Major Nelson przedstawił 5 kolejnych gier w usłudze Wstecznej Kompatybilności

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Kolekcjonujecie jeszcze produkcje z Wstecznej Kompatybilności? Major Nelson właśnie zapowiedział kolejne produkcje z Xboksa 360, które od dzisiaj działają na Xboksie One. Na liście znajduje się między innymi Double Dragon Neon!

Microsoft systematycznie powiększa zestawienie produkcji we Wstecznej Kompatybilności. Firma w ostatnich tygodniach przyspieszyła i wrzuca do usługi i dzięki temu gracze mogą ponownie poznawać ciekawe produkcje z poprzedniej generacji.

Major Nelson właśnie zapowiedział pojawienie się kolejnych pięciu produkcji:

  • Altered Beast
  • Comix Zone
  • Double Dragon Neon
  • Ghostbusters: Sanctum of Slime
  • The Cave
Dzisiejsze zestawienie nie obfituje w najmocniejsze tytuły AAA, ale w sumie Amerykanie muszą wprowadzać również i takie pozycje. Ja i tak w wolnej chwili chętnie ponownie sięgnę po Double Dragon Neon. Gra może nie ma wyjątkowo mocnych ocen (średnia na poziomie 66%), ale dobrze wspominam ten tytuł.

Warto na pewno dodać, że pod koniec ubiegłego tygodnia do WK trafił Rayman Origins – pozycji Ubisoftu nie trzeba nikomu przedstawiać, bo to jedna z najlepszych platformówek poprzedniej generacji.


 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zna ktoś te gry? PS. Mieli ponoć już nie pokazywać co będzie, a z takimi to nie ma sensu :p
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dosłownie to samo pomyślałem patrząc na listę ;D
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zaś nic z multi. Żadnego fpsa.
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Zna ktoś te gry? PS. Mieli ponoć już nie pokazywać co będzie, a z takimi to nie ma sensu :p
Ja znam Comix Zone bo kiedyś kupiłem w jakiejś promocji za grosze. A serię Double Dragon powinien znać każdy fan gier video.
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
the cave nawet spoko gierka.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Sam zbędny szmelc z Arcade.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ani jednego tytułu nie znam :D
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Sam zbędny szmelc z Arcade.
Nic dodać nic ująć
 

kratylos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
arcade jest ok bo dobrze uzupelnia oferte xo - takich gerek tam jest mało
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Moze byc wazne ze dodaja zawsze sie znajdzie tytul ktory nie zostal ograny :p
 

Mariusz86

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mogliby dodać wreszcie mojego uwielbionego Red Dead Redemption czy np. Mafie 2 skoro wkrótce wychodzi "trójeczka".
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
mogliby dodać wreszcie mojego uwielbionego Red Dead Redemption czy np. Mafie 2 skoro wkrótce wychodzi "trójeczka".
Też czekam na Red Deada ta gra się o to prosi a ja nawet jej nie przeszedłem i pewnie będzie niedługo ma nadzieję
 

qba123

Użytkownik
Użytkownik
mogliby dodać wreszcie mojego uwielbionego Red Dead Redemption czy np. Mafie 2 skoro wkrótce wychodzi "trójeczka".
będą pewnie dodawane do preorderów nowych odsłon gier;D
 

Do góry Bottom