Nie czytelne płyty

dnabaza

Świeżak
Świeżak
Mam taki problem. Dopiero co zflashowalem konsole i kupiłem płyty esperanza DVD-R + DL printable. Nagrywam płyty przez ImgBurn wg. porad z forum i z filmików z youtube wszystko jest ok dopóki nie włoże płyty do xboxa. Wczytuje ją kilkadziesiąt sekund a na koniec wyświetla się komunikat, że płyta jest nie możliwa do odtworzenia. Konsola jest na pewno dobrze przerobiona bo była sprawdzana. Czy to może być wina płyt? Prosze o pomoc.
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Co kupiłeś płyty ????Chyba żartujesz Esperanza .Tylko Verbatim kolego kazda inna marka to wyzucone w błoto pieniadze albo sie nie usmaży albo kolsola jej niepolubi a jak juz cudem odpali to za miesiac sie sama zutylizuje .
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
pierwsze co powinieneś zrobić to dla pewności sprawdzić na innej płycie, np. verbatim. a co do wypowiedzi kolego incubus to nie powiedziane że esperanza to chłam. czytałem wypowiedzi na forum że grają na tych płytach i jest ok. zgadzam się oczywiście że verbatimy są najmniej zawodne a co do innych to zależy jak trafisz i jaką masz nagrywarkę. ja grałem na emtecach, activjetach itd i działały. ale nie ukrywam że 95% mojej kolekcji jest na verbatim
 

dnabaza

Świeżak
Świeżak
Tak też zrobię kupie verbertimy i zobaczę. Wielkie dzięki
 

Nefarod

Użytkownik
Użytkownik
Poza tym gry wypalamy na DVD+R DL, a nie DVD-R DL...
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Poza tym gry wypalamy na DVD+R DL, a nie DVD-R DL...
Postawił "plusa" ale nie w tym miejscu co trzeba :)
 

Do góry Bottom