Mam dziwny błąd.

gozdzio

Świeżak
Świeżak
Witam dzisiaj oko godziny 17 grałem normalnie w COD MW3 na Xbox Live teraz jak włączyłem konsolę nie chce mnie połączyć z Xbox Live cały czas błąd mam jak przetestuję połączenie to jest, ale jak się zaloguję na swojego konto, to już nie mam piszę mi aby się skontaktował z Supportem, ale piszę tutaj może ktoś wie o co chodzi .
 

cder

Użytkownik
Użytkownik
każdy tak ma -http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-live-status
 

gozdzio

Świeżak
Świeżak
Czyli wszyscy teraz na Live nie mogą wejść, a kiedy, to będzie działać ?
 

cder

Użytkownik
Użytkownik
tego nie wiedzą nawet najstarsi górale - trzeba co jakiś czas sprawdzić status
 

RevoCent

Użytkownik
Użytkownik
Ja też mam taki problem... Z Xbox Live łączy mnie normalnie ale gdy chce zalogować profil do Xbox Live to już wyskakuje błąd. Widocznie to coś z ich strony sie stało ;) Uff.. już myślałem, że tylko ja mam ten błąd, ale na szczęście jest nas więcej.
 

nareszcie

Banned
a ja nie mam i nie mialem takich problemow :) ale zauwazylem jedna rzecz :) wy macie przerobke i mam nadzieje ze to sie posypia bany :D:D:D
 

cder

Użytkownik
Użytkownik
a ja mam nadzieje że ty nie rozpoczniesz kolejnej głupiej dyskusji o tym czy to moralnie przerabiać konsolę,odpuść sobie bo każdy ma już dość tej głupiej gadki - a tak swoją drogą to ściemniacz jesteś bo status xbl nie jest oddzielnie dla LT i oryginału,więc na bank masz to samo
 

Trey

Użytkownik
Użytkownik
działa już u kogoś live?
 

Trey

Użytkownik
Użytkownik
a ja nie mam i nie mialem takich problemow :) ale zauwazylem jedna rzecz :) wy macie przerobke i mam nadzieje ze to sie posypia bany :D:D:D


Weź idż stąd i nie wracaj :p
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Też mam to samo.
 

nareszcie

Banned
Weź idż stąd i nie wracaj :p
co ty tam wiesz :D jutro sie czasem nie zdziw bo moze byc placz i lament :) ale to juz nie moj problem
 

chudy456

Użytkownik
Użytkownik
Nareszcie:ja nie mam przeróbki i tak mam więc się mylisz
 

MatthewHEAT

Użytkownik
Użytkownik
Mi już działa, sprawdźcie może wam też juz bedzie działać
 

kpisarz

Świeżak
Świeżak
Panowie ja mam ten sam problem live nie dziala
 

ja2210

Użytkownik
Użytkownik
mi tez, niestety nie dziala
 

BartGT

Świeżak
Świeżak
U mnie też leży i wstać nie chce. A już myślałem że bana dostałem, choć konsola jest nie przerobiona, ale kto tam wie co Microsoft wymyśli ;-) A tak na serio ciekawe kiedy to ruszy akurat musiało coś paść jak sa podwójne XP w Codzie ... demyt

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

chudy456

Użytkownik
Użytkownik
Dobra u mnię już wszystko działa. A u was?
 

Remix27

Banned
Działa wszystko już.
 

grobla95

Użytkownik
Użytkownik
Także już mi śmiga. Widocznie ogarneli. :)
 

Do góry Bottom