1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

mocno porysowana plyta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adrian61, Kwiecień 19, 2012.

1. adrian61

adrian61 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rozprza
    Siema. Mam problem z plytami.
    Posiadam pare gier i kazda plyta jest porysowana, byly zainstalowane na dysku twardym i bylo ok(dalo sie w nie grac).
    Niedawno ktos mi usunal zainstalowane gry i gier ani zainstalowac ani grac z plyty nie idzie
    I teraz moje pytanie czy da sie jakos zainstalowac gry aby w nie grac. Np.pobrac z neta i grac za pomoca wlozonej zakupionej plytki
    Da sie sie cos takiego zrobic?
    i drugie pytanie umylem plyte spirytusem i sa na niej takie slady brudu Jak je wyczyscic?
    oraz trzecie czy da sie na przyszlosc zabezpieczyc dysk przed usuwaniem gier itp.?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    1. na rgh tak i grasz bez plyty
    3. nie

możesz oddac płyte do regeneracji

1 osoba to lubi.
  4. adrian61

adrian61 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rozprza
    gdzie znajde najblizszy punkt regeneracji ?Mieszkam kolo Piotrkowa Trybunalskiego.
    aaa i xboxa360 mam oryginalnego tzn. nic nie przerabiane

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
Wczytywanie...

Poleć forum