Odświeżone okładki gier na X360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

XBoY

Użytkownik
Użytkownik
nadejście x360 slim ?

Microsoft Changing Xbox 360 Box Art






 

DF Apache

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem jak wam ale mnie się ta nowa okładka nie podoba.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Mi również. Niech zostanie tak jak jest teraz.
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Mi pasuje, nawet nie źle. Chociaż na półce lepiej się prezentują takie same pudełka.
 

MOSZEUSZ

Użytkownik
Użytkownik
Nowa wersja okładki zła nie jestem ale jednak wolałbym aby pozostali przy starej.
 

Demol

Użytkownik
Użytkownik
Całkiem estetycznie wyglądają, zawsze to jakaś odmiana :p
 

Stan

Użytkownik
Użytkownik
a to nie jest fake jakiś ??? ja szukałem i znalazłem okładki do tej gry stare, klasyczne
 

Kamikaze

Banned
a to nie jest fake jakiś ??? ja szukałem i znalazłem okładki do tej gry stare, klasyczne
przeczytaj że prawdopodobnie BĘDĄ takie okładki a nie że już są
a tak wracając do tematu to okładki ohydne jak z takich tanich gierek na pc'ta
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
te co teraz są - są lepsze.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
no mi także się nie podoba, ale nie wiem co to ma wspólnego z Xboxem slimem... chociaż... z ps3 fat a slim to też były różne pudełka od gier ^^
 

Kamikaze

Banned
Prawdopodobnie nie ma to żadnego związku może microshit próbuje ludziom przypomnieć że istnieje coś takiego jak xbox dając to na pierwszą stronę o grach...
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Prawdopodobnie nie ma to żadnego związku może microshit próbuje ludziom przypomnieć że istnieje coś takiego jak xbox dając to na pierwszą stronę o grach...
Oni nie musza przypominac ludzia ze jest takie cos jak xbox to raz. Dwa nie trudno znalezdz serwisy/gazety na ktorym jest cos o xbox'ie na pierwszej stronie. Xbox jest juz tak popularny jak Playstation... :confused:
 

jolziomxd

Użytkownik
Użytkownik
Prawdopodobnie nie ma to żadnego związku może microshit próbuje ludziom przypomnieć że istnieje coś takiego jak xbox dając to na pierwszą stronę o grach...
Nie musza o sobie przypominac, to Sony ich goni a nie odwrotnie. Pomyslał bys ze Sony bedzie gonic Microsoft, 5 lat temu?

A okładki moga byc, tylko ciekawe jak wyglądaja z boku.
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Lepsze stare. Nie lubię nie symetrii i lubię jak wszystkie są takie same :)
 

banyprg

Użytkownik
Użytkownik
Z prawej strony wypie.rzyli XBOX LIVE bo przecież w Polsce go nie ma :E :D To będzie ta rewolucja w polskim live którą pokażą na E3
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Z prawej strony wypie.rzyli XBOX LIVE bo przecież w Polsce go nie ma :E :D To będzie ta rewolucja w polskim live którą pokażą na E3
Też o tym samym pomyślałem, i wiesz co? To MOŻE być właśnie to znając M$ :)
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
haha. piszecie ze takie wstretne te okladki a przeciez prawie roznicy nie ma. obstawiam ze jkaby nagle wszystkie wasze okladki sie same zmienily na takie jak na obrazkach to 80% osob by sie nie skapnelo...
 

Kaspian777

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem te okładki są spoko, ale mogliby zrobić pudełka slim:)
 

Rudy96

Użytkownik
Użytkownik
Mnie tam pasuje, aczkolwiek przyzwyczaiłem się do starych okładek i fajnie by było gdybym miał wszystkie(okładki) w takim samym wzorze :D
 

Pan X

Użytkownik
Użytkownik
Zamiast zajmować się jakimiś okładkami mogli by się skupić nad powiększeniem listy z ex'ami:(
Zmiana zdecydowanie nie potrzebna.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom