Nowy ABGX

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

RaditZ

Użytkownik
Użytkownik
Witam Serdecznie.
Na c4eva pojawiła sie aktualizacja.
Pracują już nad abgx360 v1.0.6 na razie IN PROGRESS .
Jedynie co pisze to tylko tyle w tłumaczeniu na polski:

Ta wersja dodaje wsparcie dla poprawek i weryfikacji XGD3 ISO / backups
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
no nareszcie chociaz i tak jak ktos nie gra po sieci z grami xgd3 nie ma problemu jesli chodzi o obrazy przynajmniej ja nie mialem
 

marcindudek3

Użytkownik
Użytkownik
czyli z nowym ABGX bedzie mozna bezpiecznie nagrywac kopie gier na DVD bez błędów przy zwykłych nagrywarkach??
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
czyli z nowym ABGX bedzie mozna bezpiecznie nagrywac kopie gier na DVD bez błędów przy zwykłych nagrywarkach??
no pewnie - magicznym sposobem doktora Paj Hi Wo zmieści 300mb więcej - zmieniając przy tym fizykę zwykłą na kwantową :p
 

zoltypl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
czyli z nowym ABGX bedzie mozna bezpiecznie nagrywac kopie gier na DVD bez błędów przy zwykłych nagrywarkach??
abgx tylko zwerifikuje ,czy kopia jest bezpieczna w danej chwili na live . gry nagrywane zwykłą nagrywarką ,będą żygać na czerwono , aż miło :)
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Najwyższa pora ale i tak jeszcze troche poczekamy IN PROGRESS > IN TESTING..................... > RELEASED:D
 

wojtszub

Świeżak
Świeżak
dalej bedzie wystepowal problem z forza 4 po przepuszczeniu przez tego nowego abgx-a?
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
dalej bedzie wystepowal problem z forza 4 po przepuszczeniu przez tego nowego abgx-a?
nom niestety
p.s. a wogole to jakie gry maja te zabezpiczenie civ obecnie oprocz forzy 4 ?
 

marcin1408

Użytkownik
Użytkownik
nom niestety
p.s. a wogole to jakie gry maja te zabezpiczenie civ obecnie oprocz forzy 4 ?
Nowy Sonic wywala błąd o nielegalnej kopi i restartuje konsole.
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Coś mi się wydaję że trochę spóźniony jest ten nowy Agbx. Bo chyba więcej jak połowa ludzi z LT pykan na livie w gry z XGD3. A nowy dash coraz bliżej i coś mi się wydaje że nie tylko nowy dash będzie zaskoczeniem :p
 

aker2

Banned
forza 4 działa po nowym updacie gry :) orginalnym też to wywalało a ja nie kupie nagrywarki gdyż to będzie przegięcie lepiej na orginałach wychodzi
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
e tam ja juz chwile gram na F4 i jeszcze nie wywalilo mnie ani razu. Ale nigdy nie gralem na live, zawsze bylo wszystko tak jak trzeba
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
e tam ja juz chwile gram na F4 i jeszcze nie wywalilo mnie ani razu. Ale nigdy nie gralem na live, zawsze bylo wszystko tak jak trzeba
do czasu a nowy dash wyjdzie a to już wkrótce - i jak zawsze M$ wprowadzi CiV lub podobne zabezpieczenie - i oby się zniechęcili do AP26 bo inaczej trzeba będzie nowe verby kupić
 

juri22b

Użytkownik
Użytkownik
Czy jak nowego softa 2.0 to muszę przepuszczać gierki przez tego abgx-? Bo czytałem o tych nowych zabezpieczeniach na xgd3 i czy mogę spokojnie odpalać te gierki w konsoli?
 

d0mel

Użytkownik
Użytkownik
w kółko będą drążyć ale zawsze to lepsze niż wydawać po 200zł za gry chociaż i tak mając ps3 płaciłem nawet po 250 wiec patrząc na to optymalnie sony jest droższe niż Microsoft co nie zmienia faktu ze przy wszystkim płacisz nagrywarka wydatek 100zl ale 100 to nie 200 i 5 czy tam 6zł za płytę to również nie 170-200 :)
kombinacje w jedna a pózniej w druga stronę i takie koło Macieja
na upartego można też kupować oryginały ja kupowałem po 250 zł przechodziłem i gra leżała wiec zmieniłem front :p

co do abgx czekam z cierpliwością może pojawi sie po weekendzie kto wie mikołaj w tym roku dla nie których może być wcześniej ;]
 

RaditZ

Użytkownik
Użytkownik
w kółko będą drążyć ale zawsze to lepsze niż wydawać po 200zł za gry chociaż i tak mając ps3 płaciłem nawet po 250 wiec patrząc na to optymalnie sony jest droższe niż Microsoft co nie zmienia faktu ze przy wszystkim płacisz nagrywarka wydatek 100zl ale 100 to nie 200 i 5 czy tam 6zł za płytę to również nie 170-200 :)
kombinacje w jedna a pózniej w druga stronę i takie koło Macieja
na upartego można też kupować oryginały ja kupowałem po 250 zł przechodziłem i gra leżała wiec zmieniłem front :p

co do abgx czekam z cierpliwością może pojawi sie po weekendzie kto wie mikołaj w tym roku dla nie których może być wcześniej ;]
W moim wypadku ja przerobie swojego Xbox-a na RGH. W chwili obecnej kosztuje 200-250zł ale poczekam 1-4tygodni i będzie za 100-150zł bo wszyscy już go będą mieli. Zamiast kupować płyty wydam raz kase i gry będe wrzucał na dysk.

PS: Nic jeszcze nowszego nie wiadomo na temat ABGX-a
 

RaditZ

Użytkownik
Użytkownik
Nowy ABGX v1.0.6 IN TESTING :)
 

zigi24

Świeżak
Świeżak
NOWY abgx360 JUŻ JEST :D POBIERAC

:D Z stonki : abgx360 - Download
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom