mam pytanie

Evoke

Świeżak
Świeżak
hi
mam zamiar kupic xbox360 lub ps3 i mam male pytanie czy wogule mozna uzywac xbox live i czy jest mozliwosc grania bez problemow za pomoca live w gry like cod 4 czy mw2.
 

65userow

Banned
Bez problemowo mozna grac. Ale po dolaczeniu do live masz miesiac grania przez neta a potem musisz kupic kod.
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Pamiętaj że w polsce niema liva i trzeba ustawic region konsoli na UK lub USA ale i tak na wakacje podobno będzie live pl.
Proszę kup Xboxa360 a nie ps3.
 
X360 - plusy : możliwość gry na kopiach zapasowych , minusy : opłaty za LIVE , brak wi-fi , brak czytnika BlueRay itp. . PS3 - plusy : darmowe granie online , wi-fi , BlueRay , LINUX itp. , minusy : tylko oryginalne gry . to tak z grubsza biorąc . Sam wybierz .
 

maciekww28

Użytkownik
Użytkownik
Bez problemowo mozna grac. Ale po dolaczeniu do live masz miesiac grania przez neta a potem musisz kupic kod.
dokładnie to trzy darmowe konta (oczywiście przy nowej konsoli x360, no chyba że na używanej nikt kont nie zakładał to też trzy darmowe )
 

Evoke

Świeżak
Świeżak
Bez problemowo mozna grac. Ale po dolaczeniu do live masz miesiac grania przez neta a potem musisz kupic kod.
thx za info nadal sie zastanawiam nad kupnem =o
jake sa oplaty za kod i czy mozna kupic na miesiac ?
 

lukeskajloker

Użytkownik
Użytkownik
26,90zl na keye.pl gold 1miech kosztuje
 
thx za info nadal sie zastanawiam nad kupnem =o
jake sa oplaty za kod i czy mozna kupic na miesiac ?
W sumie pytanie niepotrzebne . Zajrzyj na np. Allegro
 

Evoke

Świeżak
Świeżak
W sumie pytanie niepotrzebne . Zajrzyj na np. Allegro
thx za info :)
mam ostanie pytanie jesli zrobie moje konto jako US/anglii konto na xbox live i ktos kupi mi karte xbox live na 12 miesiecy w stanach w "bestbuy" moge uzyc jej bez problemu na swoim xboxie ? (czy musze kupic np w naszym kraju )
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
musisz kupic karte dla regionu na jaki zalozyles konto - USA lub Europa
 

Evoke

Świeżak
Świeżak
Thx :)
mam jeszcze jedno "nuubs" pytanko
jesli dostane jako prezent cos takiego :
Microsoft - Call of Duty: Modern Warfare 2 Xbox Live 12-Month Gold Subscription Card - XBOX
czy to powino dzialac normalnie jesli zaloze konto na US
i jeszcze jedno co do xbox points to samo czy moge uzywac kary ktore dostane np z usa. umm i co do gier czy jest jakas roznica gry kupione w polsce czy uk / usa.
 

maciekww28

Użytkownik
Użytkownik
Gry kupione w usa to system ntsc- nie zagrasz na konsoli ktora bedzie w pal'u czyli systemie europejskim. Co do kodów i ms point- założysz konto na usa kod i punkty kupujesz na ten region i analogicznie w przypadku konta na europę. Jesli masz dojście do tanich gier w ntsc (rodzina za granicą) szukaj konsoli w tym systemie. Pamietaj ze w takim przypadku bedziesz musial dokupić odpowiedni zasilacz- ze 110 na 220/230 watt
 
Chyba że gra ma Region Free wtedy odpali na konsoli NTSC i PAL .
 

Evoke

Świeżak
Świeżak
thx za wszystkie informacje =D
mam ostanice pytanko czy jest jakas roznica pomiedzy xbox360Elite 120gb z 250gb czy to jest tylko roznica w dysku.
ostanice szybkie pytanko zalozenie konta na usa czy innym kraju ma wplyw a gry to znaczy czy jak zaloze konto na usa kupie gre w polsce to normalnie moge grac ect.. :)
 

Dragonir

Banned
różnią sie tylko dyskami nic więcej ..
 

Xenny

Użytkownik
Użytkownik
thx za wszystkie informacje =D
mam ostanice pytanko czy jest jakas roznica pomiedzy xbox360Elite 120gb z 250gb czy to jest tylko roznica w dysku.
ostanice szybkie pytanko zalozenie konta na usa czy innym kraju ma wplyw a gry to znaczy czy jak zaloze konto na usa kupie gre w polsce to normalnie moge grac ect.. :)
Tak, konto nie ma tu nic do rzeczy. Jedynie jeżeli kupisz konsolę w USA (czyli NTSC), to nie zagrasz na niej w grę kupioną w Polsce, ponieważ europejskie gry mają system PAL.
 

Do góry Bottom