Nagrywanie obrazów ISO - Windows

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

Ja polecam pioonera ;] mam 4 miesiecznego LG i nie najlepiej, nie polecam koniecznie ;] Zamowilem pioonera i czekam ;] Ale nie zbaczajmy z tematu ;)
 

miszczyn

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

Na jakich płytach najlepijej sie zapisują gry? moglibyście dać jakieś linki z allegro lub z jakiegoś sklepu internetowego?http://www.allegro.pl/item344575491_plyty_dvd_r_dl_8_5gb_8x_omega_fs_cake10_1_gdansk.html na tych płytach pójdą gry? podobno najlepsze są verbatim ale też najdroższe.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

sprawa plyt jest taka ze dobiera sie je pod nagrywarke i naped w xboxie

przyklad? pioneer odpowiednio ustawiony nagra kazda plyte dvd+dl tak ze bedzie chodzic tylko pytanie nie szkoda napedu w konsoli, z moich obliczen wynika ze po zakupie 3 paczek plyt verbatim zwraca sie ich koszt w stosunku do naprawy / wymiany napedu

miszczyn jesli masz pioneera to gry na omegach beda dzialaly zas jaks inna marke to tylko verbatim
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

verbatim ma niski jitter, pit i pif (dobrze pisze?) w porowniu do takiej omegi ktora po roku skatuje laser a wymiana ponad 100zl wiec ja osobiscie wole dolozyc to 20zl do paczki verbatimow i jestem w pelni zadowlony :) no i zadnych problemow z nagraniem (chociaz mam pioneera 215) i naped ma przez to krotsze loadingi
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

W rubryce label pisze mi XGD2DVD_NTSC
Wypalając gre na system PAL będzie ona na pal'a? bo mnie to trochę zaniepokoiło.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

Będzie PAL!
 

miszczyn

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

Ściągnołem program z tego forym infotool i wyszło że moja nagrywarka nagrywa płyty dwuwarstwowe tylko jedne DVD-Rom nie czy ten program pokazuje dobre informacje?Sprawdzaliście go?
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

program tak z dvd-rom to chodzi o zapewne bitsetting wiec tym sie nie przejmuj
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

miszczyn napisał:
Ściągnołem program z tego forym infotool i wyszło że moja nagrywarka nagrywa płyty dwuwarstwowe tylko jedne DVD-Rom nie czy ten program pokazuje dobre informacje?Sprawdzaliście go?
Ja mam aktualnie 2 nagrywarki zamontowane w kompie i na obydwu pokazuje ze mam tylko odczyt, bez zapisu... Ogolnie program dla mnie nie ogarniający ;]
 

Pil

Świeżak
Świeżak
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

Poradnik dobry,a czy kolwiek mi coś nie wyszło. Czy nazwa pliku ISO ma być taka sama jak nazwa .dvd? Nagrywałem iso z ********.org burnout paradise i lipa(mój pierwszy pirat;).Prosze o pomoc bo te płytki mnie zrujnują
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

nazwa pliku dvd nie musi być taka sama, ale zawartość pliku dvd powinna zawierać nazwę pliku iso.
 

paluch69

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

Kupują nagrywarkę. Czy kupić Pioneera 112, czy 115?
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

jak masz zamiar sie bawic crossflashem i zmieniac wlasciwosci nagrywarki to 112, natomiast jesli nie chcesz crossflasha i miec wszystko w oryginale to bierz 115
 

irasek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

przeo_91 napisał:
Verbatim ew. Platinum Prędkość 2.4x i dobrej jakości nagrywarka np. LG lub Pioneer 112D, (Lite-ON nie wypalisz żadnej gry!).
Z tymi płytkami to się zgodzę ale z nagrywarką lite-on to się nie zgodzę bo ja nagrywam liteonem i jeszcze nie spaliłem żadnej płytki a mam lite-on-a DVDRW SOHW-832S nagrywam verbatimy 2.4x prędkością 2x i śmigają gierki.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

jak skopiujesz to i tak przy nagrywaniu musisz użyć pliku *.dvd, a prędkość odczytu przy z grywaniu raczej nie gra roli.
 

myszek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

Verbatim ew. Platinum Prędkość 2.4x i dobrej jakości nagrywarka np. LG lub Pioneer 112D, (Lite-ON nie wypalisz żadnej gry!)
BZDURA mam lite-on sohw 1673s wszystko śmiga jak trza!!!!
 

kuszal

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

A próbował ktoś nagrywać LITE-ON DH-20A4P??
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

Miałem dokładnie tą nagrywarkę, na początku jakoś nagrywała (2 z 10 gier wywalało błąd, więc nie jest źle) lecz po dłuższym użytkowaniu laser praktycznie przestał wykonywać jakiekolwiek operacje, łącznie z odczytywaniem płyt :p
 

kuszal

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

Za bardzo ją eksploatowałeś :p. Więc na razie powinna mi wystarczyć, najwyżej w niedalekiej przyszłości zaopatrzę się w lepszą ;)
 

Czesiu16

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Nagrywanie kopi zapasowych

TSSTcorp CD/DVDW SH-S162A
Ma ktoś??
 

Do góry Bottom