Płyty Verbatim

damigt

Świeżak
Świeżak
może nie chodzi tylko o płytke ale i nagrywarke w połączeniu z płytką .
Ja tam uzywam Verbatimów i nie żal mi wydac 6zł , bo w innym wypadku wydałbym 170-250zł.
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
Temat nie był o płytach na których nagrywacie
 

Dzejkob

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem 3 płytki ostatnio Esperanza i takiego szitu jeszcze nie widziałem. Dość że przy nagrywaniu przez IMGBurn na początku nie widziało płytki, potem błędy wyskakiwały, a po nagraniu przez CloneCD, napęd xboxa odtwarzał jako DVD. A na płytach Verbatim zmarnowałem dopiero 2 bo źle zpatchowałem.
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
na esperanzach sam grałem i zero problemu było! słaba nagrywarka i tyle
 

Kura

Użytkownik
Użytkownik
Co do emteka to fakt najgorsze płytki do x360. A hawki dają rade. Tak myśle czy nie przerzucic sie z verbatimow :) Zobacze ile wytrzymają :D
Nie polecam hawki się sypią po ok. roku leżenia w szafce i do tego żuknieją. Mówię szczerze miałem kilka płyt i dvd i cd z tej firmy i dzisiaj nic mi po nich nie zostało. Te esperanzy są zdecydowanie lepsze :)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Płyty Verbatim są sprawdzone i nie ma co oszczędzać. Teraz są na allegro po 40zł za cake 10szt więc to duży koszt nie jest
 

Poklados

Użytkownik
Użytkownik
Na początku mojej przygody z Xboxem oczywiście wziąłem się za Verbatimy bo wszyscy je polecali itp. Teraz nagrywam na Omegi , takie płytki po 2 zł i gra się spoko, kilka płyt mam porysowanych i śmigają dalej dlatego nie zamierzam już więcej dopłacać za Verbatimy.

Verbatim = ~~5zł
Omega -1,99

Czyli mam 2 Omegi za 1 Verbatima to nawet jak się jakaś płytka spieprzy to i tak taniej mi wyjdzie nagrać ją znów na Omegę. Ale co kto woli.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Co do tematu to płytki verbatim są takie

http://hcc.pl/galerie/d/dvd-r-dl-8-5-verbatim-ca_588.jpg

A tak dodatkiem.
Ja mam konsolę od 16 maja i od tamtego czasu nagrywam na omegi i jeszcze żadna płyta mi się nie popsuła a zdarza mi się upuścić płytę na podłogę, jedna płyta nawet przetrwała spotkanie z 2 letnim dzieckiem i dalej działa, a gram teraz na nich bez dysku bo mam bana :D Polecam ty płyty gorąca.
 

Abram_2006

Użytkownik
Użytkownik
Verbatim są najlepsze
 

InPirats

Banned
Verbatim są najlepsze
jakościowo,ale gra odtwarzana na verbatimie lub omega to nie ma żadnej różnicy.
 

szank

Użytkownik
Użytkownik
I tu się mylisz, może nie co do płytek omega, ale przykładowo różnica między verbatimami a emtekami jest ogromna. Żebyś zobaczył borderlands nagrane na jednej i na drugiej płytce to zobaczył byś ogromną różnicę w doczytywaniu tekstur.
 

borciuh

Użytkownik
Użytkownik
ja na początku miałem 4 płytki platimum, odczytało jedną i przy pierwszym loadingu "szmatka", verbatim spsułem jedną na 25 chyba bo nagrałem gre jedna po drugiej, mój napęd widoczenie musi odpocząć pare minut i przed nagraniem nastepniej uprzedzic go resetem kompa.
 

Rafał1234

Świeżak
Świeżak
Witam ja kupuję płyty TDK DVD+DL wszystko fajnie chodzi tylko czasami mi wyskakuje komunikat i wyłącza się gra "proszę wyczyścić płytę" czy coś w tym stylu. To jest wina płyt czy napędu
Proszę o pomoc
Pozdrawiam
 

InPirats

Banned
Witam ja kupuję płyty TDK DVD+DL wszystko fajnie chodzi tylko czasami mi wyskakuje komunikat i wyłącza się gra "proszę wyczyścić płytę" czy coś w tym stylu. To jest wina płyt czy napędu
Proszę o pomoc
Pozdrawiam
a zgrywasz sobie gry na dysk?
 

Rafał1234

Świeżak
Świeżak
Nie bo nie mam dysku
 

Adix6900

Użytkownik
Użytkownik
A co powiecie o płytach maxell ?

Pozdrawiam,Adix6900
 

Davvido

Banned
I tu się mylisz, może nie co do płytek omega, ale przykładowo różnica między verbatimami a emtekami jest ogromna. Żebyś zobaczył borderlands nagrane na jednej i na drugiej płytce to zobaczył byś ogromną różnicę w doczytywaniu tekstur.
Rozumiem, że problem ten znika po instalacji gry na dysk, tak?
Zastanawiam się czy warto kupować płyty Verbatim, skoro i tak większość gier ląduje u mnie na dysku.
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik


pierwszy raz spotkałem się z taką płytką, ma ktoś ? robiona w innym kraju czy jakaś stara seria ?
 

InPirats

Banned
to jest tak jak by starszy model płyty Verbatim.
 

szad7

Świeżak
Świeżak
Witam uprzejmych panów,
Czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenia (na plus lub przeciwnie) z nagrywaniem kopii na płytki Philips DVD+R DL? Będę wdzięczny za informacje.
 

Do góry Bottom