Perkusja Rock Band 3 pro kit a Guitar Hero Metallica

czak56

Świeżak
Świeżak
Witam. Jak w temacie. Chodzi o to ze podłączając tą perkusje zdj. (Rock Band 3 Wireless Pro-Drums & Pro-Cymbals Kit For Xbox 360ÂŽ - Rock Band - NEMS - New England Music Supply - A Revolutionary Solution to Your Music and Gaming Needs - Cheap Drumrockers - ION Drumrocker - Rock Band - Pintech) do mojego x-boxa 360 i grając w GH metallica mam tylko 4 kółka (te kolorowe w które należy trafiać) a nie jak to jest w oryginale 5. Czy jest możliwość w jakiś sposób ustawienia perkusji aby pojawiło się 5 kółko (pomarańczowe)?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no jak chcesz to zrobic skoro perkusje z RB maja tylko 4 talerze, trzeba miec perkusje z 5 talerzami aby mozna bylo grac na 5 sciezek
 

czak56

Świeżak
Świeżak
barman_2000 spojrz na linka z mojego postu mam perkusje do RB3 gdzie jest w sumie 7 części: 4 drum-y i 3 talerze
 

Semimav

Użytkownik
Użytkownik
A probowales zwiekszyc poziom trudnosci?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
barman_2000 spojrz na linka z mojego postu mam perkusje do RB3 gdzie jest w sumie 7 części: 4 drum-y i 3 talerze
tak widzialem... i ta perkusja ma tylko 4 SCIEZKI tak jak pisalem, ona jest do RB do grania w trybie PRO na ktorym tez gramy na 4 sciezkach tylko ze gra rozgranicza beben od talerza... W GH jest inaczej i potrzeba perkusji od GH na 5 sciezek i poziom trudnosci tutaj nie ma nic do znaczenia...
 

czak56

Świeżak
Świeżak
czyli nie ma mozliwosci zeby pojawilo sie 5 kolko?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie na tym sprzecie, ona jest dedykowana typowo do Rock Banda co jest nawet w opisie w tym linku
 

Do góry Bottom