1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie czytelne płyty

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dnabaza, Styczeń 4, 2009.

1. dnabaza

dnabaza Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki problem. Dopiero co zflashowalem konsole i kupiłem płyty esperanza DVD-R + DL printable. Nagrywam płyty przez ImgBurn wg. porad z forum i z filmików z youtube wszystko jest ok dopóki nie włoże płyty do xboxa. Wczytuje ją kilkadziesiąt sekund a na koniec wyświetla się komunikat, że płyta jest nie możliwa do odtworzenia. Konsola jest na pewno dobrze przerobiona bo była sprawdzana. Czy to może być wina płyt? Prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Co kupiłeś płyty ????Chyba żartujesz Esperanza .Tylko Verbatim kolego kazda inna marka to wyzucone w błoto pieniadze albo sie nie usmaży albo kolsola jej niepolubi a jak juz cudem odpali to za miesiac sie sama zutylizuje .

4. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    pierwsze co powinieneś zrobić to dla pewności sprawdzić na innej płycie, np. verbatim. a co do wypowiedzi kolego incubus to nie powiedziane że esperanza to chłam. czytałem wypowiedzi na forum że grają na tych płytach i jest ok. zgadzam się oczywiście że verbatimy są najmniej zawodne a co do innych to zależy jak trafisz i jaką masz nagrywarkę. ja grałem na emtecach, activjetach itd i działały. ale nie ukrywam że 95% mojej kolekcji jest na verbatim

5. dnabaza

dnabaza Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak też zrobię kupie verbertimy i zobaczę. Wielkie dzięki

6. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Poza tym gry wypalamy na DVD+R DL, a nie DVD-R DL...

7. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    Postawił "plusa" ale nie w tym miejscu co trzeba :)

Wczytywanie...

Poleć forum