Masa przecenionych gier z XONE i X360 na Xbox Live!

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
maja prawo, przeczytaj sobie dokladnie umowe kupna oraz regulamin
rzeczywiście mają zapis w warunkach korzystania :

http://www.xbox.com/pl-PL/Legal/LiveTOU

2.5.Jakie ograniczenia mają zastosowanie względem mojego dostępu do treści Microsoft i osób trzecich oraz korzystania z nich? Microsoft może zablokować dostęp do treści Microsoft i treści osób trzecich związanych z kontem Licencjobiorcy z dowolnej przyczyny. Microsoft może także usunąć lub wyłączyć gry, aplikacje, treści lub Usługi na Autoryzowanym Urządzeniu Licencjobiorcy w celu ochrony Usług, dostawców aplikacji, operatorów sieci lub innych stron, których problem dotyczy w sposób realny lub potencjalny.
Jednak jest to raczej tylko furtka w przypadku jakiegoś grubego wałka. Nie sądzę, żeby używali tego do zablokowania zakupu tytułu z przeceny, który został szybko zdjęty z marketplace. Poza tym podobne sytuacje miały miejsce już wielokrotnie (można tutaj np przywołać przykład Injustice : Gods among us, który był na brazylijskim XBOX LIVE za free przez pewien czas). Jakoś nikt nikomu nie anulował tego zakupu :)

6.9.Zasady zwrotu pieniędzy. Jeśli prawo lub określona oferta świadczenia Usług nie stanowią inaczej, wszelkie zakupy są ostatecznie i nie podlegają zwrotom.


Z drugiej strony skoro oni zostawili sobie furtkę i nie przyjmują zwrotów, to jakim prawem mogą anulować mój zakup? No nic, korzystam więc się godzę na te "zasady" :/

Nie zmienia to faktu, że jest mało prawdopodobne żeby anulowali tego typu zakup.
 

Qkisek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam
Czy sniper elite jest z polskimi napisami ?? :)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
rzeczywiście mają zapis w warunkach korzystania :

http://www.xbox.com/pl-PL/Legal/LiveTOU



Jednak jest to raczej tylko furtka w przypadku jakiegoś grubego wałka. Nie sądzę, żeby używali tego do zablokowania zakupu tytułu z przeceny, który został szybko zdjęty z marketplace. Poza tym podobne sytuacje miały miejsce już wielokrotnie (można tutaj np przywołać przykład Injustice : Gods among us, który był na brazylijskim XBOX LIVE za free przez pewien czas). Jakoś nikt nikomu nie anulował tego zakupu :)



Z drugiej strony skoro oni zostawili sobie furtkę i nie przyjmują zwrotów, to jakim prawem mogą anulować mój zakup? No nic, korzystam więc się godzę na te "zasady" :/

Nie zmienia to faktu, że jest mało prawdopodobne żeby anulowali tego typu zakup.
ja nie mowilem ze anuluja tylko ze wg regulaminu moga to zrobic ;)
 

merio

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Czy sniper elite jest z polskimi napisami ?? :)
Tak
 

Ajsu

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam
Czy sniper elite jest z polskimi napisami ?? :)
Tak sa napisy PL
 

rasta312

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

ulan

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jest w promocji ale wersja Deluxe - 63,20 dla Gold
 

Tomtu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Też macie problem z zakupem gier? Próbowałem kupić Sniper'a Elite 3 i Minecraft na X1 wczoraj ok.20, potem po północy, przed chwilą i ciągle pokazuje mi się, że limit pobrań w dniu dzisiejszym został wykorzystany, spróbuj jutro.
Wylogowywałem się, restartowałem konsolę i cały czas to samo.

Już doczytałem...należy wejść w ustawienia płatności, wprowadzamy dane adresowe, nr tel. i wszystko już jest ok.
 
Ostatnia edycja:

rasta312

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jest w promocji ale wersja Deluxe - 63,20 dla Gold
Aż tak mnie nie jara ta gra by dać za nią 70 zł prawie. Szkoda ze juz nie ma za 28 zł

Wysłane z mojej Xperii Z3 przy użyciu Tapatalka
 

kubar87

Świeżak
Świeżak
Czy za te gry mozna placic tymi kartami zdrapkami xbox live? Jezeli tak to gdzie takie najlepiej kupic na internecie bo nie chce dodawac swojej karty bankowej do konta microsoft:)
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam
Czy sniper elite jest z polskimi napisami ?? :)
tak
Czy za te gry mozna placic tymi kartami zdrapkami xbox live? Jezeli tak to gdzie takie najlepiej kupic na internecie bo nie chce dodawac swojej karty bankowej do konta microsoft:)
można.

polecam dextera z forum, ma prepaid 50 w cenie 40zł
 

MattikRO

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziś chciałem kupić NBA ale limit zakupów został dziś osiągnięty. Ciekawi mnie czy po północy będę mógł ją kupić...
 

Tomtu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
MattikRO - sprawdź pw.

Należy wejść na konsoli w ustawienia płatności i zaktualizować swoje dane billingowe: potwierdzić e-mail, adres, tel. itd. Wtedy można kupować do woli.
Ja osobiście polecam Sniper'a 3 - za 5 dych mamy super gierkę, do tego z polskimi napisami.
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Oferty na prawde niezle. Ale z tego co widze to dla mnie styx czeka chyba najbardziej, bo nba pewnie by sie kurzyl na dysku. Lord of the fallen - nie wiem jakos mnie nie przekonuje. Ale milo ze microsoft co jakis czas wprowadza takie promocje.
A odnosnie gier - nie macie problemow z zakupionymi ostatnio pozycjami w promocji (atak lizard squad) ?
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja się skusiłem na Far Cry 3,już dawno miałem go kupić ale dobrze,że poczekałem-35zł chyba warto(słyszałem,że multi ma spoko).
Tylko szkoda ze to multi jest właściwie martwe.
 

SEBA VENCEDOR

Użytkownik
Użytkownik
Tylko szkoda ze to multi jest właściwie martwe.
To co Ty na Playstation grasz ;) ? ... -Żartowałem,bez spiny ale na poważnie - na razie robiłem te misje co-op "xb.lv. publicznie" to bez problemu, 3 osoby się momentalnie dołączają. Jak mówisz,że na multi pusto a w co-opie ludzie grają to może dlatego bo nie ma tam żadnych osiągnięć, a wielu gra głównie po to,no i trzeba przyznać,że ten co-op im się udał.
 

Do góry Bottom