Kupno xboxa

KiLuu

Świeżak
Świeżak
Witam. Chcialbym sie dowiedziec jaki xbox jest najlpeszy bo chcialbym kupić/dostac na swieta . myslalem nad slimem ale nie wiem ktory jest najlepszy. czy sie psuje slim,przegrzewa ?

pewnie kupil bym 4gb wersje b wiecej nie trezba? na poczatek przez pol roku pewnie bym mial max 4 gier bo sa drogie. czy gry na xboxa zajmuja z 100mb? czy 4gb wersja by mi wystarczala? nie chce nagrywac filmow ani zadnych piosnek. chodzi mi o same gry? pomozcie mi pls. niech sie wypowie ktos kto zna sie na xboxach albo ktos co kupil nowa oryginlna konsole. najbardziej odpowiada mi slim bez kinecta. na raze podstawy. licze na was bo to jest strona o xboxach i dla zielonych jak ja mi ktos pomoze.

mysle ze nie bede sie wypowiadac dzieci po 12 lat. tylko ktos z doswiadczeniem z tymi konsolami.
 

Enemelek

Użytkownik
Użytkownik
na dysku 4 gb nie zmieści ci się nawet jedna dobra gra, Nawet nie chce wiedzieć skąd żeś wytrzasnął info ,że gry na tą konsole ważą po 100mb......
Najlepsze wyjście to slim 250gb mam takiego i bardzo dobrze się sprawuje.
a właśnie i slim są najmniej awaryjną wersją.
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
potwierdzam to co napisał kolega powyżej, dobre gry na xboxa zajmuja około 5 gb czasem mniej czasem wiecej można grać oczywiscie z napedu nie instalujac gier na dysku i tylko zapisujac savy w takim wypadku 4gb spokojnie wystarczy, ale nie jest to polecane poniewaz konsola głosniej chodzi i oczywiscie zuzywa sie naped
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
pewnie też byś po xbox live chciał grać i ściagam dema itd więc warto jakiś dysk 120gb dokupić z allegro około 150zl i np wszystkie orginały zgrywać na niego ostrzedzając płyty napęd
 

Falandir

Użytkownik
Użytkownik
na dysk 4gb nic z gier nie przeinstalujesz, chyba że masz zamiar odpalać gry z napędu. wtedy 4gb spokojnie na save itd starczy ale już z xbox live będziesz miał problem :) . Najlepszym rozwiązaniem byłby pakiet właśnie z dyskiem 250gb..
 

KiLuu

Świeżak
Świeżak
xbox

dzieki. dzieki wam nie popelnie bledu ktorego moglbym bardzo zalowac. dzieki wam ludziska! wiedzialem ze ta strona nie jest na darmo;d dobra. to pewnie kupie slim i jak slim kupie to napewno z dyskiem 250gb. a ktos tu napisal ze slim jest najlepsza wersja i najmniej sie psuje? czy to prawda? i ostatnie pytanie . gdzie molgym na swieta kupic w dobrej cenie xa? chodzi mi o jak najtanszego bo nie bede przeplacal. szkoda mi kasy. juz wole te kilkadziesiat zl odlozyc na gry.
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
Na swieta to poluj na jakies promocje w sklepach lub jakies zestawy xboxa z grami.
Na Allegro radze nie kupowac przed swietami, gdyz pewnie ceny pojda troche w gore, wiadomo, bo ida swieta i bedzie wiekszy popyt.
 

KiLuu

Świeżak
Świeżak
s

dzieki wszystkim. zapoluje na swieta. jecsze zobaczymy co z tego wyjdzie;d
 

KeNq

Użytkownik
Użytkownik
Ja też ostatnio kupowałem XBOX'a SLIM 250 GB, i tu moja mała rada:
W Media-Markt (sorry, że napisałem nazwe sklepu, ale w końcu mam pomagać) w Opolu był taki pakiet, że płacisz 100 zł drożej, ale dostajesz 4 gry: Fable III, Forza Motorsport 3, Halo: ODST, Halo: Reach.
Kupiłem to, i jestem zadowolony, więc jeśli zależy ci na każdym groszu, to polecam :)
 

MuchaPolska

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem w niedziele właśnie w Media Markt Slim 250GB + FIFA12 PL 999zł (gdzie cena średnio 170zł), to za konsolę jakbym zapłacił 829zł więc myślę że cena spoko. Jestem zadowolony. Wolnego miejsca mam jeszcze 221GB ale mam zainstalowaną FIFA12 na dysku i demko Forza4.
 

KiLuu

Świeżak
Świeżak
xbox

tak kupiles xboxa za 829 zl. chyba mnie w balona robisz...? widzialem najtanszego za 900zl. i to w media markcie za 829? lol? a w warszawie w media markcie tez tyle bedzie kosztowal? jak do 900 zl to **********. tylko chzodi mi o xbox 360 slim 250gb
 

MuchaPolska

Użytkownik
Użytkownik
Czytasz co napisałem? Za 999zł kupiłem z FIFA12 a jakbym sprzedał FIFA to by był za 829zł. Czytaj ze zrozumieniem.

edit: Przyznaję trochę źle tamtego posta napisałem ale już go poprawiłem :). 999zł z FIFA12 :).
 

KiLuu

Świeżak
Świeżak
a mam pytanie. pad jest bezprzewodowy i nie pisze nic o ladowarce. czy jest w zestawie jakas ladowarka do pada? bo ktos pisal ze nie ma?
 

MuchaPolska

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma ładowarki tam wchodzą standardowe bateria paluszki AA. Ja mam 4 baterie Energizer i ładowarkę i sobie ładuję :).
 

KiLuu

Świeżak
Świeżak
xbox

aaa. dlugo trzyma np twoj pad? czyli 4 razy paluszki energaizer (bo kazda firma trzyma inaczej) ?

i widziales battfleild 3? normlanie *********aaa! jak bede mial xboxa kupuje bf3 i sprobuje jakos net zalatwic. fakt ze placi sie 140 zl na rok ale warto. to nie problem ,rpoblem jak podlaczyc net;/. tzn wiem jak podlaczyc ale pod router nie bede mogl a xbox bedzie pokoj dlaej wiec pod kompa tez nie idzie;/
 

MuchaPolska

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz ja nie gram zbyt długo dziennie po 2-3 godzinki. Xbox 360 Slim mam od niedzieli i jeszcze baterii nie wymieniałem.
 

Do góry Bottom