Opłacalność Kupna !

Tomek Skalski

Świeżak
Świeżak
Witam chciałbym kupić konsole lecz nie wiem czy jest to opłacalne pomóżcie !


Konsola: Xbox360 Arcade
Płyta główna : Jasper
Rok Produkcji 10.10 2009
 

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
Moze cos wiecej bys opisal bo po tym co napisales to nie wiem co mam napisac. Moze napisz cena sklad zestawu czy cos.
 

Tr1SH

Użytkownik
Użytkownik
To zalezy...jaki masz cel? Budzet?
Wg mnie,osoby,ktorej nie zalezy na wygladzie,jasper to najlepszy stosunek cena/jakosc jezeli chodzi o owczesny gejming.Cena znikoma,trwalosc wielka,gry uruchomisz wszystkie aktualne.Takze latwy do przerobienia.
Slimy-minimalnie mniejsze,kilka drobniejszych dodatkow jak wbudowane wifi...czy warto doplacac? mysle,ze nie...
 

alfamaniek

Banned
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tomek Skalski
Linka zapodaj wiele nam podpowie pewnie, nie bój się nie kupie przed tobą jej. Wolę swoją slimk-e i to ...
 

Sewek :)

Banned
Użytkownik
Odp: Opłacalność Kupna !

podaj cene konsoli

Wysyłane z mojego RUBINA za pomocą Tapatalk 2
 

Tomek Skalski

Świeżak
Świeżak
Jest tam lt 3.0 i zestaw kosztuje 450 zl chodzi mi o gre czy długo na niej pogram
 

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
tak to jasperka wiec awarje ma znikome jedna z najlepszych plyt glownych zaraz po slimce a nawet na rowni z nia :D wiec bierz :d ja bym bral ale narazie mam swojego falcona
 

Tomek Skalski

Świeżak
Świeżak
czyli nie ma znaczenia że to model :Arcade ?
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Wyceny i porady odnośnie zakupu załatwiamy w dziale giełda.
Przenoszę...
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Kolego, odświeżamy nie wcześniej niż co 24h od poprzedniego posta.

Jest to jasper przerobiony do możliwości odpalania kopii zapasowych z płyt DVD.
cena niezła, w miarę atrakcyjna.
wersja Arcade nie ma dla Ciebie żadnego znaczenia gdyż CORE, Arcade, Premium i Elite to były oznaczenia zestawów w jakich konsole były sprzedawane.
przykład:
Core miały tylko przewodowego pada i nic więcej natomiast Elite miało już pełen wypas - począwszy od dysku 120GB skończywszy na Headsecie i czarnym kolorze obudowy.
Dla Ciebie najważniejsze jest tylko i wyłącznie rodzaj płty głównej - masz jaspera więc najlepszą możliwą z PHATowskich typów.
Będzie służyć bardzo długo.
 

Tomek Skalski

Świeżak
Świeżak
Dziękuje Za Odpowiedzi :))
 

Do góry Bottom