Odliczanie na stronie Battlefield'a

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Registrant:
Jonas Ensby (364434)
Odv. Solvbergsv. 76

OSLO, , N-0970
NO

Domain name: physicalwarfare.com

Administrative and Technical contact:
Ensby, Jonas (JE890)

Odv. Solbergsvei 76

Oslo, N-0970
NO
[email protected]
+47.93856930 Fax:

Record created: 2011-08-27 14:22:59
Record last updated: 2011-08-27 14:23:07
Record expires: 2012-08-27 14:23:00

Domain servers in listed order:
dns1.nettica.com (DNSNETTI309)
dns2.nettica.com (DNSNETTI699)
to jest oficjalna strona? ja cie krece -.- :D
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
też do zauważyłem, jak było z kolesiami co zrobili stronę modernwarfare3 to było całkiem inacze, mi sie wydaje ze to prawda
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
czyli nie??
 

maciek267

Użytkownik
Użytkownik

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Wygląda na to, że po aferze z domeną ModernWarfare3 dzieciaki nadal będą się bawić ludzką naiwnością i ciekawością...
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
pieprzone ***e jakiś walony burger walący w domu przed kompem konia non stop i myśli że teraz fajny jest!!!!
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Nie burger tylko norweg, a link dałem bo nie wiadomo do czego to odliczanie. Poza tym nie sprawdzam kto jest właścicielem strony tym bardziej po tym "© 2011 Electronic Arts Inc. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved."
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
moze byc norweg, no wiadomo ze to odliczanie to do niczego bo to fake!
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Geez. Co wy się tak spinacie? To tylko gra. I to tylko beta a nie pełna wersja. Będzie beta to będzie, a jak nie to nie. Chociaż trudno zawalić betę BF3 jak SW The Old Republic i Diablo 3 będą miały swoje bety w tym roku.

Wysłano z Xperii X8
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dokładnie nie podchodźcie do tego tak emocjonalnie przecież to tylko gra do tego takich stron pewnie ze 3 jeszcze zobaczymy, po prostu nie wierzcie w żadne info które nie jest na battlefield.com jeśli tam będzie jakieś info to dopiero zaczynamy wierzyć .
 

evk

Użytkownik
Użytkownik
Ludziom już naprawdę odbija, nie mówię tu o fake stronach tylko o naszych panikowiczach, zachowujecie się jakby ta beta była najważniejszą chwilą w waszym życiu. Nie lepiej wyluzować i spokojnie poczekać ? Płacz nad grą na pewno niczego nie przyspieszy - chyba że wasz pobyt na oddziale zamkniętym :E . Prędzej czy później będzie i beta i full wersja.

Ja też czekam na tą grę, jeśli beta znośnie będzie chodzić na moim kompie to zamawiam preorder i czekam na premierę, ale nie **** żarem na każdej stronie "kiedy beta kiedy beta omg jaki idiota zalozyl taka fake stronę powinni go powiesic za jaja" -_-
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Niech ten BF3 i MW3 wyjdzie :) Bo to jest żałosne z tymi fake stronami :) a niektórzy łykają to jak dzieci :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom