Na jakiej platformie Fallout 4 działa i wygląda najlepiej? Zobaczcie porównania

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Bethesda znowu to zrobiła! Fallout 4 zadebiutował na trzech platformach i gra zbiera bardzo pozytywne opinie wśród dziennikarzy z całego świata. Wielu graczy obawiało się, że tytuł nie zaprezentuje się odpowiednio pod względem grafiki oraz optymalizacji, ale możecie ze spokojem wyczekiwać na kurierów... Produkcja na każdej platformie prezentuje się dobrze!

Fallout 4 to nie będzie najładniejsza gra na rynku, ale tytuł prezentuje się poprawnie na każdej platformie. Twórcy od początku wspominali, że dla nich najważniejszym aspektem dzieła jest ogromny świat pełen atrakcji i pod tym względem nikt nie powinien narzekać.

Tytuł prezentuje się dobrze na każdej platformie – na poniższym porównaniu zauważycie drobne różnice w oświetleniu, ale czy jest to ważne? DigitalFoundry sprawdziło pozycję pod względem płynności klatek na sekundę i na obu konsolach aktualnej generacji projekt Bethesdy nie trzyma stałych 30 fps-ów.

Na trzecim filmie zobaczycie porównanie produkcji w edycji na komputery osobiste, dzięki któremu możecie przyjrzeć się grze na różnych graficznych ustawieniach.




 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
wiadomo że na PC będzie nalepiej, ale zaskoczyło mnie że na X1 wygląda lepiej niż na PS4... Myslałem, że na obu konsolach albo różnice będą niezauważalne albo z przewagą dla PS4.... a tu jednak...
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
na xbox one spadki nawet do 15 fps...
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
na xbox one spadki nawet do 15 fps...
Nawet do 0 FPS !!! Nie widzieliście tych przycięć? Chwilowe przycięcia, w miejscach gdzie dochodzi doładowanie nowej części świata a nawet przy zmianie broni. Nie wiem jak inni, ale mnie to zagotowało.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Chyba nie muszę pisać po raz kolejny gdzie można sobie wsadzić xone ?

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Tak, tylko napisz mi ile kosztuje komp co uciągnie tą grę na ustawieniach MAX ?? :)
 

kunis6

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chyba nie muszę pisać po raz kolejny gdzie można sobie wsadzić xone ?

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
nie wiem po co Twoj placz po raz kolejny wylewasz na forum, skoro taki zly to po co go kupiles.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Chyba nie muszę pisać po raz kolejny gdzie można sobie wsadzić xone ?

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
sweeterek - Będzie trudno, nawet z pomocą wazeliny :)
Proponował bym ewentualnie spieniężyć, ja przynajmniej niedawno tak po miesiącu używania zrobiłem...
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
nie wiem po co Twoj placz po raz kolejny wylewasz na forum, skoro taki zly to po co go kupiles.
Kupiłem bo 360 była kozakiem...a to coś może jej szorstkie piety lizać...i też głównie po opiniach w necie i samym sentymencie do 360 która sprzedałem z wielkim żalem.
Nowa generacja konsol i spadek fps nawet do 0 no nic tylko bić brawo i żreć popcorn
Konsola dla ludzi lubiących pierdoly typu podłączenie dekodera pod tv....
Dlatego też po nowym roku sprzedaje ten shit...
Chyba że przestanie być zawsze w tyle za ps4 a sama konsola przestanie wydawać dźwięk chrabaszcza który 2 miesiące po serwisie znowu się pojawił:)

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
obawiam się że niestety na PS4 też będziesz narzekał... nie ma konsoli idealnej... obie mają swoje plusy i minusy... i trzeba z tym żyć ;)

a co do odgłosów z konsoli to przypominam Ci, że PS4 jest głośniejszy od X1 ;)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
No właśnie miałem chwilę ps4 w domu i szczerze była dla mnie cichsza....nie wiem może ja mam zryry sluch...
Ale prawda jest taka jak piszesz,nie ma konsoli idealnej ale tymi 900p mnie zawiedli a tym chrabaszczem który pojawił mi się dwa miesiące po serwisie z powrotem po prostu.kopara mi opadła:)
Bez spamu już.
Z góry przepraszam i ci złego to nie ja.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

warone

Banned
Użytkownik
Gierka nie musi być ładna aby była grywalna i wciągająca. Co do kolegi wyżej i jego wrażenia z ps4 powiem tylko żeby pograł dluzej na tej konsoli a sam zauważy glos na prace ps4 no i zakupi dodatkowe ogrzewanie do mieszkania to chyba jedyny atut na zimę ps4 ze ogrzeje mi salon :)
 

Cesash21

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nawet do 0 FPS !!! Nie widzieliście tych przycięć? Chwilowe przycięcia, w miejscach gdzie dochodzi doładowanie nowej części świata a nawet przy zmianie broni. Nie wiem jak inni, ale mnie to zagotowało.
Zgadzam się, te przycięcia również podniosły mi ciśninie...
wiadomo że na PC będzie nalepiej, ale zaskoczyło mnie że na X1 wygląda lepiej niż na PS4... Myslałem, że na obu konsolach albo różnice będą niezauważalne albo z przewagą dla PS4.... a tu jednak...
Ogólnie uznałbym tę walkę za remis, ponieważ X1 ma te przycięcia, a w ekstremalnych warunkach to PS4 gubi fpsy, gdzie X1 jest stabilny, natomiast wolałbym mieć te spadki z PS4 na rzecz tych przycięć X1...
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No właśnie miałem chwilę ps4 w domu i ....
miałeś i sprzedałeś ? to chyba ps4 nie był tak dobry jak w wykresach na papierku, prawda jest taka że liczy się to co konsola może nam zaoferować w praktyce a xbox one bije tu ps4 na głowę, a parę pikseli mniej w grach nie robi żadnej różnicy

Wysłane za pomocą pada z konsoli Xbox one :p
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Miałem od szwagra na tydzień przed zakupem xone...generalnie jak to playstation czyli od psx niczym mnie nie urzekło więc zdecydowałem się na xone,z tego względu ze x360 był dla mnie zajebisty i przede wszystkim kinect z którego korzystam,no ale niestety po dwóch miesiącach użytkowania muszę z przykrością stwierdzić że ten tydzień z ps4 dał mi więcej funu niż 2 miesiące z xone :)
Nie mam w zwyczaju sprzedawać zakupnego sprzętu tak więc one zostanie ale w moim odczuciu i porównaniu to xone z x360 nie ma nawet szans sie równać.
Tylko tyle w kwesti posiadanego magnetowidu:)

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
miałeś i sprzedałeś ? to chyba ps4 nie był tak dobry jak w wykresach na papierku, prawda jest taka że liczy się to co konsola może nam zaoferować w praktyce a xbox one bije tu ps4 na głowę, a parę pikseli mniej w grach nie robi żadnej różnicy

Wysłane za pomocą pada z konsoli Xbox one :p


Eh... kiedyś to i owszem czasy miodne były, człowiek rzeczywiście nie liczył pikseli.... i żyło się zdecydowanie lepiej.


Jednak czasy diametralnie się zmieniły, postęp idzie do przodu, a my z nim, stąd mimo iż nawet takie cuda techniki jak poniżej do których dużo osób czuje ogromny sentyment "odchodzą do lamusa"


Wysłane za pomocą
bo tym najlepiej pisze mi się teksty, a pada zostawiam sobie do grania w gry w FullHD :rolleyes:
 

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
Tak, tylko napisz mi ile kosztuje komp co uciągnie tą grę na ustawieniach MAX ?? :)
2.500 tyś ....
 

roladazkluskami

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Za 1000 można pograć na XONE.
 

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
Na Pc za 1000 też pograsz i możesz mieć spadki do 0 :)
 

EksbokŁan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

Do góry Bottom