Oferta tygodnia na Xbox Live - 30.06.2015

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Tak przedstawiają się najnowsze oferty na dwa urządzenia amerykańskiej korporacji.

Oferta Tygodnia - Xbox One:
  • Plants vs. Zombies Garden Warfare - 56,10 zł
  • Peggle 2 Magical Masters Edition - 19,80 zł
  • Tower of Guns - 35,99 zł
  • Thomas Was Alone - 16,50 zł
Oferta Tygodnia - Xbox 360:
  • Burnout Paradise - 17,49 zł
  • Crysis 2 - 13,99 zł
  • Kingdoms of Amalur: Reckoning - 19,99 zł
  • Mirror’s Edge - 17,49 zł
  • Plants vs. Zombies: Garden Warfare - 32,67 zł
  • Skate 3 - 17,25 zł
  • Peggle 2 - 14,84 zł
  • Fuse - 24,99 zł
  • Syndicate - 24,99 zł
  • Chivalry - 31,49 zł
  • MX vs. ATV Alive - 49,99 zł
  • MX vs. ATV Reflex - brak ceny
 

kratylos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Plants vs. Zombies Garden Warfare trochę slaba cena bo w ea accesie wychodzi lepiej -tak za 34-40zl max
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
crysis 2 bardzo tani może się skuszę na niego :)
 

LoKo6264

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kurde bez sensu dawać gry na przecenie z ea access :/. Powinni dać coś nowego czego jeszcze nie było.
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
Kurde bez sensu dawać gry na przecenie z ea access :/. Powinni dać coś nowego czego jeszcze nie było.
może dadzą ale w późniejszym terminie :)
 

baddream

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Niestety na XBOX one bez rewelacji DwG. Nic ciekawego nie ma oprócz Plants vs Zombies, ale ten tytuł jest w ea access, więc nie widzę sensu wydawać na niego dodatkowej kasy.
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niestety na XBOX one bez rewelacji DwG. Nic ciekawego nie ma oprócz Plants vs Zombies, ale ten tytuł jest w ea access, więc nie widzę sensu wydawać na niego dodatkowej kasy.
Kurde bez sensu dawać gry na przecenie z ea access :/. Powinni dać coś nowego czego jeszcze nie było.
Plants vs. Zombies Garden Warfare trochę slaba cena bo w ea accesie wychodzi lepiej -tak za 34-40zl max
Może ktoś nie ma EA Access a interesuje go tylko Plants vs Zombies z tej usługi ? W takim razie bardzo dobra opcja moim zdaniem.
Ja na przykład byłem taką osobą i Plantsy pudełkowe na X1 kupiłem za 80 zł. Lecz pozbyłem się jej ze względu na to ,że z EA Access spodobał mi się Titanfall i Fifa 15 oraz ogólne zapowiedzi gier jakie mają wejść lub prawdopodobnie wejdą do tej usługi. Dlatego też wykupię tę usługę jak skończę obecne gierki :)
 

baddream

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
BuRRRza ok zgodze się że to ma sens w wypadku kiedy ktoś nie posiada ea access. Sytuacja jednak wygląda tak, że przy zakupie XBOXone , EA access wymieniane jest jako jeden z argumentów do zakupu konsoli od Microsoft, więc popularność tej usługi podejrzewam, że z każdym tygodniem tylko rośnie.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
BuRRRza ok zgodze się że to ma sens w wypadku kiedy ktoś nie posiada ea access. Sytuacja jednak wygląda tak, że przy zakupie XBOXone , EA access wymieniane jest jako jeden z argumentów do zakupu konsoli od Microsoft, więc popularność tej usługi podejrzewam, że z każdym tygodniem tylko rośnie.
To nie zmienia faktu, że nie mogą dyskryminować graczy którzy nie chcą płacić za EA Access i mieć grę na własność (a nie tylko wypożyczoną na czas trwania abonamentu EA).
 

baddream

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pewnie, bo przecież w ea access gre tylko wypożyczasz na czas płacenia za abonament, a tak to za 56 zł kupuje się pełną wersje całkiem sympatycznej gry. Mimo wszystko jednak DwG na najbliższy tydzień nie wygląda zbyt imponująco.
 

LoKo6264

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
BuRRRza to jest fakt jeśli komuś się jedna gry z ea access podoba no ale ile jest takich osób żeby z aktualnie 12 gier + dokładanych co kilka miesięcy po kolejnej może się podobać tylko 1 gra? Kupi 2 gry za cenę 12 gier na rok. A rok to nie mało i większości znacznie szybciej się znudzą te 2 tytuły niż 12 w ciagu roku.
 

Do góry Bottom