Oflagowana konsola, i jej wartość.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

KeNq

Użytkownik
Użytkownik
Witam, kiedyś przerobiłem konsole, teraz okazało się, że jest oflagowana...
Po pierwsze, czy istnieje jakikolwiek sposób na odflagowanie konsoli?
Po drugie, jeśli nie, to za ile mogę ją jeszcze sprzedać?...
 

szukaj1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie ma takiej moliwości
 

Cinek_END

Użytkownik
Użytkownik
konsola jest bezcenna , ma teraz wartosc sentymentalną :D

Na allegro mozesz wystawic zawsze na licytacje i zobaczysz za ile pojdzie . Na ogol ludzie nie sprzedaja oflagowancyh konsol ale mozna sprobowac , zaznaczjac ta informacje w opisie .
 

KeNq

Użytkownik
Użytkownik
No ale za ile może pójść, tak poważnie? :(
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a skad wiesz ze jest oflagowana?? jasnowidz?? bo jesli korzystasz z programu to nie wierz w niego
 

KeNq

Użytkownik
Użytkownik
Czemu nie wierzyc? :>
Ale ten teges, ostatnio dzwoniłem do faceta z GameBoxa w Opolu, i mówił mi, że nie ma takiego czegoś jak flagowanie konsoli, gdy nigdy nie była podłączona do internetu...
 

Jax9000

Użytkownik
Użytkownik
YYy... jeżeli programem sprawdzałeś to wiesz... udowodniono już, że on nie jest skuteczny. To jest najlepszy sposób: wejdz na strone xbox i podaj swoj nr seryjny do wyslania na serwis, jak zaakcpetuje nie ma falgi, jak nie zaakcpetuje to albo po gwarancji albo oflagowana/zbanowana. Jak nie podłaczałeś do netu to nie ma o co się bać ;)
 

KeNq

Użytkownik
Użytkownik
YYy... jeżeli programem sprawdzałeś to wiesz... udowodniono już, że on nie jest skuteczny. To jest najlepszy sposób: wejdz na strone xbox i podaj swoj nr seryjny do wyslania na serwis, jak zaakcpetuje nie ma falgi, jak nie zaakcpetuje to albo po gwarancji albo oflagowana/zbanowana. Jak nie podłaczałeś do netu to nie ma o co się bać ;)
Jak do wysłania na serwis? :D podasz dokladny link? :D
 

MrDynamite12

Banned
Użytkownik
xbox.com i tam znajdź opcję gwarancyjną.
Ja mogę go od ciebie odkupić za 100zł.

Na oflagowanej konsoli możesz grać normalnie, lecz jak podłączysz się do neta dostaniesz natychmiast Bana. Teraz chyba Microsoft nie korzysta z tego. Nie wiem dokładnie.
 

miczu71

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli była oflagowana przy okazji update wprowadzającego ap2.5 to ja bym sie nie bal tak bardzo

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Na oflagowanej konsoli możesz grać normalnie, lecz jak podłączysz się do neta dostaniesz natychmiast Bana.
Bzdury. Masz flage czyli jestes oznaczony do banowania. Jak bedzie fala to polecisz
 

MrDynamite12

Banned
Użytkownik
Jak niby wstawią ci bana jak nie jesteś podłączony do Neta? Konsola ma zaprogramowaną falę?
Chyba cię coś kolego piecze. Już drugi raz odzywasz sie w moja stronę i mówisz nie prawdę.

Proszę, cię kolego o milsze usposobienie do forumowiczów i (tak jakby) kolegów po fachu.
 

mikiq1w2

Użytkownik
Użytkownik
Jak niby wstawią ci bana jak nie jesteś podłączony do Neta? Konsola ma zaprogramowaną falę?
Chyba cię coś kolego piecze. Już drugi raz odzywasz sie w moja stronę i mówisz nie prawdę.

Proszę, cię kolego o milsze usposobienie do forumowiczów i (tak jakby) kolegów po fachu.
Jak się nie znasz to weź nie dyskutuj z mądrzejszym kolegą ! Jeśli masz flagę to możesz grać online do czasu kiedy będzie fala banów, jak podłączysz się do internetu w czasie fali to dostajesz bana,a jeśli masz flagę i nie grasz online to nie zbanują bo nie mają jak ! I nie wmawiaj bzdur jeśli nie wiesz i się nie znasz ! Nikt nigdy nie dostał bana "natychmiast" bez fali !!! Najpierw poczytaj, a potem zacznij dyskutować z mądrzejszymi !
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Na oflagowanej konsoli możesz grać normalnie, lecz jak podłączysz się do neta dostaniesz natychmiast Bana.
Kto Ci tak powiedział że po oflagowaniu konsoli i po podłączeniu pod live od razu ban?? Ja miałem kilka miesięcy oflagowaną konsole bo odpaliłem HALO:Reach bez AP25 konsola ciągle pod live podłączona i bana nie dostałem, a konsole sprzedałem za 300zika falcon z 2007 roku

PS
temat zamykam bo nie ten dział. zapraszam do działu Giełda>Wycena Ofert, oczywiście jak będziesz miał rangę użytkownik
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom