Lepiej nie słuchaj hip-hopu.

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Zobaczcie co czeka tych co słuchają tego typu muzyki: HIP HOP A NARKOTYCYZM - FAKTY .Polecam przeczytać wszystkie porady :)
 

patrycjuszRSV

Użytkownik
Użytkownik
niezłe :D "skejci to odłam hiphopowców palących haszysz - narkotyk" kto to pisał? Pomijam ten hasz ale skejci to wcale nie jest odłam jakiś hip hopowy. W tym artykule nie znalazłem nic co zgodne z prawdą, internet to jest śmietnik :p
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Hahaha. Owszem zdarzają się takie przypadki jak wymienione w tym artykule, ale artykuł ten mówi o tym, że każdy słuchacz hip hopu jest narkomanem. Nie przesadzajmy i nie popadajmy w skrajność. Porady pisał chyba Piotr Natanek.
@up: Tym bardziej, że skejci częściej słuchają rocka, thrash metalu ,aniżeli hip hopu.
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
"dijeje" (rozwinięcie skrótu DJ) są odłamem hip hopowców sięgających po tzw. "tabletki", które są narkotykiem.

hah no nieźle tam sobie piszą albo jak rozpoznać narkomana:p


ooo albo to

Jeżeli te dziwne rośliny przypominają tzw. "listek" który opublikowaliśmy na naszej witrynie, to hodowana przez państwa pociechę roślina jest narkotykiem. (z rośliny produkuje się tzw. "amfę"). Roślinę należy natychmiast wywalić a dziecku zrobić badania krwi.

to amfa jest z konopi... :p

Ja trollowanie oceniam 7/10 fajne ale brak mu klasy
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
niezłe :D "skejci to odłam hiphopowców palących haszysz - narkotyk" kto to pisał? Pomijam ten hasz ale skejci to wcale nie jest odłam jakiś hip hopowy. W tym artykule nie znalazłem nic co zgodne z prawdą, internet to jest śmietnik :p
To pisali węgierscy naukowcy,a najlepsze jest ruszenie tabletek ręką :)
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Znam co najmniej 5 ludzi to cłuchają Hip-Hopu i są normalni nie ćpają i nie są narkomanami, najpierw zrobili by rzetelne badania a potem by pisali.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Znam co najmniej 5 ludzi to cłuchają Hip-Hopu i są normalni nie ćpają i nie są narkomanami, najpierw zrobili by rzetelne badania a potem by pisali.
człowieku to jest temat założony zeby się pośmiac z tych głupot co oni tam wypisują a Ty to na serio wziąłes .
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
człowieku to jest temat założony zeby się pośmiac z tych głupot co oni tam wypisują a Ty to na serio wziąłes .
W dzisiejszych czasach fanatyków nie wiadomo co jest na serio, co dla śmiechu.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dodatkowo zaznaczyć należy, iż długotrwałe słuchanie hip-hopu przyczynia się do zaburzeń nadnerczy (tzw. "beaty" powodują rozkurczanie się mięśni gładkich brzucha - powiedział G. Morall.).
Że co? Gorszego gówna nie czytałem od czasów artykułu na temat gier komputerowych na jakimś religijnym portalu. Co za bzdury.
 

patrycjuszRSV

Użytkownik
Użytkownik
Wyluzujcie, artykuł zrobiony dla śmiechu, nie sądzę aby ktoś byłby w stanie napisać coś takiego na poważnie, to wygląda jak by ktoś wpisał słowa w google "narkotyk" "hip hop" "dj" "koks" i wymyślił sobie historyjkę :D
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Moja córka/syn kolekcjonuje dziwne rurki na półce, co robić?
Te dziwne rurki to tzw. "Lufki" (narkomani palą z nich tzw. "amfę" lub "trawkę").

Buahahaha Pali amfę aaahahahahahahaha :D

Moja córka ma chłopaka który jest tzw. "skejtem". Co robić?
Jak pisaliśmy wcześniej, tzw. "skejc"i to odłam hip-hopowców palących haszysz. Należy zadbać o to, ażeby państwa córka nie została narkomanką. Najlepszych rozwiązaniem jest zawiadomienie komisariatu policji o popełnieniu przestępstwa.

nie no, uśmiałem się do łez, ale bzdury buahahahahaha :D
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Nie słucham hip hopu ale takie bzdury to masakra równie dobrze można napisać po sesji w gta idzie się mordować i kraść auta a ludzie słuchający death metalu to szataniśći.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
:) niezły łach. Idzie sobie poprawić tym humor, szczególnie po spożyciu %
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeśli twoje dziecko słucha hip hopu, to wiedz że coś się dzieje:D Techno pochodzi od szatana, heavy metal i hard rock też, jak widać hip hop (a może rap) też jest niebezpieczny. Najlepiej to nic nie słuchać, niech przemysł muzyczny upadnie;D
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
Niech ludzi pokroju Natanka ch*j strzeli, nie te pokolenie po prostu. Myślą że wszyscy nastolatkowie są młodzi i gniewni. Słucham death metalu i nie wstydze się tego a na religii nauczycielka traktuje mnie jak bym czcił szatana. Bez jaj.
 

Raphael

Użytkownik
Użytkownik
Naukowcy dowiedli również, iż muzyka w której powtarzane są co jakiś czas takty, powoduje uszkodzenie części mózgu odpowiedzialnej za prawidłowe funkcjonowanie ośrodka wzrokowego oraz słuchu
Nie no, słucham trance'u,HH, rapcore (vide Rage Against The Machine),hardcore i house od kilka lat, ale z tej strony wynika, że powinienem być już ślepy, głuchy, niedorozwinięty i powinienem już cały dom wynieść :p No i od kiedy taka muzyka niszczy mózg -_- No ludzie, to wszyscy byśmy pozdychali od muzy...
jeśli twoja córka/syn przez telefon mówi: "idziemy kiminić palenie"[...]
A co to jest to "kimienie" : D

ujżymy kres tzw. "narkomanii"
.

BTW nigdy nie zrozumiem ludzi zaj*biście konserwatywnych jak Natanek...
 

=ESTE=

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda że nie działa już tam ta opcja z "wyrażeniem swojej opini w księdze gości". Typ chyba miał już dość czytania obelg skierowanych pod jego adresem i zamknął tą opcję, hehe
 

Polaczek2009

Użytkownik
Użytkownik
Hip hop tandeta muzyka dla FIRMY ;)
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
O kufa, slucham Rapu i gram w DJ Hero, czyli jestem cpunem, biore 'tabletki' (fak, czasem biore Rutinoscorbin!) i jaram kilo trawy :(

Wiekszosc tego to stek bzdur, aczkolwiek faktycznie jak patrze na dzieci sluchajacych Peji i krzyczacych JP to domyslam sie skad biora te 'wyniki badan'.
 

Wijaczek

Użytkownik
Użytkownik
Ale sie uśmialem. A tak wogóle Rychu reprezentuje HH z przekazem, słuchacz Peji nie może być wykształcony? Odezwał sie słuchasz "inteligentnego" rapu. W wolnej chwili polecam przesłuchać Reedukacje.
 

Do góry Bottom