 

Gerrard845

Użytkownik
Użytkownik
na wakacje możesz zainwestować w dodatkowe chłodzenia, bo jezeli beda upały no to twoja konsola moze tego nie wytrzymać, zakup coolerfan albo cos w tym stylu.
 

alqu

Banned
E tam ja mam już drugiego falcona i chodzi jak ta lala ;)
Tamtego falcona przez ostatnie wakacje tak przekatowałem i chodził ;)
Zobaczymy co teraz ten pokaże
 

Do góry Bottom