Mass Effect czyżby tym razem PS3 zdobyło exclusive?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

malyr

Użytkownik
Użytkownik
huehahha
ale blady strach padł :)
lepsze niż groźba banów :)
dlatego warto mieć 2 konsole, ile mniej nerwów :)
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Jechu

Dziwne jest to, że to EA reklamuje PS3. Normą jest, że sony reklamuje się sam i to dość mocno, ale żeby wydawca go reklamował?
Bo tylko to mi tu nie pasowało.

Ale tak GS pokazuje, że będą 3 platformy docelowe jak i trailer na końcu co przeoczyłem niestety.
Dziwne jest, że wg GS gra na wszystkich 3 platformach będzie kosztować tyle samo (59,99 $)
Czyżby pececiarze doczekali się pierwszej regularnej gry w cenie konsolowej?
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Nawet w Neo + z początku grudnia pisali,że wychodzi na każdą platformę.
Swoją drogą,opłaca się kupować mass effect 2?? Fajne jest i to ma jakiś multiplayer??
 

Baca

Użytkownik
Użytkownik
To nie tak jak myślicie, spójrzcie na Black Opsa, on był pokazywany zawsze z logiem xboxa, dla czego? Dla tego ze Microsoft podpisał z Activision umowę na dodatki itp, spójrzcie na inne gry od EA, też stoją pod logiem PS 3, na 100% Mass Efect nie będzie exclusivem na PS 3.
 

Alex789

Użytkownik
Użytkownik
Przecież zostało ogłoszone, że wychodzi w tym samym dniu na PC, X360 oraz PS3.
 

Galba

Użytkownik
Użytkownik
mnie to nie dziwi. Ogolnie te EXy na xboxa to badziew. Takie g. funduje MS. Sony ma super gierki: GOW, uncharted, lbp.
Pamiętaj o Fable:p tylko xbox, nawet nie PC:p nie wiem jaki gatunek gier lubisz,ale ja uwielbiam tą grę:p nie powiem, że z chęcią pograłbym np w ucharted albo heavy rain na xboxie tez :p

Nawet w Neo + z początku grudnia pisali,że wychodzi na każdą platformę.
Swoją drogą,opłaca się kupować mass effect 2?? Fajne jest i to ma jakiś multiplayer??
Gierka bardzo dobra, POLECAM! Multi nie ma i w 3 też nie będzie :p
 

maxiu_10#

Użytkownik
Użytkownik
Tutaj macie nawet trailer w którym na samym końcu są loga platform na które wyjdzie i jest to pewne ze wyjdzie na Xboxa, ale denerwuje mnie jedynie fakt ze wyjdzie tez na ps3 bo to był swietny ex na Xboxa!!


Trailer
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Sama reklama w sobie nawet Sony jest poprawna, bo nie pada tam stwierdzenie 'Only on PlayStation' - gdyby był taki znaczek, to reklama ta złamałaby umowę lojalnościową między BioWare/EA, a Sony. Mówiąc inaczej Sony może reklamować Mass Effect 3 jako grę na PS3 ale bez tych magicznych słów 'Only on PlayStation' i jest to jak najbardziej poprawne.

Mass Effect 3 wyjdzie równocześnie na 3 platformy. Microsoft ma prawa własnościowe do ME, wobec ME2 nie ma żadnych prawa, bo już teraz marka należy do EA. Między Microsoft, a BioWare była umowa na czas określony, skończyła się wyłączność, tytuł wychodzi na PS3.

Do malkontentów. Microsoft aktualnie na dzień dzisiejszy nie ma żadnych prawa do Uniwersum Mass Effect. Jedyne prawo ma do pierwszej części, do pozostałych dwóch tytułów (dwójka i trójka) praw nie ma żadnych, więc niech nikt nie twierdzi, że Microsoft oddałby exa na PS3. Tytułem exclusive jest tylko część pierwsza, do reszty prawa ma tylko i wyłącznie producent i wydawca czyli BioWare i EA. Reasumując norma utrzymana, X360 kolejny ex w plecy :D hiahia
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Sequel nadchodzącego mass effect 3 jest najwyżej ocenianą gra roku 2010"

Tu maly blad Ci sie wkradl.

Co do calosci to nie wydaje mi sie to mozliwe.
Przeciez nie dawno bylo mowione , ze wersja ME 3 na PS3 dostanie specjalny Prolog, zeby gracze zapoznali sie z fabula.
 

290292

Użytkownik
Użytkownik
NIema takiej opcji żeby Mass 3 wyszedł tylko na PS3
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
MS nie pozwoliłby na zrobienie z ME3 exa tylko dla ps3 :)
 

patryk878

Użytkownik
Użytkownik
Jak można być tak głupim... ME3 nie będzie exem na PS3.
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
ME 1,2 i 3 to nie są exe na xboxa ponieważ ta gra jest także na PC.
Exem jest gra która występuje tylko na jednej platformie a w tym przypadku tak nie jest.
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Jakieś żarty na podstawie reklamy na której jest tylko logo PS3, wyciągaliście tak daleko idące wnioski ze ta gra stała się EX dla PS3 i nawet lepiej ten temat ma 4 strony ? Co to plotek.pl ? Ogarnijcie się !
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ehh rozwieję tą plotkę na głównej stronie tzn tu BioWare | Mass Effect 2 jest filmik przedstawiający Mass Effect 3 no i na końcu filmiku są loga konsol i jest PC ,PS3, XBOX 360 jak dla mnie to jest wystarczające i dobrze że jest na PS3 a nie tylko na xbox 360
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom