1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Microsoft zamyka Lionhead Studios i Press Play. Fable Legend oraz Project Knoxville anulowane!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 7, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Nie mamy najlepszych informacji dla fanów uniwersum Fable. Microsoft właśnie oficjalnie poinformował o zamknięciu Lionhead Studios, a najnowsza produkcja z tej serii zostaje anulowana. Firma zdecydowała się również zakończyć współpracę z Press Play.

To bardzo smutny dzień dla brytyjskiej branży gier. Lionhead Studios zostaje oficjalnie zamknięte, a Fable Legends anulowane. Microsoft podjął trudną decyzję, ale akurat ta ekipa w ostatnim czasie nie potrafiła zaoferować graczom ciekawych tytułów.

Jest to jednak bardzo szokująca wiadomość, ponieważ ostatni projekt prezentował się ciekawie i wielu graczy wyczekiwało na premierę. Gra została zapowiedziana w 2013 roku i od tego czasu byliśmy świadkami kilku mocnych zmian w przygotowywanej koncepcji. Najwidoczniej szefowie amerykańskiej korporacji postanowili dłużej nie inwestować w ten projekt.

Warto jednak zauważyć, że Microsoft zrezygnował jeszcze z Project: Knoxville. Tytuł był przygotowywany przez ekipę z Danii, która stworzyła między innymi Max: The Curse of Brotherhood oraz Kalimba. Ten zespół również został zamknięty.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzioba92

Dzioba92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    QUO VADIS Microsofcie

...

4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    No szkoda trochę fable ale w sumie nie były to jakieś gry AAA bym specjalnie cierpiał z tego powodu

5. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Zapewne dobre 80% graczy tak sądziła... ja, sympatyk uniwersum fable nawet nie zwróciłem uwagi na tą produkcję, po bardzo słabej 3. Moim zdaniem była to mądra decyzja - nie warto pakować dalej kasę w coś, co najpewniej się nawet nie zwróci.

6. Dzioba92

Dzioba92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Akurat Fable Legend nie byłem mocno zainteresowany. Bardziej szkoda mi studia bo liczyłem, że stworzą oni w przyszłości jeszcze "pełnoprawną" odsłonę Fable

7. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Ten kto kochał Fable będzie zawiedziony. Ci jednak którzy zagrali w betę wiedzą że nic dobrego prócz graficznej wydmuszki by z tego projektu nie wyszło.

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

8. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Szkoda, bo Fable 2 i 3 bardzo mile wspominam na x-360 i w Legends też planowałem popykać, liczyłem też na jakąś kontynuację trzeciej części, a tu taki news... :/

9. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Microsoft skupia teraz uwagę na windows, xboxa praktycznie całkowicie olali.
    Coś czuję że przy kolejnej generacji kupię ps

10. Hasted

Hasted Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kup teraz i płacz na forum ps że indyka dają w ps plus. Ms skupia się na xboxie tak samo jak i na Windowsie. Ulepszaja i zmieniają jedno i drugie. To że zamykają nie rentowne studia to chyba logiczne. Z xboxa mają kupę kasy i raczej nie zostawia kury znoszacej złote jajka

11. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Trudno się mówi ale to miał być exclusive którym Microsoft chwalił się w reklamach. Coś tu się złego dzieję... Winter is coming! ;-)

12. Hasted

Hasted Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miał być i może będzie. W takie fazie w jakiej była gra raczej jej nie zostawia tak

13. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia

Uznali ze gra nie jest warta inwestowania , a może zbyt duza krytyka była w stronę gry ?I zauważywszy ze studio nie specjalnie poprawiało bledy czy tez pracowało nad ulepszeniem produktu uznali ze lepiej będzie zakończyć projekt a pieniądze zainwestować w cos innego według mnie prawidłowo , jezeli projekt nie spełniał pokładanych w nim oczekiwań nie ma co go wypuszczać .

Hasted i Giker127 lubią to.
  14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1686
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Fable dawno klękło na kolana i czekało na ścięcie.. Więc jakoś ten fakt mnie nie dziwi. Grać w betę nie grałem ale to co widziałem to śmiech na sali. Ta gra ze starego fable to tylko tytuł miała i nic więcej..

Zresztą z Fable było tak im dalej tym gorzej.. Nieśmiertelna 1 była najlepsza.

15. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa

Chłopie spokojnie wyraziłem swoją opinię a ty zaraz rozpoczynasz wojnę. ;)

16. elvizs

elvizs Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Szkoda studia, ale faktem jest że Fable Legends było słabe. Grałem w closed beta ... i gra która miała przyciągać na długie godziny, mnie przyciągnęła na 2 godziny ... i miałem dość.

17. CzakuS

CzakuS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Elbląg
    To chyba tylko ja ubolewam z tego powodu, w zadnego wczesniejszego Fable nie gralem, dostalem sie na close bete Fable Legens i gralem do wczoraj, wczoraj w nocy wyskakiwal juz komunikat o bledach serwerow, dzis do zassnia update 10 gb, sciaga sie, zobaczymy czy gra sie w ogole jeszcze odpali, co prawda wiem ze nie nawiazywala ta czesc do poprzednich (oza tytulem i kraina Albinu) ale zmiana stylu gry z RPG na 4 vs 1 online battle - sam w sobie pomysl dla mnie rewelacja - co za problem stworzyc Fable 4 ktory bedzie podarzac wznaczona przez poprzedniczki sciezka ? a ta niech zyje wlasnym zyciem a moze to tylko taki chwyt reklamowy bo zainteresowanie gra bylo male ? moze za miesiac dowiemy sie ze jednak projekt zostal odsprzedany do innej stajni ? Tak czy siak narazie ubolewam bo Fable w takiej postac bardzo przypadl mi do gustu, chciabym zatem by ta hisoria miala happy end a nie agresywnie urwane zakonczenie

Wczytywanie...

Poleć forum