Left 4 Dead 2 - opinie.

Midq

Użytkownik
Użytkownik
Jak wiadomo, chyba 17 listopada oficjalnie wychodzi ta gra. Sądząc po wypłynięciu Modern Warfare 2 w nastepnym tygodniu pewnie możemy się spodziewać jej na ********** i warezach. Piszcie tu swoje opinie, jak się zapowiada i gdy wyjdzie jak się podoba. :)
 

Kabosh

Użytkownik
Użytkownik
będzie fajna gra i tyle, bezsensu są takie tematy by nad tym dyskutowac ;)wiem z pewnego zrodla ze we wtorek demo bedziemy mieli
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Gra będzie hitem jak jedynka :D małe wymagania na pc a wiele radości
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
W ta gierkę fajnie się gra na MP :), w Singlu już nie jest tak kolorowo. ;)
 

-Torreno-

Banned
Użytkownik
pewnie wkręci na kilka dni i koniec tak jak jedynka.Tryby sa nużące.MW2 to dopiero rasowe mp;]
 
S

sebool12

Guest
Od kilku dni demo jest na necie ;], grałem w nie dzisiaj i powiem, że giera wymiata :D
Nowe bronie, zombie trochę myślą, poprawione efekty itd itd
 

Respect

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem 2 lepsza od wersji pierwszej , ciekawie jak to będzie na PC
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Gra posiada nagrody dla avatarów:




I ktoś się wcześniej pytał o jakieś multi. Jest XBL, System Link i Split Screen - tak jak w pierwszej części.
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
@up
Tak gra jest po polsku tak jak pierwsza część. Zresztą widać to na fotce co dałem powyżej z opisem nagród dla avatara (na poprzedniej stronie jest :p).
 

Pit

Użytkownik
Użytkownik
Grałem przed chwilą,gra średnia,z resztą po jedynce niczego nadzwyczajnego się nie spodziewałem.Graficznie może trochę lepsza.Idzie machać siekierami,łomami itp.Posiada naspisy pl.Przerobiłem na wave 3 i chodzi bez problemu,mam Ixtreme 1.4
 
T

Termos

Guest
bo cały miód leży w multi ( tak mawia mój syn)
 

jacukun

Użytkownik
Użytkownik
co wy chcecie ta gra jest ********* z kumplami cały czas w nią cioramy
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Ja w nią dzisiaj grałem i gra nie przypadła mi do gustu. Grafika jest momentami tragiczn, a czasem np. ogień wygląda całkiem nieźle. Mnóstwo błędów typu przenikanie przez ludzi, przez ściany itp.
Ja nie lubię gier typy "siekana ;P", więc może dlatego, ale rozwalanie hord truposzów i... nic poza tym, nie jest moim zdaniem warte wydania tych 200zł. Tyle ode mnie.

Ja osobiście nie grałem w 1, a w 2 zagrałem 15 czy 20 minut i przez cały czas było dokładnie tak jak mówisz. Nic innego tylko naparzanka :(
 

Seaborglr-93

Użytkownik
Użytkownik
dziś włączyłem na 10 min zobaczyć i normalnie nakurwianka i tyle . , podoba mi się że akcja toczy się w dzień bo ta gra nie ma klimatu by toczyła się w nocy jak jedynka , broń ręczna - masakra . a najlepsza to piła mechaniczna , biegniesz przez cały etap aż Ci się benzyna skończy i tylko krew zostaje .
 

Midq

Użytkownik
Użytkownik
Mi osobiście nie przypasowała gra, jedynka z nowymi broniami i tyle. :/
 

Kukur

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak ktoś chce kupić to nie polecam. Nudna, monotonna napierdalanka.
 

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
Moja przygoda z L4D 2 zaczęła się bardzo fajnie . Nagrywając płytkę (na laptopie) miałem 70% i gdy szukałem wyników meczu , zobaczyłem , że nie trafiłem meczu Lyonu(Jak to było można zremisować ! ..) to się zdenerwowałem lekko i uderzyłem ręką w biurko i moim oczom kazał się błąd ; D super 8 zł poszło... na spacer . No , ale to w miarach ciekawostki (mieliście też taki przypadek ? ) .
Przechodząc do gry , to jest to według mnie stary dobry L4D z nowymi mapkami , broniami , bohaterami i trupami. Mechanika ta sama , grafika fakt szału nie ma , ale ogólnie jest dobrze , czasami nawet bardzo dobrze.
Zombie zabija się przyjemnie . Fajnie , że wprowadzili te lokacje za dnia gra staje się taka zróznicowana . Ogólnie na + , jeżeli ktoś lubie się odstresować to jak najbardziej polecam . Ode mnie 8+/10

Ps. Wersja Od Marvela ma Polską wersję , sprawdzone w 100% ; )
 

J4cek

Świeżak
Świeżak
Splitscreen

Wydaje mi się, że w porównaniu do pierwszej części jakość przyjemniej na podzielonym ekranie gra się z kolegą, wszystko jest jakoś bardziej przejrzyste.
 

Slateer

Użytkownik
Użytkownik
zagralem w demo i dla mnie kicha, nie ma tego czegos zeby mnie wciagnelo, do tego ta odrzucajaca grafa
 

PLmachu

Świeżak
Świeżak
Ja tak samo jak @up pograłem w demo i mnie za bardzo nie przyciągnęło. Jak dla mnie to już L4D pierwsza część była lepsza. Jeszcze dodam że w L4D 2 jest zbyt jasno....
 

Do góry Bottom