Opłacało się za 70zł ? XBOX 360 rrod ?

Rober5t

Użytkownik
Użytkownik
Witam kupiłem za 70zł tego xboxa, i mam pytanie, czy opłacało się. Jeżeli nie to płakać nie będę . bo to tanio, ale chcę wiedzieć co o tym sądzicie. X360 TANIO! + ZASILACZ (928015276) - Aukcje internetowe Allegro
 

t0mi_kg

Użytkownik
Użytkownik
niedawno codziennie przeglądałem oferty allegro wiec widywalo sie tez i te walniete egzemplarze i szczerze mowiac tak tanio to nie widzialem, przewaznie po ok. 300zl szły, wiec albo zrobiles interes życia albo wrecz przeciwnie :D ale niech sie wypowiedzą inni bardziej doświadczeni(oblatani z tym rodem itd) :)
 

dsdantee

Użytkownik
Użytkownik
tak jak kolega wyzej zdziwilem sie ze tak tanio kupiles konsole z rrodem.lecz teraz nie mozna powiedziec czy sie oplacalo.ta konsola dostala juz rroda nawet jezeli zostanie naprawiona to takze istnieje zagrozenie ponownego wystapienia rroda.zalezy czy ta konsola jest ze tak powiem "szczesliwa" i czy po naprawie pozyje ci jeszcze dluuugie miesiace (lata) czy padnie po 2 dniach.czy to byl dobry wybor ocenisz sam :)
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
ja tam widze ze koles wylicytowal to za 110 ,-
ale jesli kupiles ja za to 70,- to git, sam zasilacz mozesz sprzedac za 20-30
 

misiob

Użytkownik
Użytkownik
Zalezy do czego to chcesz? jak na czesci to interes dobry.
Bo postawic to na nogi to raczej marne szanse
 

t0mi_kg

Użytkownik
Użytkownik
na czesci to dobra sprawa, napewno komus konsola nie raz spadla czy cos sie urwalo to zawsze mozesz sprzedac, ale pewnie liczyles na to ze naprawisz rrod, dokupisz pada itd i bedziesz mial tanio konsole, ale naprawda troche kosztuje, a jak przeglądałem to przewaznie dają max 3miesiące gwarancji. ALe ogólnie czasem warto ryzykować, sam mam gamecube'a kupiłem za 40zł...gdzie chodziły po 250zl okazalo sie ze odlutowal sie tylko kabelek od zasilania kosztowalo mnie to 10zł :D chip xeno za 25zł i mialem wiele frajdy i nadal w sumie mam :D
 

adrionoPL

Użytkownik
Użytkownik
Jak kupować konsolke to najlepiej nową.
 

maspex

Użytkownik
Użytkownik
Jak kupować konsolke to najlepiej nową.[/QUOTE

Jak kogos stac to i w jedwabnych majatkach bedzie chodzil...

Cena normalna,ja za 100zl kupilem na allegro Ixa zz rodem z zasilaczem i componentem plus sliczny faceplat FORZA :) z dyskiem 20gb wyszlo 150zl (plus 80zl nowy pad w blistrze:p ).. naprawilem i pieknie chodzi , jeszcze przerobilem sam na 1.61ns :) Ale trzeba szukac na allegro.

ogolnie to jak ktos ma dwie lewe rece to lepiej kupic pelen sprawny komplet za 400zl z padami
 

Rober5t

Użytkownik
Użytkownik
Ok, dziękuję wam wszystkim za opinię :D . Chciałbym jeszcze powiedzieć, że ja już mam xboxa działającego na chodzie z wszystkimi akcesoriami itp. A tego kupiłem bo utargowałem na 70zł i pomyślałem sobie że sprzedam na części i lepiej na tym wyjdę :) A jak nie sprzedam to zawsze na coś się przyda :]
 

akira5

Użytkownik
Użytkownik
przekonasz czy sie oplacalo jak dasz rade ja naprawic. ja za swoja konsole dalem 290zl. podobno miala rroda ale okazalo sie ze koles do konca nie dociskal zasilacza. frajerzy sa wszedzie. w zestawie konsola, zasilacz, kable, dysk 20 gb, przerobka iXtreme 1,40, naped hitachi, dokupilem pad za 85 zl i hula i hula
 

lukeskajloker

Użytkownik
Użytkownik
0003 Power problem could be the PSU could be the GPU/CPU, somehow the console isn't getting clean power from the power supply

Cośik z zasilaniem
 

GKxD

Użytkownik
Użytkownik
Zależy czy da sie to naprawić:D
 

Rober5t

Użytkownik
Użytkownik
Że coś z zasilaniem to ja wiedziałem . ale dzięki że zechciałeś pomóc.
 

oktawian117

Banned
Ogolnie to dobry zakup o ile da sie naprawić...
 

dawideczek65

Użytkownik
Użytkownik
Potwierdze słowa adriano jak kupować to tylko nową.
 

oktawian117

Banned
ALe nowa troche jednak kosztuje...nie każdego stać...;/
 

Rober5t

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak pisałem ja mam swojego dobrego xboxa a tego kupiłem bo chce sobie go naprawić i grać na piratach, a jak go nie naprawię to trudno. Płakać nie będę
 

Bartush

Użytkownik
Użytkownik
To jest coś z ramem. Więc serwis, da radę naprawić.
 

oktawian117

Banned
Pewnie...zawsze warto sprobowac. Życze szczęścia we wskrzeszaniu xa:D
 

XboxArcade18

Użytkownik
Użytkownik
Ja zrobisz to mozesz za dobrą kase sprzedac i jeszcze zarobisz:]
 

Do góry Bottom