1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupno xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez darkmatthew, Marzec 15, 2012.

1. darkmatthew

darkmatthew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chce kupić xbox'a 360.niestety tylko używkę :/
    Wyczytałem,że jasper jest najmniej awaryjny
    Znalazłem:OKAZJA! XBOX 360 +HDMI JASPER +PAD CZA+ GWARANCJA! (2197859165) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Co o tym myślicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dejv

Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oborniki, k. Poznania
    Moim zdaniem Slim jest najmniej awaryjny ;)

Tutaj masz Slimk'a za taką samą cenę co Jasper'a: XBOX 360 Slim+kabel VGA MS+HDMI 2m+gra (2248440920) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (dodatkowo jeszcze masz gierkę gratis :peaceful: )

Sprawdź też inne oferty. Jest tego pełno. Ja wybrałem ci jedną z najtańszych (kto wie, czy może nie najlepszy) ofert na allegro.

Używane (prawie jak nowe) gry możesz kupić u mnie - bardzo dobry stan oraz niska cena. Zapraszam do sygnaturki :p

4. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Jasper jest mało awaryjny ale wersja Slim jeszcze mniej
    co do aukcji to Slima za tą cenę kupisz.

Wczytywanie...

Poleć forum