1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mikrofon xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zibby1515, Marzec 5, 2010.

1. zibby1515

zibby1515 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chcialem sobie kupic mokrofon,do rock band´ow i guitar hero´ow,czy ten bedzie pasowal do tych gier,tzn bedzie kontabilny i jest dobry jesli chodzi o jakosc
    Xbox360 Mikrofon Oryginalny MS, Nowe ! VEGA ! (937306515) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Będzie pasował.

4. zibby1515

zibby1515 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a moglby mi ktos jeszcze podac tytuly z jakimi wspolpracuje,te z serii guitar hero i rock band bo ze z lips to wiem

5. maqczo

maqczo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    ja mam te sluchawki i mikrofon z zestawu i nie wiem kiedy on dziala i do czego?
    sluzy chyba on tylko do grania online?

6. marcys193

marcys193 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No wlasnie nie da sie uruchomic Guitar hero bez zestawu? bo laska probowala ale mowila ze caly czas jej o headset...;/

Wczytywanie...

Poleć forum