Mafia 2 achievementy - bug ?.

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
A wiec tak, zakladalem juz temat o tym iz mialem Mafie 2 ENG, sciagnalem DLC w wersji PL i nie dzialalo do tej mafii po angielsku. Dzisiaj kupilem plyte wypalilem mafie PL wszystko smiga ale achievementy sie zrobily calkiem inne ?. Z Mafii ENG mam 800 Punktow a tutaj zainstalowalem dodatki uruchomilem mafie PL wszystko ladnie smiga i patrze 0/1500 ( sek w tym ze ta mafie po angiuelsku mam 800/1500. ). To bedzie na takiej zasadzie ze nie wejdzie mi juz takie osiagniecie co mam w eng czy bede mial ' x2 ' punkty ?. Dziwne troche :/.
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A ta wersja angielska to NTSC ? Miałem kiedyś taki sam problem miałem Mafie 2 ANG NTSC/J wbiłem achievementy nabyłem Mafie 2 PL PAL i wszystko było od nowa.
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
Nie mozliwe ze NTSC bo by mi chyba nie poszla. Sek w tym ze nie mam od nowa tylko w mafii z wersji angielskiej mam dalej to 800 punktow a teraz zrobilo sie tak jakby od calkiem innej gry 0/1500 z tym ze tamtego wyniku z angielskiej nie skasowalo.

Edit

Co najlepsze teraz sprawdzilem i wpadlo osiagniecie za pierwsza misje Lol. Czyli bede mial 2.5k z mafii ;d.
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mafia NTSC/J ma region free. To jak działa to czy nie ? .
 

naughtydog

Użytkownik
Użytkownik
Niektóre te same gry są widziane przez konsolę jako oddzielne tytuły. Tak jest m.in. z Mafią 2. Region nie ma tu znaczenia. Są 3 wersje Mafii Ang, Rus (w tej wersji jest nasz język) i Japan. Wszystkie widoczne jako różne gry.
 

kubax360

Użytkownik
Użytkownik
i z każdej maffi 2 możesz nabić GS.
czyli przechodząc mafię 2 z trzech różnych wersji masz GS x3.
 

Do góry Bottom